Ztracené příspěvky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.07  03:23

    « Re: 6 za 10

    Jinak ještě k barvě - je nádherná, ale navýsost nepraktická. To auto prostě nesmí do normální myčky, protože by to na něm bylo hned vidět. Velmi rychle se špiní, resp. je na tom všechno vidět. Ale je prostě krásná, to souhlas :-).

    A co se ceny týče tak jasně. Mko stojí v základu 3,2 mil., ale tohle stálo nové lehce přes 3. Mko má v základu mnohem víc věcí, takže rozdíl je sice absolutně velký, ale relativně malý. U Mka by byl servis a provozní náklady mnohem brutálnější. I s tímhle se musíš smířit, že destičky jsou fuč za 20-30 tkm a kotouče jdou do ... po 50ti. A jeden přední kotouč stojí 8tis. jenom materiál. A to jsou to ty standardní brzdy, takže sice super, ale žádný supersport zázrak.

    Dynamika je i u 645 (650) vynikající, navíc to můžeš ještě vyšťavit přepnutím do sportovního režimu (což využiju tak ve 3% případů). A to je pak trochu kotel :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.07  03:12

    « Re: 6 za 10

    OAMTC vřele doporučuju všem. V Mostě je sice škola smyku taky, ale nedosahuje to takové úrovně jako tam. Musím říct, že jsme tam všichni jeli namistrovaní jak největší frajírci a už po první půlhodině jsme měli tak stažený půlky, že se nám nechtělo ani věřit.

    Fakt je, že to tam občas ženou do extrémů, ale dobře tak. Vyzkoušíš věci co normálně ani nepoznáš a chováš se pak na silnici podle toho.

    M-ko je jiná liga. Na tom autě je jiný skoro všechno a je uplně nádherný, ale je otázka nakolik jsou jeho přednosti opravdu k využití a nakolik je to technický skvost. V každém případě je to už podle mě trochu moc velký auto na tyhle parametry a pro pořádný zařádění udělá službu i levnější (menší, lehčí a ne tak "značkový") auto. Ale nebudu zapírat, že M6 je můj vysněný miláček :-).
  • 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 06.05.07  00:26

    « :(

    :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  21:49

    « BMW

    Davam klobuk dole pred AMG a celou recenziou pekne auto celkovo vsetko davam 10b.A pre vsetkych co pisu ze sa neda jazdit na zadnom nahone sak pedal stlaca clovek...
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 05.05.07  21:41

    « 6 za 10

    hmmm pjekne, spravna farba ! ;-) :yes: inac tu vodicovu sedacku si zaklopil dozadu koli foteniu, alebo jazdis neoprety ?? >:D robim si * ;-) auto inac jasnych 10b, motor parada - ten zvuk ! ten zvuk !! :-! skoda ze to neni M-ko, ale sestkove M-ko to je uz ina cena... takto si myslim ze radost z jazdy je takmer rovnaka, ale za podstatne lepsiu cenu ;-) :yes: tak nech sluzi. :yes: dobre postrehy z oamtc, tiez sa tam chystam ! ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Sranki

    Sranki 05.05.07  21:32

    « Re: Prvé postrehy a "dotyky"

    Moja je tu [odkaz]
    ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Dave1

    Dave1 05.05.07  20:54

    « Re: Prvé postrehy a "dotyky"

    To: Racer S tebe mají ve Škodovce radost, protože i přesto, že se ti nelíbí spousta věcí tak si ji zase koupíš. >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Alessio" [217.11.241.XXX] 05.05.07  20:36

    « Re: Re: Re: ZZpecial

    Abych řekl pravdu tak jsem mezi...druhá odpověď v anketě :-) . Ale máš asi pravdu, že ten závod je ze své podstaty postaven na nelegální jízdě. Otázka je, zda to je opravdu závod (čas se neměří), zda všichni jedou nelegálně nebo zda jde pořadatelům o tu jízdu samotnou nebo o ty večírky a publicitu.
  • 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 05.05.07  19:42

    « hlasovanie?

    tak som sa teda zaregistroval, ale môžete mi prosím niekto bližšie vysvetliť, kde je ta hlasovacia stupnica? ;-\
    Ja totiž žiadnu nevidím, tak asi som blbý alebo...?
    edit: tak už to začalo fungovať, ale že to trvalo po tej registrácii ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Pekelna-Micinka

    Pekelná Micinka 05.05.07  19:17

    « Re: Re: Re: Re: Re: KNOW IT

    :-) :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  19:13

    « Re: Re: Re: Re: Re: KNOW IT

    No jo.. morální odpovědnost. Tenkej led.. moc.. a každej na něm bruslí jinak a pro každého je jinak tlustej ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Pekelna-Micinka

    Pekelná Micinka 05.05.07  18:57

    « Re: Re: Re: Re: KNOW IT

    To se neboj, já tě dobře pochopil už včera, ale nesouhlasím s tím, že by Cooper nenesl ani drobet morální odpovědnosti. Na čemž se i shodnem soudě dle tvého jednoho příspěvku, musel bych to hledat...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  18:43

    « Re: Re: Re: Spotřeba. Děs co?

    Frankfurt-Norimberk večer, tempomat na 180 občas někoho dojedeš, musíš přibrzdit potom tempomat sám zrychlí na 180 - spotřeba 22l.
    V nové X5 jsem seděl, je to pěkné auto, cenově vychází zhruba stejně jako Q7. Zvařoval jsem pro a proti a vyšla mi lépe Q7. Věřím , že BMW lépe drží do zatáčky, je to o rok novější auto, atp. Ale, mě se z venku víc líbí Q7, BMW nemá vzduchové pružení( v ceníku je sice položka č.220-pneumatické odpružení cca 22 000 Kč, ale ani prodejce mi nebyl schopen potvrdit, jestli to je plnohodnotné pneumatické odpružení jako má Q7 a Toaureg nebo jenom pneumatické tlumiče,prý určitě nebude měnit světlou výšku...), má menší kufr, menší nádrž a nemusím čekat na dodání na konec roku. Navíc se vyrábí v USA a já raději podpořím ekonomiku EU (slováky). Nicméně se svým autem buď spokojený, sám jsem zvažoval, že si znovu koupím tentokrát vylepšeného Touarega. Ale manželce se líbí Q7 a já se už chtěl "dívat na něco jiného".
  • 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 05.05.07  18:27

    « super

    aj by som ti dal 10 bodov, aj som zaregistrovaný s autom ale za boha nevidím tú hodnotiacu stupnicu nikde ;-\

    ... tak už to fachčí :-) .... a máš čo si chcel 10b :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "BM" [84.47.69.XXX] 05.05.07  18:03

    « Re: Re: Re: Re: KNOW IT

    :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Pekelna-Micinka

    Pekelná Micinka 05.05.07  17:36

    « Re: Re: ZZpecial

    Ne mimo Gumball třeba nejezdí jinak, ale také možná neženou tolik, nebo tak dlouho. Asi je to těma nálepkama. >:-[] Ne za jejich chování, ale za jejich účast. Nevím, jaký názor si na to měl včera... Když na leteckým dnu, kde se určitě taky piloti podepisují různý mustry, někomu rupne v bedně a udělá manévr o 100m jinde a přitom "spadne" a zabije nějaký diváky, tak je to jeho odpovědnost, nebo odpovědnost organizátora? Obou!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  17:31

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SKLAMANIE Z REDAKCIE AUTO.CZ

    Ne, účelem "cestovní kanceláře" není zajistit, aby se ožralí angláni v Praze neprali a nechcali na rohy baráků... Ještě jednou: Gumball 3000 není závod :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  17:27

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SKLAMANIE Z REDAKCIE AUTO.CZ

    Problemom organizatorov by nemalo by to ci policia zasiahne, ale to ako nastavit ten zavod tak aby nemusela zasiahnut. Ale evidentne toto neni ucelom tohoto zavodu/rallye.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  17:13

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: SKLAMANIE Z REDAKCIE AUTO.CZ

    Tak, stejně jako zasáhla policie v Německu. Na tomhle se shodneme. Není ale problémem organizátorů této "radovánky", že jinde nezasáhla...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  17:01

    « Re: Re: Re: Re: Re: SKLAMANIE Z REDAKCIE AUTO.CZ

    Ked mi vadia triesky tak pri mojom stiepani si davam pozor, stiepam opatrne a pripadne sa vybavim tak aby to zmiernilo vyskyt triesok. A to iste aplikujem k okoliu, tj nenastavim sa tak ze miesto do mojej pojdu do susedovej zahrady.
    Ak si sused bude vo svojej kolni stiepat drevo tak ze triesky sa budu zabodavat do stien, tak je to jeho problem. Ale ak zacnu lietat do mojej zahrady kde sa mi hraju deti tak to zacnem riesit. Ak si nepomozem sam, zavolam na to prostriedky ktore si platim z dani.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…