Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.07  11:32

    « Punto

    take si myslim, jak hledam tak hledam ale stylovejsi,peknejsi a lepe vybavenjsi auto v tomto segmentu nenachazim. Byl jsem se v brne podivat do autosalonu Fiat, tesne nez jsem odesel jsem jen tak mimochodem nadhodil ze v uzovkach taky pracuji pro fiat. Protoze pracuji v IT kde se starame o vzdalenou kontrolu servru pro velke firmy po celem svete a jedna z nich je take Fiat Turino. A dealer mi rekl ze je to zajimave a zkusi to poslat do Prahy a zkusi na to vyjednat nejakou slevu. MYSLITE,ZE JE TO MOZNE? diky
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 06.04.07  11:13

    « Bez nadpisu

    taky jsem přesedl z Fábky a právě prostor bylo to co jsem vnímal hned od začátku jako jeden z hlavních rozdílů. Pak jsem někde četl i čísla a oproti fábce máš navíc minimálně 5 centimetrů prostoru na šířku a na délku nemluvě, koukni na rozvor ... právě bych řekl, že oproti Fábce je to právě prostornost, která dělá GP komfortním i na dlouhých tratích ... (mluví člověk se 185 cm a 110 kg)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.07  11:06

    « To Hopik

    Hopíku, jak už zde psal i český Jenda, jedná se opravdu o subjektivní dojem. Též jezdím Fabii v práci jako řidič a s kolegou jezdím na soustředění jako spolujezdec, vzhledem k tomu, že jsem oboustrannej podkolení ampuťák, dělají mi problém auto s menším prostorem pro nohy. A dle mého názoru jej má GP oproti Fabii ohodně více. O pohodlí nemluvě.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.07  10:56

    « Bez nadpisu

    to hopik:
    je to jen subjektivní dojem, místa je tam dost. Já do GP taky vlezl z Fabie, ale musím říct, že jsem si rychle zvykl. A nejsem žádný drobek - 182 cm a 100 kg.
    A s tím kufre - zavírá se mi dobře, nemusí se s tím nijak bouchat. problém je spíše s tím, že auto je tak "utěsněné", že když malou silou zavřeš dveře, zůstanou pootevřené. Chce to více síly, ale zase není třeba s tím nijak bouchat. Všechny pěkně lícujou.
    PS. : Čím déle s GP jezdím tím více mu přicházím na chuť. Všechno jde lehce do ruky , vše je intuitivní, jasné. A ovládání rádia na volantu super.
    Chybí mi jen tempomat ( nevíte, nedá se sem přidat jako doplněk? ).
    Včera jsem se jako řidič svezl v toyotě Yaris, bylo pěkné svezení, ale jiné... GP mi daleko více sedí.
    Ale to pracuje srdce, nikoliv rozum, neměnil bych.
    Po prvních kilometrech se s ním člověk sžije.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.07  10:08

    « zlastni dojem

    Ahojky,
    byl jsem v autosalonu Fiat okouknout grande punto, moc se mi libi. ale nevim proc zdalo se mi ze na to ze je to nejvetsi auto ve sve tride tak tam neni moc mista (mam normalnich 180cm) oproti Fabii a kdyz sem zaviral kufr tam
    jsem to napoprve nezavrel a musel jsem relativne bouchnout na nove auto.to se mi moc nezda, co jsi o tom muslite? fakt nevim to auto je krasne
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  22:21

    « Re:

    fotky těch disků mohu poslat mailem na pání zákazníka >:D A auto s diskama dam na náš web
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  22:17

    « Bez nadpisu

    Vypadají stejně dobře jako na fotkách? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  22:10

    « Re:

    Tak disky jsou od včera doma!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  15:20

    « Bez nadpisu

    Octan: Jo jo vim ale musim ti rict ze jakmile jsem vesel do autosalonu tak jsem vedel ze jestli tohle auto tak v tehle barve a provedeni je to proste :mrgreen: suprove k tomu sportu dle meho nazoru sedi :-) jooo a tempo na to jsem zviklej z miho soucasnyho auta takze jasna volba :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  12:19

    « Bez nadpisu

    gurisson: tak gratuluju, hlavně ten tempomat mě štve že sem si nedal, jinak barvu tak nějak no schvaluju, vždyť víš proč >:D 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  11:47

    « Bez nadpisu

    hnatik:nooo ja tedka cekam 3 tyden :-) ale bylo mi receno ze se jim podarilo trochu husarsky kousek a bude to snad hotovy do 4 tydnu a pak podle toho jak se chytne povoz do CR mam slibeno prelom dubna a kvetna tak doufam ze to dopadne :-) A jinak mam Gp Sport 1.4 16V navic mam mp3 radio, vyhrivane sedacky, vice airbagu,barva Oranžová Caribbean protoze si myslim ze mu nejlip slusi >:-[] a pak jeste tempo >:D >:-[] a to vsechno stoji na 17 palcovejch chromech >:D az to tu bude BOMBA proste uz se na to tesim jako malej a kupovane to je v Hk jen tedka doufam ze dodrzeji slovo ktere dali s tim datumem dodani 8)
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 05.04.07  11:19

    « Bez nadpisu

    hnatik nezoufej, já ho měl tak do týdne od chvíle kdy mi oznámili že je vyrobený, taky jsem čekal že to bude ještě měsíc a vida, měl jsem ohromnou radost ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  11:14

    « Bez nadpisu

    gurisson: A jak dlouho čekáš ty?? :-) a v jaký výbavě atd a kde sis to objednal, žes dostal tak pěknou slevičku :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  11:12

    « Bez nadpisu

    Český Honza: tos mě moc nepotěšil, myslel sem že tak za 7-14dní budu auto mít:-)) holt sem plnej očekávání :*)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  09:53

    « Bez nadpisu

    hnatik: rikas 5 tydnu nooo tak to doufam ze me to pujde stejne rychle protoze uz me pomalu ale jiste zacina samovolne klepat noha >:D
    Hopik: JInak priklanim se k nazorum ktere tady zaznely protoze 20 tis sleva na leasing vypada slibne ale nakonec to neni zase tak super :-) Ja jsem treba dostal osobne slevu 15 tis pri nakupu v cash :shock:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  09:46

    « Bez nadpisu

    to hnatik:
    Držím palce při čekání. Moje GP bylo vyrobeno 2.3.07 a u prodejce bylo připraveno 22.3.07. Ale stálo to čekání zato.
    Je to prostě paráda, jezdím denně do práce a je to super.
    Dneska mě překvapil i počítač, když na mě křičel "nebezpečí námrazy na silnici". Bylo totiž -7 stupňů.
    ------------------------
    GP 1.4 16V Dynamic Magnettico blue
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.07  07:42

    « Bez nadpisu

    Tak po 5ti týdnech čekání... je prej auto ve statusu Vyroben...jenom ještě počkat, až ho dovezou do skladu a k dealerovi...jsem zvědavej jak dlouho jim to bude ještě trvat >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  13:14

    « Bez nadpisu

    GP se vyplati koupit Madarsku
    [odkaz]
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:11

    « Bez nadpisu

    Někdo řešil něco podobného na stilo.org. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 04.04.07  09:48

    « Bez nadpisu

    nevíte někdo jak by se dalo vyřešit připojení MP3 přehrávače k CD rádiu přes AUX?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…