Přehřívání motoru Škody Felicie - PROSÍM PORAĎTE
Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Potřebuji poradit
všechny z 5
-
-
« Přehřívání motoru Škody Felicie - PROSÍM PORAĎTE
právě jsem se vrátil z cesty,jel sem do Vsetína a zpět cca 80 km jedna cesta.jel jsem s vozíkem ... cesta tam proběhla bez problému,ale po cestě zpět jsem musel jet stále na čtverku ,aby se mi nepřehřál motor ... (protože mi pořád ukazovalo tepleto už nad 110°C a už to bylo v červeném poli,taxem zastavil,po chvíli čekáni v té zimě,jsem dolil-nebylo třeba,pač tam předtím byla no a po pár km znova to samé,taxem opět zastavil zopakoval to.posledních 30 km drkotání 40kou sem přišel na to,že když pustím topení naplno,tak mohu jet jakkoliv chci,ale motor se nepřehřívá.
Nevíta prosím vás někdo,čím by to mohlo být ?
Děkuji moc za rady
všechny z 5
Přihlásit se • Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!









