Začínající web o Alfě Romeo

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Alfa Romeo

  • « 00 Reagovat !

    foto Richie-HK

    "-- skrytý --" 24.09.09  07:52

    « prechod z Cuoresportivo.net na ALFISTI.CZ

    zmenili jsme domenu webu a mame nekolik dalsich novinek....taky mam na webu prvni kartu uzivatele s MiTem :-) pokracovani clanku o Spiderech a dlasi a dalsi novinky...tak prijdte :-) WWW.ALFISTI.CZ
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.12.08  18:35

    « MiTo GTA

    Tak už jsem viděl nějakou fotku MiTa GTA a vypadá nádherně (ostatně jako MiTo :-) ) 1.8 s 230 koníkama bude asi hodně zajímavých.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.12.08  21:37

    « Re: MITO

    Ty vado, lidi...kde jste všichni???...to mi neříkejte, že nemáte co říct o Alfičce???...takový krásný auta to jsou a vy nic:o)...víte třeba o MITU GTA???...230 koní pod kapotou!!!...wow:o)...a hlavně mrkejte na ten web: mi-to.cz jasný?:o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.08  20:22

    « Re: MITO

    Ale prosim tě:o)...myslim, že bych nechtěl být chodec při sražení jakýmkoliv autem:o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.08  20:28

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Ještě jsem zapoměl přidat link na kompletní výsledky testů. Tak tady je náprava: [odkaz]
    Ať můžete porovnávat ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.08  20:23

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Tak ty výsledky testů jsem viděl a musím říct, že dopadly hodně dobře. Tak se mi to líbí :-). Jen bych se s Mitem nechtěl setkat jako chodec.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.11.08  20:36

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Jo, jo nejspíš máme podobnej vkus!!!...Víš, že MiTo má plný počet hvězdiček v EURONCAP???...dneska byly dodělány hlavní testy,,,takže nejen, že to auto je krásný, ale je i moooc bezpečný a šetrný!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  21:58

    « Re: Zatuchlý vzduch

    No tak to já bych dal palubku modrou >:D . Jsem rád, že se nakonec shodneme na mnou vybraný kombinaci červený kůže a černý palubce :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  21:43

    « Re: Zatuchlý vzduch

    abys věděl, že nejsem konzerva:o)
    ...ale palubní desku bych nechal klasickou černou Competizione!!!:o)...no anebo černou Sprint:o)...ale prsotě černou,,,jinak by to bylo už moc přehnaný s tou červenou kůží:o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  21:40

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Ne,,,po pečlivém prostudování čalounění v MiTu jsem změnil naprosto názor a volil bych naprosto jasně Kůži Frau v červené barvě!!!:o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  21:39

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Tak jsem doma :-) Určitě volíš taky černou palubní desku Competizione, že? Takže docela konzerva (nic ve zlým :-) )Raději bych si to nějak oživil. Klasiku si můžu pořídit až mi budu starší >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  21:28

    « Re: Zatuchlý vzduch

    sport černý, bych stopro volil já:o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  21:23

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Sport černý nebo černo-červený?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  21:10

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Složitá otázka, ale já osobně bych preferoval Sport, podle mého názoru se totiž kůže do tohohle auto až zas tolik nehodí, ten Sport tam padně víc:o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  21:05

    « Re: Zatuchlý vzduch

    No zrovna řeším jestli je lepší Sport černo-červená nebo kožený Frau červený. Co myslíš?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  20:54

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Ooooooo, to zní jako velice zajímavý nápad!!!:o)...že by se nám tady rýsoval nový nadšenec do MITA???:o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  20:48

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Co třeba volbu potahů sedaček V novým MiTu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  20:28

    « Re: Zatuchlý vzduch

    Zdárec, no to je slovo do pranice:o)...co budem rozebírat?...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.08  20:21

    « Zatuchlý vzduch

    Zdarec je to tu nějaký zatuchlý vzhledem k tomu že je to začínající web o alfě :-) Pojďte pokecat ať se to tu trochu osvěží.
  • 00 Reagovat !

    foto Richie-HK

    "-- skrytý --" 11.09.08  08:47

    « co noveho ?

    pridana reportaz ze srazu ARC CUP na letisti Kamen a recenze modelu Alfa Romeo 164, tak mrknete
    www.cuoresportivo.net
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…