Přestavba Fabie

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > LPG a jiné alternativy

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.05.07  22:14

    « Re: Fabie 1,4 / 74kW

    do aut od roku výroby 2000, u škodovek 2001 patří rozhodně sekvenční vstřikování - jiný systém LPG si se systémem řízení a samokontroly chodu motoru (OBDII, EOBD) regulerně neporadí.. Dál nedoporučuji jiné výrobky, než italské a holandské - vše ostatní jsou více, či méně nedokonalé kopie...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  23:42

    « Re: Fabie 1,4 / 74kW

    Spotřeba všch mých aut na LPG asi 10 litrů v létě a 12 v zimě (spousta lidí píše, že jim to žere míň, ale u mě je to tak - stejně mi to nevadí, protože, když to přepočítáš na benzín, tak to vychází kolem 5-ti litrů benzínu "A to se vyplatí :-) "
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  23:22

    « Re: Fabie 1,4 / 74kW

    Ještě dodám otázečku! Co spotřeba? O kolik se zvedne??

    Teď mám:
    město (Praha, častá zácpa) / mimo město / dálnice (130km/h) / kombinovaná
    10l / 6l / 6,4l / 6,6l
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.05.07  23:07

    « Re: Fabie 1,4 / 74kW

    S auty na plyn jezdím od roku 1995 Š-105, Forman a teď Octavia 1,8T. Na předešlých autech jsem měl karburátory, takže to byla ta levnější varianta bez řídící jednotky. Teď mám sekvenční vstřikování. Vždycky jsem byl spokojený a všechny auta jezdí do dnes, na 105-ce je už najeto kolem 150 tis, na Formanovi asi 190 tis - auta žerou olej - klasika, jinak nornální záležitosti.
    Nevím jaký máš sání, pokud je plastový, tak servisy doporučují sekvenc kvůli možnému zpětnému zášlehu, u kovového sání je to jedno, jen prý s tou klasikou u moderních aut bývají prý problémy se seřizováním - volnoběh, sem tam problémový start a tak. Toto u sekvence není, dál přechod z plynu na benzín a naopak je okamžitý bez zacukání motoru.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "anonym" [85.160.192.XXX] 20.05.07  22:21

    « Fabie 1,4 / 74kW

    Co říkáte na to ji přestavět na plyn??

    Fabie má najeto 200tis km, což mi již přijde hodně... Kdyby měla o 100tis méně jdu toho určitě. Ročně najedu tak kolem 15tis. Hodně toho najedu po městě v husté dopravě a tam se ta mrška těžko dostává pod 10l/100km :no: , ale na dálnici, kde jsem taky poměrně často, jede při svižnější jízdě za 6,4l/100km :yes:
    Byla mi nabízena i levnější varianta kolem 18tis, ale byl jsem před ní varován, že to nedělá až takovou dobrotu. Ptal jsem se u jednoho prodejce a nabízel mi přestavbu za 28 tis.(kompletní se vstřikem...)

    Teď vás prosím o zkušenosti a praxi s přestavěnou Fabii?? Problémy? Plusy? Mínusy?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…