Přehřívání motoru Škody Felicie - PROSÍM PORAĎTE
Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Potřebuji poradit
-
Sprint 04.11.2006 07:16
Bez nadpisu
Jednoznačně bych vyměnil termostat za nový. Termostat neotvírá a nepouští horkou vodu do chladiče.
Při zapnutí topení naplno to stihne ventilátor topení uchladit.
Nakonec buď rád, že byla zima. Kdyby bylo léto a 30°C, tak bys to pravděpodobně už uvařil!" :!: -










Nevíta prosím vás někdo,čím by to mohlo být ?
Děkuji moc za rady