saxo

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Citroën

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.09  21:22

    « saxo 1.4 vts 2000

    Zdarec,přemýšlím konečně nad autem,a kotel se mi líbí saxo vts z roku 2000 s novou tváří.Mám možnost mít saxo 1.4 vts z roku 2000 se serviskou a se 130t.km za 59t.,není nějak málo na 2000?? ;-) je to 1.4(55kw)Tak Vám děkuju za vaše rady... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto stanci269

    stanci269 15.05.08  20:07

    « saxo

    [odkaz] - tu sa dozvies viac ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.05.08  16:46

    « jak velkej clovek se do Saxa vejde ?

    diky za rady...merim 196 a libi se mi tohle auticko, jen nevim jestli se tady najde podobne velikej clovek, kterej v Saxu jezdi.

    Prosim poradte..diky !!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.08  17:07

    « saxo

    na behanie po meste odporucam 1,1 .. to mame my .. :-) a ked sa chce niekto vyblaznit mimo mesta tak urcite 1,6 16 V VTS .. :-!
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.05.06  09:52

    « Bez nadpisu

    tak kdyz koupis toho peugeota v 1,4 sportu tak je to to same,je to fakt cena je porad celkem vysoka.Ja jsem taky chvilinku premyslel ze ho vezmu,ale pak me to preslo,to auticko uz je fakt strasne malinke,to saxo je aspon trosku vetsí. Nechavam si dovest z Něm. da se to tam sehnat za lepší peniz........
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.05.06  08:19

    « Re:

    ja bych netrvdil ze Saxo jede lepe, ty auta jedou uplne stejne.... jsou to dvojcata, a je jenom otazka vkusu, komu se jaky vic libi.... me teda to je uprimne jedno, ale za 106ka si vic drzi cenu, kupodivu
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.05.06  02:03

    « Bez nadpisu

    MYSLIM ZE TO SAXO JE LEPCEJSI NEZ TA 106,JE STRASNE MALA A PRECE JEN TO SAXO JE I HEZCI A LEPE JEDE,CENO VE JSOU NA TOM SKORO STEJNE TAKZE UZ JEN VYBER TO CO TE VÍC TAHNE
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.05.06  23:55

    « Re:

    taky chci behem pristiho pul roku menit auti, a rozmyslim se nad 106kou s novym cumakem, nebo Saxem, a chci 1.4, nebo 1.6 GTI(popr VTS)..... 1.1 nechci, s tim jsem si uzil dost...
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.05.06  17:07

    « Bez nadpisu

    tak jsem se rozhodl pro tu 1,4 vts, uz se tesim jako malý kluk
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.05.06  13:14

    « Bez nadpisu

    motor 1.1 44 kw, jede to solidne, i dobre zrychleni, to auto neni moc tezke, je stribrny, tridver, okna v elektrice, dva airbagy, najeto 51000 za devadesat. Uplne nova technicka+emise, plus prepis v cene
  • 00 Reagovat !

    foto lucas-

    lucas. 02.05.06  12:54

    « Bez nadpisu

    Urcite ber radsej tu 1.4
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.05.06  20:52

    « Bez nadpisu

    ne,ne je i 1,4 vts koukni do inzeratu.Koukal jsem ted na mobile.DE a napsana spotreba kombi u 1,1 - 6,2 litru a u 1,4 vts - 6,4 litru tak si myslim ze je lepsi vzit tu VTSku ne???
  • 00 Reagovat !

    foto lucas-

    lucas. 26.04.06  16:35

    « Bez nadpisu

    Neni nahodou vts len verzia s 1.6 motorom?
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.04.06  15:44

    « Saxo

    Cus,
    bohužel mám zkušenosti jen ze Saxem 1,1. Začínal jsem s ním ještě jako student v 19. Byl to ještě první model ten mi ukradli, tak jsem si v roce 2000 koupil druhe Saxo rovnez motor 1,1. Saxo v roce 2000 prošlo faceliftem (jine světlomety,14 palcova kola, interier se nezmenil). Motor 1,1 je do města idealni, po Praze papal něco kolem 5-6 litru a to jsem s nim opravdu jezdil jako prase (brzda-plyn). Na dalnici to jelo bez problemu 120 km/h. Ale z kopecka umelo i 160.
    Mel jsem 3-dverovou verzi a do kufru se vesel velkej sud a na zadni sedacky jeste kamosi a jelo to. Co mi vadilo: na delsich cestach zacnou bolet zada ze sedacek, ovladac topeni v noci nesviti takze se blbe hleda, mej jsem auto bez posilovace, takze pro holku se spatne parkuje. Jinak opravdu pro studenty bezva auto, levny provoz, v mem pripade spolehlive jen vymena desticek, olej a ted se menil vyfuk ...nic vic. S autem jezdi ted bracha a ma najeto neco pres 70 tisic a stale slape.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.06  21:12

    « Bez nadpisu

    jak si koupil? cena ???motor??
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.04.06  12:11

    « Bez nadpisu

    Tak ja uz ho mam:)
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.06  10:39

    « saxo

    ja jeste porad nevim, rozhoduju se mezi tim saxem a 206, chtel jsem si to nechat dovezt z nemecka, ted zhanim informace a budu to resit v lete.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.06  21:34

    « Re: saxo

    Už ses rozhodl jestli pujdes do toho saxa?Já už na něm mám spz.Za 126500 je volnej.Je to rok 2001,Vín met.,najeto 76000km,abs,servo,4xairbag,centrsl na dálku,v elektrice,po první majitelce,nebourané.Je to 1.2 a jezdí to super.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.04.06  07:20

    « Bez nadpisu

    taky o nem uvazuju, nejake nazory pls?
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.04.06  21:32

    « saxo

    Přemýšlím nad koupí saxa,rok 2000-2002, kolem 130 000Kč,Rozhoduju se nad 1,0 litrem nebo 1.4 Vts,Jezdím hlavně ve městě,ale vyjíždím i mimo,Potřeboval bych znat spotřebu u obou dvou motoru a jake s tímto modelem mate zkušenosti. Vůbec nevím jak moc se to auto pro mě hodí,jsem ještě student a jezdím jen s přítelkyní a jako Dj po různých discach a tak nevím jake auto mam zvolit ale sao se mi vždycky líbilo. Díky za odpovědi
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…