konec Kostey

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.07  21:13

    « Re: njn

    Myslím, že o tom co nám chybí zde už bylo napsáno dost a koukám, že ani po pár měsících se toho moc nezměnilo. Opravdu škoda.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  22:38

    « taky koncim(e) (již dávno)

    je to tak, třeba diskuze Grande Punto, dříve co den to cca 5 příspěvků a nyní. 1 za čtvrtletí. A proč jsme se přestěhovali? Je to funkčně nezvládnuté, proč dělat novoty, když phpbb, nebo Vbulletin apod. jsou uživatelsky zaběhlém příjemné. P grafické úpravě radši pomlčím. Já sám sem tu byl skoro denně od změny sem sem zavítal tak 3x. Mrtvo mrtvo mrtvo.

    Takže se také rozloučím, alespoň do doby, než se to tu zlepší..
  • « 00 Reagovat !

    foto zezlik

    zezlik 07.06.07  21:09

    « Re: njn

    Pánové, budeme plakat, nebo s tím společně něco uděláme? Na tohle fórum jsme přešli proto, abyste nemuseli mít pět loginů na pět služeb, abyste měli jeden účet na celém Auto.cz. Ano, není to phpBB, čili staré fórum, ale o co jde? Jde o to, abyste se tu cítili dobře, aby fórum bylo přehledné a aby to tu žilo. Takže rád bych vás poprosil, abyste mi zde bez emocí sdělili, co vám tu nejvíc chybí, co byste upravili, zlepšili. Co byste tu chtěli vidět, aby vám tu bylo dobře. Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.07  22:09

    « njn

    Ze začátku to bylo hrozný, ale teď jak se doplnil výpis diskuzí podle času přidání příspěvků (jako to bylo dříve), se to lepší, pomalu to tu ožívá....
    Nicméně je fakt, že kouzlo starého motorcafé se neznámo kam vytratilo...škoda
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.07  18:45

    « Re: taky koncim

    tak isto ako kostey. stale tu bolo co citat. kopa zaujimavosti tu vzdy bola ale teraz sem mrknem ale nikto sem nepise.veeelka skoda ze to tu vymrelo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.07  16:38

    « Re: taky koncim

    Naprosto souhlasím.Od té doby co se diskuzní fórum změnilo je tady mrtvo.Tak nevím jestli to byl ten správný krok.Asi ta dlouhá odmlka lidi odvála někam jinam.
  • 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 25.05.07  19:55

    « taky koncim

    od predelani celeho diskuzniho fora jsem se tu ukazal jen parkrat. Poprve kdyz jsem tuto novou verzi videl tak jsem tyto stranky rovnou zavrel. po par dnech mi to nedalo a nakouknul jsem sem, jak to tu funguje, kolik lidi sem jeste chodi. Zjistil jsem ze to tu uplne umrelo. Polovina z lidi od kterych jsem rad cital prispevky se tu uz taky moc nebo vubec nevyskytuje a ted po mesici jsem sem zas zavital a zjistil jsem ze s timhle diskuznim forem si uz memam co rict. Jeden cas jsem mel primo motorcafe nastavene jako domovskou stranku. az tak jsem to tu mel rad... No nic ani nevim komu tohle vlastne pisu, kdyt uz tu stejne skoro nikdo nezustal...
    tak Diky vsem za prijemne stravene chvile a mozna na jinych serverech nashledanou.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…