Poraďte rádio

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Potřebuji poradit

  • 00 Reagovat !

    foto orlandogloom

    orlandogloom 27.09.16  14:00

    « tonystore

    ahoj co takhle tohle [odkaz] . Ja ho mám a jsem spokojenej. Naladím na něm všechny stanice , kvalita zvuku supr, ovadání snadné, jazyk čeština takže pro mě supr.
  • 00 Reagovat !

    foto olex21

    olex21 31.03.16  20:00

    « rádio

    Zdravím, pokud sháníš super autorádio za dobrou cenu tak ti doporučím tuto stránku: [odkaz]
    taky jsem ho tam kupoval a jsem nadmíru spokojen ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.03.07  13:59

    « Bez nadpisu

    Ak ide o zvuk, tak vzdy SONY.
    Pokial ide o pekne blikanie a podobne serepeticky, tak je to asi jedno...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.03.07  09:17

    « Re: To:Rene Valnoha

    Alpine je kvalitní značka. Mám ho v Cháčku. Originál rádio s logem Chrysler, ale když ho vyndáš, na štítku je napsáno Alpine, Made in Japan >:D Na to že je tam r.v. 1994 (tj. starší než auto) hraje dodnes. Všechna čest.
  • 00 Reagovat !

    foto SPFLY666

    SPFLY666 06.03.07  21:57

    « To:Rene Valnoha

    Nooo porovnatelny Pioneer stoji 25000sk, mnou vybrany Alpine ma vyjde na 16000sk. Nakamichi je High-end jak svina, nastavenia zvuku a aj celkovo zvuk ma neskutocny, mal som tu cest sa s nim trosku pohrat, ale nie je to nic pre mna...ide mi aj o design >:D A to ze Rockford Fosgate robi radio som este nepocul...resp este ziadne nevidel. Po asi polrocnom skumani trhu a svojich financnych moznosti mi vysiel najlepsie Alpine, zvukovo patri k absolutnej spicke takze nemam co riesit. Na dopravne spravy mi staci aj horsi prijem, pripadne este uvazujem o antiradare, aby som trosken usetril svoju penazenku >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto zmulin

    zmulin 06.03.07  15:45

    « Re: Re:

    Taky dobrý.Slušnej tuner.Jenom se jim sype ovládání hlasitosti kolečkem okolo toho jejich modrýho puntíku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.03.07  15:04

    « Re:

    dík mám vybraný Blaupunkt
  • 00 Reagovat !

    foto zmulin

    zmulin 06.03.07  14:41

    « Bez nadpisu

    Vlaďka:Z mýho pohledu Kenwood,nebo Clarion.Pioneer má divný ovládání a Sony chce podle mě moc.S JVC do auta bohužel zkušenosti nemam (nebo bohudík? >:D )
    SuPaFly:Záleží kolik chceš dát.Já mam 2 roky Kenwood KDC 7031,I-Pod to taky umí a hraje kure...ky čistě.Navíc umí i rádio a dopravní zprávy si bez příjmu neposlechneš ;-)
    Jinak to co píše Rene.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.03.07  11:46

    « Bez nadpisu

    supafly: doporucuji jeste pred nakupem porovnani s pioneerus s nakamichi a rockfordem. mozna se budes divit
  • 00 Reagovat !

    foto SPFLY666

    SPFLY666 06.03.07  09:17

    « To Rene Valnoha

    Samozrejme ze Sony sa neoplati kupit pokial clovek chce strednu pripadne vyssiu triedu. Zakladne modely ma celkom dobre a za slusny peniaz. Vo vyssich cenovych relaciach uz nie je konkurencie schopny, tam by som sa rozhodoval medzi Clarionom Alpinom a Pioneerom. Ja osobne si idem kupit do noveho auta Alpine 9853R....je to autoradio s neuveritelnym zvukom a vybavou (Fulll podpora I-Podu cez displey radia...bass engine pro...casove korekcie reprakov...aktivna vyhybka a pod.) Jedine co trosku zamrzi je ako uz je zvykom pri tejto znacke prijem radia, ktory nepatri medzi najlepsie, ale ja aj tak budem pocuvat maximalne dopravne spravy inak stale svoju hudbu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.03.07  06:56

    « Bez nadpisu

    jednoznacne doporucuji clarion. uz jsem mel hodne autoradii a ne zrovna levnych a to co napriklad nabizi sony za 8tkc se da koupit u clarionu za pulku a bude to fungovat stjejne a v mnohem i lepe. akorat ze to nema takovej design a milion zbytecnejch blikacu.
    jinak bedny v obchode nema smysl zkouset bo v aute ti stejne zahrajou uplne jinak.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 06.03.07  06:38

    « Re: Poraďte rádio

    Do 3.000,- Kč
    Clarion DB 286 RMP
    [odkaz]
    např.
    [odkaz]
    lehce nad 3.000,- Kč
    Clarion DXZ 368 RMP
    [odkaz]
    např. [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto SPFLY666

    SPFLY666 05.03.07  22:47

    « Bez nadpisu

    Pioneer ma dobry zvuk ale zbytocne zlozite ovladanie....kukni si Sony GT200...radio ma uz 24bitovy prevodnik takze zvuk bude neporovnatelne lepsi ako u konkurencie a ma aj aux vstup pre MP3 player. Na Slovensku stoji cca okolo 3700sk v CR by to mohlo byt okolo troch litrov.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.07  15:11

    « Bez nadpisu

    na kvalitu zvuku maju dost velky vplyv aj reproduktory co mas v aute..
    ja osobne mam Pioneer DEH-2800MP a som velmi spokojny >:D
    ale myslim ze je najlepsie zajst do predajne kde ich maju vystavene, vacsinou sa to da spravit tak, ze si vyberies radio aj reproduktory ktore si chces vyskusat a skombinovat si to tak, ze na jednych reproduktoroch vyskusas vsetky radia a mozes si porovnat, co ma podla teba najlepsi zvuk, lebo aj to byva subjektivne (niekto ma rad viac basy, niekto vysky)..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.02.07  17:09

    « Re: Re: Re: Poraďte rádio

    Tak teď se rozhoduji mezi:
    -Kenwood KDC-W3037A
    -Pioneer DEH-2920
    -Panasonic CQ-C1425N
    -JVC KD--G332
    Cena je zhruba stejná,ale co se týče zvuku a kvality-nevím. :hm
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.02.07  14:10

    « Re: Re: Poraďte rádio

    Kolem 3000Kč,dražší nemá pro mne význam. Myslela jsem na Panasonic C1415N apod.typ
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.02.07  14:03

    « Re: Poraďte rádio

    Záleží kolik za něj chceš dát....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.02.07  13:43

    « Poraďte rádio

    Poraďte levné rádio s CD a mp3,dík.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…