Nové auto do 450 000 Kč .. prosím poradíte?
Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Ojetá auta
- Nové auto do 450 000 Kč .. prosím poradíte? 31.01.2007 00:47
- Fiat 31.01.2007 08:56
- Honda Civic Type-S 31.01.2007 09:05
- Auto do půl mega 31.01.2007 22:09
- Bez nadpisu 06.02.2007 00:03 Nomadm
- Bez nadpisu 06.02.2007 09:57 Nomadm
- Bez nadpisu 06.02.2007 16:10
- Bez nadpisu 06.02.2007 21:33 Nomadm
- Bez nadpisu 07.02.2007 08:54 Nomadm
- Bez nadpisu 07.02.2007 10:18
- re: Auris 09.02.2007 21:40
- Bez nadpisu 09.02.2007 22:12
- Bez nadpisu 10.02.2007 21:01
-
Nové auto do 450 000 Kč .. prosím poradíte?
Zdravím. Můžete prosím poradit nějáké zajímavé ,nové auto do sumy cca 500000 Kč ? Představuju si vůz trošku sportovního výrazu . Momentálně mám starší verzi hondy civic a tak bych si představoval nějáké třií dveřové auto s výkonem okolo 100 koní ! Prosím pište vaše rady popř. vaše osobní zkušenosti ......Honda Civic 5D , Fiat Punto , Seat Ibiza , Opel Corsa , Kia Creed , Peugeot 207 , Suzuki Swift , VW Polo ..... Prosím poraďte a napište aji motor který doporučujete . Děkuju-
-
"-- skrytý --" 07.02.2007 12:04
« Re: Re: Nové auto do 450 000 Kč .. prosím poradíte?
No nevím nevím. Teď se prodává stará Corolla v akci za 399 tis. s 1,4 motorem. Pochybuju, že se tam Auris vejde. Pak to taky bude úplně novej kus a Toyota měla nedávno pár hromadných svolávacích akcí kvůli nějakým chybám. Určitě bych počkal než vychytají dětské nemoci.
-
-
"-- skrytý --" 14.02.2007 14:33
« Re: Nové auto do 450 000 Kč .. prosím poradíte?
Zkus si počkat na nové Bravo, bude v prodeji v ČR asi na podzim. Dle prozatímních obrázků velice krásné auto, navíc používá podvozek a agregáty ze Stila, s čímž mám 4 leté zkušenosti a je to skutečně kvalitní auto s výtěčnými jízdními vlastnostmi ve třídvéř. provedení výrazně sportovního vzhledu, s výbornou výbavou, vysoké aktivní i pasivní bezpečnosti, nízké spotřeby a vysokého výkonu / JTD / . Navíc budeš mít zcela nové a velmi moderní auto, vše ostatní již nějaký čas jezdí.
-
-
"-- skrytý --" 31.01.2007 10:05
« Re: Honda Civic Type-S
Souhlas jenom pochybuju, že to bude kolem 500 tis. Zůstal bych u 5D Civica. Myslím, že má dostatečně sportovní look. Nebo Mazda 3( sedan) a Mazda 6.
Asi bych zapoměl na GP, Corsu, 207, Clio a další malý auta. Za půl milonu a s požadavkem 100 koní , jsou to vyhozený peníze.
[odkaz]%26nbsp%3BCiv… /> [odkaz]%26nbsp%3B2%2…
-
-
"-- skrytý --" 31.01.2007 22:09
Auto do půl mega
Já bych to viděl na toho civica...1.8, 140 koní, 6kvalt a podvozek Honda civic si myslím jde pěkně dohromady... ;-)
Jinak je toho hodně, co za 500 tis. pořídit..
Kia ceed je samozřejmě taky volba, ale Honda je o dost sportovnější...
Dále může připadat v úvahu taky Ford Focus (výbornej podvozek)
a spousta dalších aut....Já fiaty nemusím, ale GP neznám takže těžko říct (ale je to zbytečně auto o třídu níž než ostatní..)..A ta mazda je taky dost dobrá koupě!
U mě vítězí ale Civic! ;-)
PS: Type S a Type R budou za hodně jiný peníze...(Tak počítám 600tis. a víc..) -
-
"-- skrytý --" 06.02.2007 06:28
« Re:
Neviem ako vy ale ja by som si asi priplatil za bmw 1 ceny zacinaju okolo 600tisic CZK ale ked viete dobre zjednavat tak sa na takych 520 az 550 da dostat. 116stka sice nie je ziadna raketa ale ma 125 koni a hlavne zadny nahon co dava autu ten pravy sportovy nadych :o)
-
-
Nomadm 06.02.2007 21:33
Bez nadpisu
ja kdybych mel prachy, tak vezmu radsi Lexus nez bmw...;) ale jeto jen muj nazor :) -
"-- skrytý --" 07.02.2007 10:18
Bez nadpisu
Ja osobne som tiez volil lexus, ale ten novy za 500 ani 600 tisic nekupis :-) (lexus je viac konfortny a ma lepsiu vbybavu a interier ako bmw ale vedia na nom * malickosti...typu nezapinaju sa automaticky sveltla na celodenne svietenie atd bmw je viac sportove ma presnejsie riadenie ale ma podla mna dost zly interier)
Inak to Bmw 1 ma oproti civicu o dost lepsie jazdne vlastnosti a super riadenie je mi jasne ze civic v rovnakej vybave bude stat podstate menej ale treba si zvazit co je priorita ci jazdne vlastnosti alebo vybava....
Alu kola by som vedel ozeliet ale klimatizaciu nie .. Btw nema bmw u Vas nejaku akcnu ponuku ze by sa to do 500 az 550tisic CZK dalo zrealizovat?
Jazdil som novy civic tusim 140 konovy aj bmw118d ...
civic je podla mna dost nudny ale na bezny presun z bodu a do bodu b staci a navyse ma super vybavu a zaujimavy design...
ale ak nahodou mas penbiaze navyse siel by som do BMW..
Motor v BMW bol nic moc na mna prislaby * ale to je dane tym ze som zvyknuty na silnejsie vozy) ale riadenie bolo fakt potesenim velmi presne s dobrou odozvou.. -







