Nové auto do 450 000 Kč .. prosím poradíte?
Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Ojetá auta
-
"-- skrytý --" 07.02.07 12:04
« Re: Re: Nové auto do 450 000 Kč .. prosím poradíte?
No nevím nevím. Teď se prodává stará Corolla v akci za 399 tis. s 1,4 motorem. Pochybuju, že se tam Auris vejde. Pak to taky bude úplně novej kus a Toyota měla nedávno pár hromadných svolávacích akcí kvůli nějakým chybám. Určitě bych počkal než vychytají dětské nemoci. -
"-- skrytý --" 07.02.07 10:18
« Bez nadpisu
Ja osobne som tiez volil lexus, ale ten novy za 500 ani 600 tisic nekupis :-) (lexus je viac konfortny a ma lepsiu vbybavu a interier ako bmw ale vedia na nom * malickosti...typu nezapinaju sa automaticky sveltla na celodenne svietenie atd bmw je viac sportove ma presnejsie riadenie ale ma podla mna dost zly interier)
Inak to Bmw 1 ma oproti civicu o dost lepsie jazdne vlastnosti a super riadenie je mi jasne ze civic v rovnakej vybave bude stat podstate menej ale treba si zvazit co je priorita ci jazdne vlastnosti alebo vybava....
Alu kola by som vedel ozeliet ale klimatizaciu nie .. Btw nema bmw u Vas nejaku akcnu ponuku ze by sa to do 500 az 550tisic CZK dalo zrealizovat?
Jazdil som novy civic tusim 140 konovy aj bmw118d ...
civic je podla mna dost nudny ale na bezny presun z bodu a do bodu b staci a navyse ma super vybavu a zaujimavy design...
ale ak nahodou mas penbiaze navyse siel by som do BMW..
Motor v BMW bol nic moc na mna prislaby * ale to je dane tym ze som zvyknuty na silnejsie vozy) ale riadenie bolo fakt potesenim velmi presne s dobrou odozvou.. -
"-- skrytý --" 06.02.07 06:28
« Re:
Neviem ako vy ale ja by som si asi priplatil za bmw 1 ceny zacinaju okolo 600tisic CZK ale ked viete dobre zjednavat tak sa na takych 520 az 550 da dostat. 116stka sice nie je ziadna raketa ale ma 125 koni a hlavne zadny nahon co dava autu ten pravy sportovy nadych :o) -
"-- skrytý --" 31.01.07 22:09
« Auto do půl mega
Já bych to viděl na toho civica...1.8, 140 koní, 6kvalt a podvozek Honda civic si myslím jde pěkně dohromady... ;-)
Jinak je toho hodně, co za 500 tis. pořídit..
Kia ceed je samozřejmě taky volba, ale Honda je o dost sportovnější...
Dále může připadat v úvahu taky Ford Focus (výbornej podvozek)
a spousta dalších aut....Já fiaty nemusím, ale GP neznám takže těžko říct (ale je to zbytečně auto o třídu níž než ostatní..)..A ta mazda je taky dost dobrá koupě!
U mě vítězí ale Civic! ;-)
PS: Type S a Type R budou za hodně jiný peníze...(Tak počítám 600tis. a víc..) -
"-- skrytý --" 31.01.07 10:05
« Re: Honda Civic Type-S
Souhlas jenom pochybuju, že to bude kolem 500 tis. Zůstal bych u 5D Civica. Myslím, že má dostatečně sportovní look. Nebo Mazda 3( sedan) a Mazda 6.
Asi bych zapoměl na GP, Corsu, 207, Clio a další malý auta. Za půl milonu a s požadavkem 100 koní , jsou to vyhozený peníze.
[odkaz]%26nbsp%3BCiv… /> [odkaz]%26nbsp%3B2%2… -
« Nové auto do 450 000 Kč .. prosím poradíte?
Zdravím. Můžete prosím poradit nějáké zajímavé ,nové auto do sumy cca 500000 Kč ? Představuju si vůz trošku sportovního výrazu . Momentálně mám starší verzi hondy civic a tak bych si představoval nějáké třií dveřové auto s výkonem okolo 100 koní ! Prosím pište vaše rady popř. vaše osobní zkušenosti ......Honda Civic 5D , Fiat Punto , Seat Ibiza , Opel Corsa , Kia Creed , Peugeot 207 , Suzuki Swift , VW Polo ..... Prosím poraďte a napište aji motor který doporučujete . Děkuju







