Dotaz znalcům

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA Felicia

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.09  11:50

    « Re: Re: Re: rozvody

    Doporučuji používat alespoň interpunkční znaménka, když už ne přímo velké písmeno na začátku věty.

    Rozvodový řemen nemá na funkci hydrozvedátek vliv, to "se" prostě stalo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.09  11:23

    « Re: Re: rozvody

    spatne ste to pochopil prave ze naopak motor byl v perfektnim stavu az po vymene rozvodu zacal zvonit a po 100km se potkal upone
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.09  10:44

    « Re: rozvody

    No vzhledem k tomu, že (jak píšeš) motor vykazoval neobvyklé chování už před výměnou, tak bych řekl, že motor do výměny naprosto v pořádku nebyl...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.11.09  19:04

    « rozvody

    dobrej mam k vam dotaz
    vlastnim skodu felicia 1.9d minuly tyden mi delala kompletni vymenu rozvodu po upozorneni ze motor se nechova tak jak ma a ujeti cca 100km se mi to cely potkalo po sundani vackoveho deklu bylo zjisteno ze se rozpadl hidrozvedatko ze se pry tato zavada u techto modelu stava jde tu opravu o nahodu nebo udelal servis chybu do vymeny byl motor naprosto vporadku nezral olej a da se rict ze byl zvukove tisi nez kde jaky benzin
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.09.07  12:37

    « Re: Dotaz znalcům

    Vada bývá ve svorkovnicích spojení jednotlivých přípojných bodů u čidel nebo ABS.Zkusil bych odstranit oxidaci kontaků
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.09.07  12:34

    « Re: Bez nadpisu

    Ahoj.Většinou to bývá opotřebený drážkový řemen/né rozvoďák/je opotřebený.Napnutí pomáhá jen dočasně,je riziko poškození ložisek,lépe ho vyměnit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.11.06  17:48

    « Bez nadpisu

    zdravím všechny prosím o radu nesetkal se někdo u felicie 1.6 s posilovačem a klimatizací s tím že při nastartování studeneho motoru se na volnoběh ozývá zvuk jako když něco dře a při přidání plynu to zmizí
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.11.06  10:41

    « Re: Dotaz znalcům

    Může odcházet čidlo v kole. Sice u jiného auta se mi stalo, že když jsem hodně rychle projel pravotočivou zatáčku, tak se rozsvítila kontrolka ABS. Za chvilku zase zhasla. Vše fungovalo jak mělo, proměřil jsem čidla vše OK. Až jednoho krásného dne se rozsvítila trvale. Proměřil jsem čidla a LP bylo v háji, prostě uhnil drát v té cívce. Výměna čidla a vše OK. Měla by všechna mít stejný odpor +- nějaká drobná odchylka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.11.06  22:02

    « Dotaz znalcům

    Zdravím pánové, nerad obtěžuji závadou felicie, ale chci se Vás jen otázat, zda někdo nemáte skušenost se závadou, kdy mi na 1.6 občas podle nálady problikává kontrolka ABS spolu s kontrolkou stavu brzdovky :?: . Kapalina se neztrácí, ABS sepíná jak má, čidla v kolech jsou vyčistěné a nechce se mi zatím hrabat do čerpadla abs-ka a finančně náročnějších měření.. Jinak musím říct, že po 7letech provozu jsem s vozítkem dost spokojen a s většímy problémy jsem se nějak nesetkal. Standartní nemoci léčím sám..
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…