Ztracené příspěvky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto Kolik80

    Kolík80 04.05.07  15:52

    « Re: Re: Re: Re: Re: lol

    Clovece ani nevim, tohle se vyrizovalo v ramci leasingu... Mam pocit, ze je to Unica. Ja dostal jeste o malinko vic nez vy v zari... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  15:45

    « Re: Re: Re: Re: lol

    Jo a ještě bych se chtěl zeptat u koho to máš pojištěný (jestli to teda máš pojištěný) Díky
  • 00 Reagovat !

    foto Marko

    Marko 04.05.07  15:42

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tentokrat

    Ano...to je pravda, ze vacsinu to "zaskoci". ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  15:42

    « Re: Re: Re: lol

    ;-) No jo jim se nechce moc do slevy přece jen to je novej model a zájem je celkem velkej. Nám dali 30000,-kč slevu. Nic úchvatnýho ,ale lepší než ušetřit nějakých 20000 navíc a čekat do září. A nikam dál se nám ani nechtělo přece jen Praha to ještě jde , ale třeba jezdit kvůli servisu až do Brna to neni moc úchvatný. A ty xenony snad budou svítit líp než ty tvoje 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Alessio" [217.11.241.XXX] 04.05.07  15:38

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tentokrat

    Jistě že to jde...je to ale náročné a nedá se to naučit. Buď na to máš (a přiznejme si, jen velmi málo lidí, co rychle zbohatnou nebo získají moc si udrží pokoru a nadhled) nebo prostě ne.
  • 00 Reagovat !

    foto Kolik80

    Kolík80 04.05.07  15:37

    « Re: Re: lol

    Ja jednal s AutoPalace taky, ale nedali dost dobrou cenu, tak jsem sel jinam... A nestezuju si... O Intese plus jsem uvazoval taky, ale... Treti rada sedacek pada kvuli DPH, 18 kola nepotrebuju, naopak budou daleko drazsi na provoz nez 16, navic ja preferuju pohodli. Jedine, co je tam navic jsou xenony a tohle sviti uzasne, takze me xenony nemrzi a usetril jsem 30 tis... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  15:32

    « Re: Re: JA JA

    Už mě tu null sere,jakej vůl to vymyslel?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  15:31

    « Re: lol

    Teď když jsem si to přečetl tak jsem si myslel , že seš můj otec:-D. Můj otec je taky velký fanda Subaru však teď před outlanderem jezdíme v Impreze SportKombi. A projeli jsme se ve všech autech co jsi tady psal. Nejvíc se líbil Pathfinder, ale ten přece jen dost těžký i když ten diesel je fakt dobrý, ale hlavní důvod byl špatný posez za volantem - hlavně sedačka řidiče nevyhovovala. A pak ten Freelander2 2dny před tím než jsme ho měli v plánu ho objednat tak jsme náhodou jeli kolem Mistubishi a viděli outlandera jen tak jsme se koukli a koupili si časopis s testem. Tam ho velice chválili i kupodivu ten diesel, který je od VW je dobře odhlučněný a tak jsme zavítali do autosalonu a svezli vše 100%ně vyhovovalo. Prostor ve vnitř je s Free nesrovnatelný. A pocit při jízdě je taky na podobné úrovni a ještě k tomu ta cena Free nás měl stát nějakých 1150000,-kč a Outlander "jen" cca. 900000,-. Prostě jsme se rozohdli pro outlandera a myslíme si že jsme udělali nejlepší možnou volbu. Už se těším až pro něj pojedeme. Jediný rozdíl oproti tvému je výbava budeme ho mít na 18" kolech a nějakých drobnostech navíc v interiéru jo vlastně sedmi místný interiér. No radši by jsme ho koupili s dieselem od Francouzů ale to by jsme museli čekat a to se nám už nechtělo a ten VW je taky dobrý. Jedinou nevýhodou je pro nás to, že ho máme z Prahy jelikož v Libereci by jsme na něj museli čekat do září nebo si kouzpit ve stejné výbavě jako ty(jsme z Jablonce n. N.). Tak jsem se náhodou podíval na automodul a viděl ho tam tak jsme jim napsali a oni nám dali kontakt do Prahy na AutoPalace ... a snimi jsme se rychle dohodli podepsali jsme smlouvu a auto má být toho 10. Až ho budeme mít tak sem plánujeme dát taky recenzi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  15:29

    « Re: JA JA

    Až budeš bydlet ve francii tak se budeš takhle ptát na octavii.
  • 00 Reagovat !

    foto Marko

    Marko 04.05.07  15:27

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tentokrat

    Hmm...stale je to iba akademicka debata - a neda sa uplne vylucit ani to, co hovois Ty. Lenze moja skusenost je taka, ze problemy su hlavne s ludmi, ktori nemaju v zivote nejaku silnu "temu". Dokonca tym vacsie, cim viac penazi maju. Tym, ze nevedia co by - kupuju (slubuju) vsetko, ale bez tej temy ich vlastne nic "neuspokojuje". Tak zacnu vymyslat blbosti a skusat kam az sa da zajst. Co zacne vyvolavat problemy.
    Ti, ktori tu "temu" maju sa jej venuju, a casto si skor ziju vo vlastnom svete (ako podivini, ale zas bez stvarania blbosti). U nich je ale zas otazkou ako ich vnima okolie... Takze tam je skor problem v tom co pisala Micinka - v externom prostredi...
  • 00 Reagovat !

    foto oleowr1

    oleowr1 04.05.07  15:26

    « Re: Výkon motoru.

    Já myslím, že není problém žádné otevřené auto, pokud Ti nejde o věci uvnitř, kolegovi vymlátili boční okénko kvůli drobným na parkování aniž by se zabývali tí, že mu zámek pravých zadních dveří 1/2 roku nezamyká... Náhodný zlodějíček, který se chce svézt kouká po favoritech, starých škodovkách apod. Ten kdo jde krást na zakázku problém ze zamčenými dveřmi nezná.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "anonym" [62.77.119.XXX] 04.05.07  15:24

    « Re: hnus

    mne se to libi...takovej malej svalovec ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "ffffffffffffffffffffffffffffffff" [84.47.112.XXX] 04.05.07  15:06

    « hnus

    dobre auto ale spatne
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Alessio" [217.11.241.XXX] 04.05.07  15:06

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tentokrat

    ...právě - ale je to něco jako "když budu poslanec, budu hodný, čestný a ctít své voliče a dávat na jejich názor" Pak tě zvolí a ideály v konfrontaci s realitou jsou jaksi pryč. A slova, že "já bych byl jiný" tady prostě neplatí - nebyl. Možná lepší, ale ne jiný.
  • 00 Reagovat !

    foto Marko

    Marko 04.05.07  14:54

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tentokrat

    Ano, presne...vzdy je to len subor cisiel, ktore idu vymenit za nadherne auta. :-) ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Pekelna-Micinka

    Pekelná Micinka 04.05.07  14:41

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tentokrat

    Ty uvažuješ podobně, taky o tom muzeu často přemýšlím. I když měl bych napsat raději sním. Ona miliarda je jen další psychologická hranice. Utratit se dá stejně snadno jako 1000 nebo 1 000 000.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  14:30

    « hmmmm

    Moc pekny vuz,krasna kombinace sily a nenapadnosti,ostatne to tu uz psali ti prede mnou....jen pripominka-tema zatackama si nebud tak jistej,az se nekde nahodou potkame na zatackovite (velmi pravdepodobne ;-) ) tak uvidis co znamena drzet stopu v zatackach :-) Ale uznavam ze s ohledem na rozmery a hmotnost to je neskutecne,co to snese.... jo,a ty dalky ve trech stech jsou automaticky?jestli ne tak je to docela haluz,proc jsi jel do te doby bez nich?
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "dabel" [84.16.33.XXX] 04.05.07  14:23

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 16'' disky na zimu

    Ak chces, tak Ti mozem 4x 16" puklice venovat - lezia v garazi bez vyuzitia ;) Mam aj 4 plechace, ale tie dam asi na manzelkinho X-Traila, ked dojazdi celorocne pneu a kupime sadu letnych + sadu zimnych ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Alessio" [217.11.241.XXX] 04.05.07  13:56

    « Re: Re: Re: Re: Re: Doba je taková.

    to ano
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Anndy" [217.118.101.XXX] 04.05.07  13:55

    « Re: Rastu a rastu..

    Mno, mne sa naopak sedany pacia viac. Malokedy som potreboval odviezt nieco take velike v jednom kuse aby som potreboval kombi. A vela malych somarin das aj do sedanu. Ja len nechapem oblubenost HB, to su podla mna auta na nic - ani pekne, ani prakticke... :D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…