Autogramy jezdců

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Formule 1

• « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 10.07.07  10:36

« Re: Autogramy

Skoč na www.ebay.com nebo www.ebay.de,

máš tam toho tuny...
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 13.05.07  20:07

« Autogramy

Ahoj. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost se sbíráním autogramů jezdců Formule 1. Prohledal jsem totiž celý internet (i zahraniční stránky), ale nikde se neuvádí poštovní adresy, kam se lze obrátit se žádostí o autogram. Už pár let fandím Jarnovi Trullimu, ale nevím, jak získat jeho podpis (narazil jsem pouze na mailovou adresu jeho fanklubu v Anglii). Nemůžete někdo poradit? Na závody nejezdím, jelikož není čas ani peníze. Díky předem za pomoc.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Joker navedl Supermana k zabití těhotné Loise Lane! Minirecenze filmu Injustice

Joker navedl Supermana k zabití těhotné Loise Lane!…

Sérii animovaných filmů se superhrdiny z vydavatelství DC rozšířil nový snímek Injustice (Nespravedlnost). Ten…

První vánoční cukroví k rozležení: Recepty na tlapky, zázvorky, perníčky i cantuccini

První vánoční cukroví k rozležení: Recepty na…

Začal adventní čas a s ním i plánování pečení vánočního cukroví. Právě teď je ideální čas na ty druhy, které se…

iSport.cz

Hronek nahrál na vítězný gól, bodoval i Voráček. Rittich dostal šest branek

Hronek nahrál na vítězný gól, bodoval i Voráček.…

Hokejový útočník Jakub Voráček přihrál v NHL na jeden gól Columbusu při prohře 3:6 v St. Louis a osamostatnil se…

Vytočený Svědík: Kolaps a ostuda. Závěr jsme jednoznačně podcenili

Vytočený Svědík: Kolaps a ostuda. Závěr jsme…

Kolaps, podcenění a hlavně ostuda. Tak hodnotil závěr utkání 16. kola první ligy v Českých Budějovicích trenér…

Reflex.cz

Pět památníků pro Josefa II.: Před 240 lety bylo v českých zemích zrušeno nevolnictví

Pět památníků pro Josefa II.: Před 240 lety bylo v…

Prvního listopadu 1781 spatřil světlo světa výnos římského císaře a českého krále Josefa II. „o tělesném…

Vláda ničí malé podnikání, zrušení vánočních trhů nedává smysl

Vláda ničí malé podnikání, zrušení vánočních trhů…

Vláda Andreje Babiše nepolevuje v sérii covidových lapsů. Promeškala ochranu nejrizikovějších skupin, Česko je…