Ztracené příspěvky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  09:55

    « vyska

    Dovod je jednoduchy.Pracujem casto v centre Pariza a tam je velmi problem najst miesto na parkovanie.A podzemne garaze su vysoke max.1,90 m,a do tychto garazi by som s autom styl Berlingo zo zahradkou na streche nevosiel. :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Sranki

    Sranki 05.05.07  09:45

    « Re: Sociál Edition

    Dalsi chytrolin. Predpokladam, ze tu social edition si ten dany clovek nekupil za tvoje peniaze tak naozaj neviem preco tu prskas. Klidek kamo lebo sa nedozijes dochodku. :-!
  • 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 05.05.07  09:40

    «

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  09:33

    « Re: Re: Re: Re: Super

    Já tuningu moc nehovím,co mě dává smysl je zvyšení výkonu,nebo změna podvozku a samozřejmě Al. kola.Jasně že se mi líbí značkový tuning,to znamená třeba - Brabus,AMG,TechArt,Ruf,9ff a jim podobné firmy.Moc se mi nelíbí takovýto domácí patlání,ale někdy to nemusí vypadat zle,ale většinou to dopadne zle,jako moje pokusi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  08:35

    « Re: Re: Re: Re: KNOW IT

    Ty jsi fakt jak tatar. Žádný závod to NENÍ!!! Tak je to jen veřejností chápáno. Dám ti jiný příklad: když budeš mít sraz příznivců jedné značky, nebo tunerský sraz, jehož součástí bude spanilá jízda. Během té spanilé jízdy se pár jedinců rozhodne být v "cíli" (rozuměj jako konečná zastávka, neb omísta oběda, prostě destinace) první a začnou mezi sebou soutěžit a porušovat pravidla. Je pak na vině organizátor, že uspořádal sraz??? Asi ne, viď? A tohle je to SAMÉ! Mluvíš pořád o nějakém závodě. Závod by pak musel mít nějakého vítěze, když se závodí, nebo ne? Řekni mi, jména vítězů Gumballu... Maximálně najdeš vítěze "Spirit of Gumball" - není to však vítězství díky prvnímu místu v cíli... Takže si o tom prosim tě nejdřív něco zjisti, než se začneš ohánět nesmyslama. Ad václavák: ty ale uvádíš špatný příklad kua! Opravím tě: uspořádáš sraz majitelů paintballových pušek - takovou přehlídku. Všechno domluvené, zajištěné. Pak ale pár debílků po sobě začne těma puškami střílet. Pořád je to tvoje vina? Ty jsi jen uspořádal sraz příznivců paintballového střílení. Žádné střílení nebylo plánem. Už chápeš ten rozdíl? Pokud takovou akci uspořádáš několikrát po sobě, tak z toho máš stejnou tradici jako Gumball. A když pokaždé po sobě začnou debílci střílet, tak bys chtěl zakázat všechny srazy "zájmových sdružení"?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  01:13

    « Re: Re: divny pristup

    Primitiv by bol, s tym naozaj na 100% suhlasim.

    Inak na druhej strane sa vkus mozno vzit do koze inych. Na Slovensku bude este beznejsie ako u Vas, ze k lepsiemu autu sa slusny clovek nedostane, len zlodej, mafian, politik a podobne. U nas ak ma clovek 50k slovenskych, je dost happy, uz asi nieco vie a nasiel si pomerne dobre zamestnanie. Nic luxusnejsie ale ako auto nizsej strednej triedy si nekupi. Potom vidi mafiana prvej triedy, ktory jeden den pride na RS4, druhy na MERCEDES ML. Mna osobne to nemoze rozhadzat a momentalne mam auto svojich snov, ale je to trochu na zamyslenie. Preto ak si zarobil na auto sam, isiel von, zarobil prachy, potom tu roztocil business a dari sa Ti, tak fakt gratulujem a klobuk dolu.

    V jednom ale pravdu mas, u nas aj u Vas sa casto ludia stazuju, ze nic nemaju, ale nic neurobia pre to, aby sa mali lepsie, uplne ma vytaca, ked povedia, ze za onoho rezimu sa maju lepsie. Nie je to uplne pravidlo, to ste zas prehnali, ale sem-tam sa to vidi.

    Dost uz ale socialnych tem, moj posledny takyto prispevok, predsa len sa sem hlasim na to, aby som videl, ake su tu paradne auta, ako sa kto o ne stara, ako recenzuje.. Chodim tu proste na relax, ked dokoncim robotu, alebo si treba na 15 minut oddychnut, nech mozog zmeni vlnovu dlzku
  • 00 Reagovat !

    foto Pekelna-Micinka

    Pekelná Micinka 05.05.07  01:10

    « Re: Re: Re: KNOW IT

    No ale žádný závod ohlášený není. Na sraz se samozřejmě místo povolí, proč ne. Chyba organizátora je v tom, že ty předpisy nijak nevynucuje, např. kdo třikrát dostane pokutu, ten skončil, nebo nějak jinak. Je to chyba jednotlivce v hromadné akci. Odpovědnost by měl nést jak zejména viník, tak i organizátor. Ad wenzel - šlo mi o to, že by to celé někdo pořádal, resp. zaštiťoval domlouval, mohl by na to udělat třeba i reklamu, ale neměl by na to povolení od úřadů. Ne na to, aby se sešli vyznavači paintballu na václaváku, ale na to aby tam po sobě stříleli.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  23:05

    « Re: Re: Re: Super

    ne,ale je to dobrá příležitost strávit prima čas s přáteli a sem tam lze narazit na pěkná auta (neprzněná),ale tuning jako takový mě nebere (krom toho pod kapotou :-) ) ps : ke Cliu jsem dodal další fotky co jsem našel rozmístěné po HDD :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Kolik80

    Kolík80 04.05.07  22:50

    « Re: Re: 10 bodov

    S barvou je to tak, ze nebylo moc na vyber. Puvodne to mela byt sedo-zelena, ale pak bych na to auto musel cekat dyl... Me osobne byla barva celkem jedno, stribrna neurazi... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Brazdin

    Brázdin 04.05.07  22:46

    « Re: Re: Re: scenic

    Kéž bys měl pravdu. Já kupoval manželce ojetinu a projel jsem asi 8 Scéniků, než jsem vybral tohoto. Ostatní byly ještě horší. Nejhorší zkušenost ale byla když jsem jí před cca 3 roky sháněl Fabii a projel jsem asi 20ks než jsem vybral jednu co na ní vše na pohled fungovalo. I tak se ale na autě s najetýma 70tis.km stačilo za rok provozu a najetí cca 4tis.km pokazit tak za 80tis Kč. Šla honem rychle do světa, ale i tak to byl prodělek asi 50tis. za rok a bylo by to jinak víc, ale ten střelec co jí kupoval, si liboval v tom, jak si koupí nahrádu za vadné díly za babku (prostě čorka).
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "DooM" [89.102.36.XXX] 04.05.07  22:06

    « Re: Re: Re: Re: Doba je taková.

    A s jakym autem si tam tech 200 km/h jel ?? Je to pouze o tom co te drzi na vozovce. Jinak ja ficel po D1 nejvic neco kolem 220 a prislo mi to vpohode. Muj vuz zvladne mnohem vic, ale nemam potrebu si zrovna na D1 neco dokazovat. Chci si cestu uzit na to mi klidne staci 150 km/h ... 130 me tam nikdo jet nedonuti! S Ferrari tech 200 musi byt uplne pohodova rychlost.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  21:39

    « dotaz na posuvne zadni sedacky

    Chtela bych se zeptat, jestli se vyplati prikoupit posuvne zadni sedacky. Jestli v pripade, ze vezu vzadu 2 male deti v sedackach,posunu zadni sedacky dopredu, jestli se kufr zvetsi o kousicek nebo to stoji za to si priplatit.Premyslim o koupi, jako druhe auto.Prvni auto ma dost velky kufr, ale pokud bych potrebovala naskladat do Pandy vic veci,jestli stoji za to si priplatit za posuvne sedacky, nebo je to tak maly rozdil /v pripade, ze je vzadu obsazeno detmi v sedackach/, ze se to ani nevyplati.Mate s tim nekdo nejake zkusenosti?diky >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  21:36

    « Re: Výkon motoru.

    Pro Dima:
    A nebudou, ne ne ne !!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "anonym" [195.47.35.XXX] 04.05.07  21:19

    « Zase podělaní amíci

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  21:11

    « Fotky

    prihodil sem nake nove fota :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  20:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doba je taková.

    Doporučuji přezdívku Rohypnol. Podobný případje snad podmínkou existence každé VŠ... :yes: >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  20:56

    « Re: null

    Máš pravdu. Je to nádhera. Když jsem se loni procházel ve švajcu po jedné vesnici v kantonu Aargau, slyšel jsem podivný zvuk. Otočil jsem se a jedno, druhé a třetí Lambo jely za sebou. Dvě Muci a jedno Galdo. Náááádhera. To už asi v životě neuvidím, tři Lamba v běžném provozu. A P.S. Jely pěkně, tak jak se v obci má! Jiný kraj, jiný mrav.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  20:52

    « RSS - metoda 2

    Postup je stejný, jenom jako rss čtečku nastav seznam.cz (pokud jej používáš), tam si ji nastav ve vlastním nastavení k zobrazení RSS záložky na stránce seznam.cz, třeba nad novinkami ze sekce news.auto.cz. ;-) :-) Osobně se mi víc zamlouvá metoda 1, stači kliknout na záložku na liště pravým myšítkem, a dát obnovit aktuální záložku a znovunačtou se informace o Tvých autech.
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Azihad" [213.19.11.XXX] 04.05.07  20:50

    « Je to dobrý

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  20:41

    « Re: Re: Re: Prosbička

    Tak jsme si to užili, třičtvrtě hodiny jsme poskakovali přes Prahu, na dálnici jsem to výjimečně osolil, tak 150, abych po 10 km dojel ucpávku - menší řetězovka, chudák ve škodárně neodhadl, že ten kkt v rychlém pruhu jede ke 200 - tak dlouhé brzdné čáry jsem neviděl, ten letec neměl ABS... Takže dalších 10 minut, cesta trvala hodinu a půl a benzínu jsem projel taky jednou tolik co obvykle. Ale k věci - v mojí garáži je něco jako nastavit rss garáže, na to jsem klepnul, pak něco potvrdil a hodilo mi to záložku na lištu odkazů. Vše ve Firefoxu 2. Hodně štěstí!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…