Kritika nového diskusního fóra

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto MikyJ

    MikyJ 20.11.07  09:23

    « Diskuze pod clanky

    Nevim, kam to napsat, tak to flaknu sem:
    Chlapci z tymu Auto.cz, prosim Vas, chapu, ze stromove zobrazeni v pripade, ze je v diskuzi vice nez 400 prispevku nejde zobrazit, protoze to je straaaaslive pomale, neslo by alespon oznacit nektera vlakna, ktere by si pak clovek postupne zobrazoval ve stromeccich? Byl by to sice opruz, ale porad lepsi nez neprehledny a zmateny chronologicky zapis. Prosim, zvazte tuto moznost. Dik..
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.10.07  20:39

    « Totalne neprehledne!

    Ne tohle se mi opravdu neliby! ;-\ Reagoval jsem na jeden prispevek z ted ho nevim najit.
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 31.08.07  09:46

    « Re: Tohle není návrat Mitsi(-ho), jen postesknutí...

    Potvrzuji, že do nového spuštění SZ je jediná možnost, jak se ke svým starým SZ dostat posání emailu na mou adresu. Email je nutné poslat z kontaktního (registračního) mailu toho účtu, jehož SZ požadujete a uvést přihlašovací jméno toho účtu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.08.07  00:17

    « Re: Tohle není návrat Mitsi(-ho), jen postesknutí...

    Bohuzial pokial som spravne pochopil tak k svojim poslednym (asi desiatim) prispevkom lubovolneho uzivatela sa clovek dostane kliknutim na jeho nick. K starsim sa dostane asi iba pracnym hladanim v jednotlivych temach.
    Co sa tyka SZ vraj bude raz spustene. Ale tusim, ze jeden uzivatel poprosil redakciu a ta mu vsetky jeho stare SZ poslala na mail. To by mohla byt cesta.
  • 00 Reagovat !

    foto Richie-HK

    "-- skrytý --" 30.08.07  08:42

    « skoda fora....

    je to skoda....bylo to tady pekne forum :-( jen nevim kam odesli vsichni ti alfisti co sem chodili :-) budto na ARC nebo na Squadru ale nikde se toho moc nepise,tak nevim...a ani u me na foru to neni zadna slava....pritom alfistu je vsude mraky :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.08.07  22:25

    « Re: Tohle není návrat Mitsi(-ho), jen postesknutí...

    Teď si mě dostal, dle mého názoru auto.cz a moje.auto.cz (jak píšeš ty) je ten samý web ???? Tak teda kam?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.08.07  21:46

    « Re: Tohle není návrat Mitsi(-ho), jen postesknutí...

    Mitsi: tohle už skoro není fórum, to je spíš strukturovaný chat. Se všemi výhodami a nevýhodami, které z toho plynou. Jako diskuze pod články, je to podle mě vhodný systém, ale na obecné debaty s dlouhodobější životností se to moc nehodí.

    Ale obávám se, že to byl záměr. Převážná většina uživatelů skoro nepozná rozdíl - nepoužívali vyhledávání, SZ, podpisy, nevkládali obrázky. Takže jim nic z toho nechybí. A těch pár zkušenějších, i když třeba odejdou, se nijak neprojeví na návštěvnosti webu. Na druhou stranu admnistračně je to mnohem jednodušší, takže provozovatel ušetří.

    Zcela bez emocí, pro provozovatele tohoto webu je důležitá návštěvnost a počet zobrazení stránek - žije z reklamy. V poslední době i na jiných serverech sleduju nenápadnou (a někdy i docela nápadnou) snahu získat od uživatelů co nejvíc "kliků", než se doklikají k tomu, co je zajímá. Auto.cz je v tomto ohledu ještě docela "při zdi".
  • « 00 Reagovat !

    foto milic

    milic 25.08.07  19:42

    « Re: Tohle není návrat Mitsi(-ho), jen postesknutí...

    Souhlasím, nové fórum se zkrátka nevyvedlo a počet diskutujících tomu odpovídá. Značná část se jich také přesunula na moje.auto.cz. V hledání bohužel neporadím, nás, co to nechápou, bude asi většina. Mitsi by se měl vrátit a trochu to tu pozvednout. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.08.07  19:13

    « Tohle není návrat Mitsi(-ho), jen postesknutí...

    Zdar bardi!

    Zavítal jsem sem po opravdu velmi, velmi dlouhé době. A nestačím se divit, kam se podělo ono fórum, na které jsem tak rád chodil každý den a za ta léta sem (vlastně ne "sem", ale ještě do dvou předchůdců) nasmolil přes 5 tisíc (!) příspěvků. Jestli si vzpomínáte, odešel jsem z úplně jiných důvodů, než pro z mého pohledu extrémní uživatelskou nepřívětivost nové podoby fóra. Ale když to tady vidím, tak nelituji, protože kdybych byl býval neodešel z "jiných pohnutek", asi bych odešel nyní. Nejsem totiž žádný počítačový génius a v tomhle se opravdu ani trochu nevyznám a neorientuji!

    Podobně jako několik dalších uživatelů si musím postěžovat na ztrátu kontaktů v mých původních SZ (a jejich prostřednictvím). Kromě toho bych se občas rád vrátil ke svým dřívějším příspěvkům, abych to, co jsem napsal opravdu jenom do auto.cafe.cz, nemusel znovu psát někomu jinému někam jinam. Jenže se mi dosud vůbec nepodařilo zjistit, jak to mám udělat. Proto bych poprosil o nějaký srozumitelný návod či naopak rozhodné ujištění, že veškeré úsilí, které jsem do svých příspěvků kdysi vložil, je definitivně ztraceno.

    S úctou
    Váš Mitsi
  • « 00 Reagovat !

    foto Richie-HK

    "-- skrytý --" 13.07.07  10:59

    « Re: Kritika nového diskusního fóra

    halooo admini...neuvazovali jste o navratu zpet k puvodni diskuzi? tahle jak dobre sami vidite umira....nebo uz umrela ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.06.07  12:48

    « Re: Kritika nového diskusního fóra

    chyba
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.06.07  08:29

    « Re: Kritika nového diskusního fóra

    Jako "exctenar", neb jem se teď zaregistroval jen skrz tento jediný příspěvek s tebou musím souhlasit.Rozhodně jako "expřispívatel" sem už nebudu nic psát a také od okamžiku změny nepíši,ani SZ lidem,s nimiž jsem si psával.Má to jednu výhodu: úsporu času a za to redakci děkuji. :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  23:57

    « Kritika nového diskusního fóra

    Přátelé, v tomto vlákně bych se chtěl s Vámi podělit o názory na nové diskusní fórum po převodu do nových databází. Předesílám, že nejsem zaměstnancem tohoto portálu a tudíž s ním nemám nic společného. Jsem je obyčejný čtenář, který si rád pročítal příspěvky (před změnou).
    Jsem velmi rozhořčen tím, co s touto diskusí udělali. Vytvořili cosi nepřehledného, kterému chybí přehlednost a spousta funkcí, které obsahovalo fórum minulé.
    Tak třeba:
    Nevím jak najít příspěvky od konkrétního uživatele.
    Nejsou vidět podpisy.
    Nevím jak přidat k příspěvku obrázek.
    Na hlavní stránce (www.auto.cz/diskuse/forum/) se nedá seřadit podle "Poslední příspěvek", což je škoda.
    Nevím jak najít poslední příspěvky (za určité období, nebo od poslední návštěvy?)

    Budu rád, když sem napíšete svoje názory, samozřejmě i ty kladné.
    P.S. Jsem zvědav, jak dlouho tento příspěvek vydrží, než bude smazán :no:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…