Žádost o radu

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA Felicia

  • 00 Reagovat !

    foto repkja

    repkja 12.01.13  22:37

    « žádost o radu

    Zdravím, koupil jsem si feldu 1,3 MPi, rok výroby 1999. Když ráno nastartuju, tak otáčkoměr se drží cca na 1100 otáčkách a neustále kolísá. několik minut mi připadá, že se motor dusí. otáčky klesnou na necelých 500 a motor zdechne. Musím čekat cca 10 minut než se můžu rozjet. Nevíte čím je způsobeno že se to dusí?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.01.11  16:50

    « 1.3MPi po zahřátí nejde natočit

    Prosím o radu, mám motor 1.3MPi 40kW, najeto cca 200 000 km, jezdím dlouhé trasy (každý třetí den cca 200 km v kuse). Před časem jsem během jízdy registroval lehké škubání při malém plynu a plynulé jízdě. Minulý týden během jízdy a vyšších otáčkách auto dvakrát po sobě zacukalo. Po zastavení jsem chtěl nastartovat, což se mi nedařilo, vždy až tak na 3.-5. pokus, otáčky nízké, nebo to hned zdechlo. Při studeném motoru jde nastartovat bez problémů, čerpadlo běží i načerpá benzín při zapnutí klíčku. Když se motor zahřeje a chci znovu nastartovat, objeví se zmíněné problémy.. Koukal na to elektrikář, napíchnul to na počítač, ale nic. Podle elektrikáře to je čerpadlo, já osobně vsázím na zapalovací modul.. Jestli byste někdo věděl, prosím poraďte... Díky Pepik.86@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.09  20:50

    « Re: problem

    :-) jo da ja nato přišel :-) :-) :-) kupil som ju dnes >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.09  20:35

    « Re: DOTAZ

    kup sportovni tlumice :-) ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.09  17:41

    « problem

    ahoj da se na felde nastavovat spojka?nejak prokluzuje,co mam delat?dík
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.08.09  16:38

    « alarm ve felicii 1,6

    Ahoj všichni, nevím si rady s alarmem, který si houká kdy se mu zlíbí a nevím, v čem je problém. Při zamčení vozu do deseti vteřin začnou problikávat směrovky a pak začne houkat siréna. Nedělá to pokažné...jen někdy. Někdy přes noc ani nepípne a někdy otravuje celé sídliště. Prosím o radu v čem je zakopaný pes...dík :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.02.09  21:24

    « Žádost o radu

    Zdravím všechny, Potřeboval bych poradit, mám Feldu 1,3 50kw a už byla taková unavená. Nechal jsem vyměnit rozvodák,pístní kroužky a přebrousit vačku na 270. Čekal jsem že bude jezdit opět jako nová ale moc se jí nechce, chová se líně nechce jít do otáček. Nevíte někdo co s tím? Děkuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto kolmar

    kolmar 13.02.09  15:28

    « Re: DOTAZ

    NIE!!!!!!!!!!!!!
    na 100% to nepoviem kedze knihu doma uz asi nemam, ale na 95% hovorim, ze pick-up ma zadne tlmice a pruziny upevnene uplne inak!!! Kratka ma tlmic vo vnutri pruziny pricom pick-up by to mal mat inac, tlmic vedla pruziny...ak si dobre pamatam s knihy. Kratku sme rozoberali, no pick-up nie, ale na 95% sa s touto myslienkou rychlo rozluc...
  • « 00 Reagovat !

    foto kolmar

    kolmar 13.02.09  15:26

    « Re: pomůže mi někdo??

    netusim, mozno neco skratuje... Je mi len strasne cudne, ze take problemy su zo zapalovanim... To je hroza des, ja som mal staru 96-ku ktora este nebola MPI a kym sme ju nezrusili nabehala 275 tis. a nikdy s tym nemala problem, tie nove maju problemy casto...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.02.09  21:01

    « DOTAZ

    Potřebuji zjistit jestli se dají dát zadní tlumiče nebo pružiny z Felicie Pick-up na krátkou felicii 1.3 mpi a jestli ano musím provést ještě nějaké úpravy? Potřebovala bych, aby byl zadek tvrdší. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.11.07  08:00

    « Re: pomůže mi někdo??

    zkus ukostření motoru...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.07  19:22

    « pomůže mi někdo??


    Mám škodu felicii combi,r.v.2000,1,3mpi 50kw najeto cca 120000km.
    Již asi měsíc se mi zničeho nic odpálí zapalovací lišta(již odpáleno cca7ks!!!!) a nikdo není schopen mi říct čím to je natož to opravit.Když se napojí nová auto ujede cca100-300km bez problémů a ani diagnostika nenajde žádnou závadu,odpálená lišta přestane pálit většinou na 1válec,nebo 1 a 2 hý válec nebo to cukne a celá lišta je nefunkční.
    V motoru už vyměněny tyto věci:alternátor,lambda sonda,čidlo otáček,řídící jednotka,celý svazek kabelů,2x svíčky,
    Najde se někdo kdo to dokáže analyzovat a opravit?? prosím aspoň radu nebo nápad čím to může být....

    Děkuji!!!!!!!!!!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.05.07  12:42

    « dotaz

    Koupil jsem starší felicii 1,3Glxi/50kw/potřebuji udělat rozvody,vyměnit těsnění pod hlavou,zajímalo by mě na kolik to tak přijde včetně materiálu.Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.02.07  00:22

    « Bez nadpisu

    lepsie je original diel ale falcifikat niekedy nerozoznat od originalu. Treba kupovat vo velkosklade tam je to lacnejsie ako v predajni.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.07  19:22

    « Bez nadpisu

    [odkaz] =dej si do jejich vyhledávače blatník a něco Ti to najde.
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    Jen závěrem: osobně bych koupil originál. Aby jsi pak s neoriginál výrobkem neměl problémy. Kupuji vždy originál věci - výfuk (raději si připlatím, ale mám jistotu že vydrží o dost déle než nějaký zmetek za 600 Kč), brzdy atd.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.07  09:46

    « Žádost o radu

    Nevíte někdo prosím,kde bych mohl levně koupit neoriginální zadní blatníky na feldu kombi 98.? Cena nového org.dílu je něco kolem 3500kč. Děkuji předem. :'-(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…