Jaký autoalarm?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto olex21

    olex21 26.06.18  12:12

    « Zkus to tady

    Možná bych se ještě zkusil podívat sem: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.02.07  08:40

    « Re: Re: co takhle originál?

    ten alarm by mohl být dobrej aj na takový to domácí zamykání...
    Zkusím mrknout na origo SEAT a uvidíme
    Každopádně kluci díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Giorgio

    Giorgio 10.02.07  06:31

    « Re: co takhle originál?

    Ten známý ty dojezdy právě NEchtěl, říkal, že mu přijdou nepraktické, taky jsem mu říkal, ať je vezme (že jsou super aj na pracoviště :)). Já mám všechny okna na švihadla, takže jsem to řešit nemusel. :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.02.07  22:49

    « co takhle originál?

    Možná by se vyplatilo investovat do originál Seat. Je jasné že za to zaplatíš víc, ale předejdeš tím zbytečným komplikacím. Nedávno byla na fóru diskuze o tom jak se v oktávce pere neoriginální alarm s originálním centrálem. Navíc u originálu jdou ty dojezdy oken nastavit určitě. Ty dojezdy jsou opravdu skvělá věc a dá se s tím i machrovat před šéfem >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Giorgio

    Giorgio 09.02.07  22:10

    « Re: Re: Re:

    On by Ti možná stačil i ten portman, já bral ten jablotron hlavně kvůli tomu, že "prostě byl", když jsem chtěl alarm. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.07  11:36

    « Re: Re:

    Díky za informace. Do elektriky v autě bych se nerad pouštěl sám a když tak přemýšlím, tak vlastně mám možnost to nechat udělat "bokem", teď jen vybrat ten správnej alarm...
  • « 00 Reagovat !

    foto Giorgio

    Giorgio 08.02.07  18:30

    « Re:

    Mi to dělal známý, takže jsem to měl jen za cenu materiálu a ten ještě se slevou, takže bohužel nevím, kolik by to stálo normálně.
    Ale teď si jiný známý pořídil Hyundai Lantra, dával do něj alarm Portman za cca 1 400 + 550 servo centrálu do LP dveří, které tam od výroby není. Za práci nechal normálně u dealera 2 500 Kč, trvalo to 6 hodin. Ta práce bude podle mě +/- nastejno, on tam nechtěl výstupy na okna, čili to se možná o to protáhne a prodraží na práci a materiálu.
    Pokud máš nějakého známého mechanika, který by Ti to namontoval, tak se do těch pěti vlezeš, když si tu sadu objednáš přes net. Pokud jsi velký kutil, možná to zmákneš i sám, ale já už bych do toho nešel. Vloni jsem si do škodovky dával dálkový centrál, je to docela drbačka, ti profíci na to mají grif.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.07  17:43

    « Bez nadpisu

    Vypadá docela dobře. Na kolik vyšla samotná montáž alarmu? Chtěl bych se vléz se vším tak do 5.000,- korun.
    Díky za tip.
  • « 00 Reagovat !

    foto Giorgio

    Giorgio 08.02.07  16:52

    « Re: Jaký autoalarm?

    Mám Jablotron CA-320, bez ultra, ale ty podporuje a i ty dojezdy. Myslím, že je to tak akorát, co se užitečných fcí týče, a nemá zbytečné "hovadiny" navíc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.02.07  15:35

    « Re: Jaký autoalarm?

    Co říkáte na tenhle? [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.07  15:06

    « Jaký autoalarm?

    Prosím vás o radu jaký pořídit autoalarm. Mám Toledo s el. ovládanýma oknama a rád bych aby to mělo už i funkci automatického zavření oken a samozřejmě další funkce. Nechci do toho investovat horentní sumy, ale zase bych rád aby ten alarm k něčemu byl a né jen kvůli blikající diodě.
    Díky za vaše typy a rady.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…