Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 07.04.07  17:58

    « Bez nadpisu

    Hopik... Podívej, tak trochu mám podobný problém... No ona ti to ta tvoje slečna možná neřekla, ale nejspíš bude naočkovaná z domu, že Fiat je šmejd. Bohužel slečny vybírají ne podle tvaru a výbavy,a le ponejvíce podle značky. A pokud v rodině měly Fordy, pak jediná správná značka je předpokládám Ford a Fiat zejména je podřadná značka.
    Jestli si to chceš ověřit (a mám tu zkušenost, že ně každému se ty kulaté tvary líbí), pak není nic jednodužšího, než vzít milou berušku do salonu, posadit ji do 3D Stila. A máš hned jasno. Pokud ani to ji tvarově nechytne, pak opravdu není problém ve tvaru toho GP,a le spíše nedostatečně árijské značce (no ono hodně těchto nanynek - to neber osobně proti ní, žekl ybch to i o své kačeně, žije v domnění, že Ford je německá značka a co je německé je i dobré).
    No a pak máš dvě možnosti.
    a) koupit si GP s tím, že nanynku stejně výhledově a vyměníš a nebo si zvykne
    b) koupit Ford a nebo třeba VW, při troše snahy seženeš taky auto za dobrou cenu a zvykneš si ty
    c) líbilo-li by se ji Stilo, koupit Stilo, případně nanynku vyměnit hned. (taky o tom uvažuji >:D ,a le zatím mám čas, u ní byl argumet proč nekoupit GP, že je malé a nevleze se tam kočárek, tak čekám na Bravo)
    P.S. nejčastější otázka od mého pokladu je..zase ty auta, zase ten fijat, co furt na tom vidíš?, podívej se tady ten např. Golf (otuněnej), jak je to krásný auto... ;-)
    Takže...no řekl bych, že už dál k tomu nemám co dodávat, je to celkem zřejmé...a myslím i pravdivé, co sem napsal...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  16:02

    « Bez nadpisu

    Tak to máš docela problém, pokud opravdu GP chceš a myslíš to s dotyčnou slečnou vážně. :roll: Jen mi nový Accent přijde hranatým fordům stejně vzdálený. To bude chtít hodně diplomacie a nakonec kompromis - GP 5D. :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  12:45

    « Bez nadpisu

    To Honza
    tempomat som svojho casu chcel nechat domontovat aj ja na GP, ale bohuzial by to bolo financne velmi nakladne, kedze by sa musela menit aj cela riadiaca jednotka k tej co tam je teraz by sa nedal pripojit... skoda ze prave u skodovky, vw, seat sa to da a o omnoho lacnejsie ako ked si to niekto necha zadat do vyroby...
    gratulujem vsetkym novym zaujemcom o GP urcite dobra volba a konecne sa niekto rozhodol aj pre ropu...mohol si sa rozhodnut pre tu 90 konovu verziu kde je 6st prevodovka, ale aj 5 stupnov nakoniec staci ved 180km/h vie punto spravit aj na 5ke >:D
    tie elektrony Artec MS4 a borbet LS su pekne ale asi by ukazali na punte lepsie ako 17ky....prave kvoly velkej podobe s originalnymi puklicami si to vela ludi ani nevsimne, ze su to hlinikove kolesa...aspon ja som sa chcel tomu vyhnut, ked som realizoval nakup tiez len 15" diskov
    my sme na punto cakali 13 tyzdnov, ale vraj bolo vyrobene za 5, len sa cakalo nahomologizaciu mreze na N1...inak nelutujem ze sme si nedali dobjednavat vyhrievanie spatnych zrkadiel s tym multifunkcnym displayom, lebo pri preberani auta to tam bolo....:-) doteraz som neposlal dakovny mail do talianska... :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  11:55

    « Bez nadpisu

    nedrive jsem ji ho ukazal na fotce (GP) a nelibilo. tak jsem ji rekl ze pry vypada lepe na zivo (taky jsem ho jeste nevidel) tak jsem vyjeli do saloonu. tam me uplne dostalo a ji vubec. Nelibi se ji ty lehce vejcovite tvary(jak rekla). A o 3d uz vubec nechce slyset. Ji se libi takove ty hranate popelnice, protoze je zvykla jeste z domu od starsich brachu. Ford atd
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  11:45

    « Bez nadpisu

    Auto by se mělo líbit oběma, viděla ho z blízka, respektive jela v něm? Hyundai nabídne lepší motor za stejné peníze, ale GP je hezčí. :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  11:06

    « Bez nadpisu

    to Ravic: necetl, diky, za jsem se ted s mladou po ICQ pohadal o GP, ach jo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  10:56

    « Re:

    Byl jsi tady? [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  10:54

    « Bez nadpisu

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  10:49

    « Bez nadpisu

    to Ravic: tak to ti zavidim, uvidime myslim ze neunikne krase tohoto krasavce. A za tu cenu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  10:47

    « Re:

    Přesně tak. Mojí GP hned padlo do oka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  10:44

    « Bez nadpisu

    Mam pouze jediny problem, z nepochopitelneho duvodu se mlade absolutne nelibi, radsi by chtela novyho Accenta. No ale platim ja a v tomto ohledu neprichazi kompromis v uvahu. Vsak si zvykne
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  10:39

    « Bez nadpisu

    to: Hopik
    Je to taky moje první nové auto a moc se těším. Služební nepočítám, ty jsem si nemohl vybírat.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  10:08

    « Bez nadpisu

    to Ravic: z me strany cisi cira zavist :-) ja si ho budu kupovat az v cervnu a nemohu na nic jineho myslet. to vite prvni auto
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  09:52

    « Re:

    dva týdny, a termín dodání přelom dubna a května
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  09:49

    « Bez nadpisu

    Ravic: Jee tak to zdravim do rad cekajicich na nove auto. :-) A koukam ze vetsina z tech kdo nakonec podlehli lakani tohoto auticka se klepou jako mali. Noo tak tedka uz jen chybi mit v ruce ty klicky. Jinak otazecka jakpak dlouho to je co jsi si ho obednal :shock:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  08:38

    « Bez nadpisu

    Zdravím.
    Čekám na můj první Fiat Grande Punto 1.3 MJT 55kW Dynamic. Volil jsem tento typ, protože najezdím ročně přes 50000 km a trávím v autě víc než 5 hod. každý den a vzhledem k výbavě a ceně vyhrálo toto auto.
    Do teď jsem jezdil ve všech levnějších verzích Škodovek (Favorit, Felicie, Fabie). Vždy to byly služební auta a teď jsem byl donucen si koupit své vlastní a tak jsem uvažoval jako patriot, že si pořídím novou Fabii, ale když jsem viděl jak vypadá (je to jistě subjektivní) tak jsem se rozhodl, že se podívám co je jiného k mání. Každý kamarád radí něco jiného Někdo Opel Corsa, jiný zase VW Golf nebo P 207, Ford, C3, Kia Ceed, atd. Tak jsem si zašel do jednotlivých salónů a zkoušel a testoval. Sedl jsem i k internetu a začal hledat v různých recenzích, které je to "pravé" auto? Po důsledných srovnáních a stovek názorů jsem se rozhodl a doufám, že jsem udělal dobře. Tak teď čekám a zatím si čtu jaké máte zkušenosti se svým GP Vy ostatní. Jsem natěšený jako malý kluk, protože GP mě učarovalo svým vzhledem a doufám, že jízdní vlastnosti a spolehlivost budou rovněž tak dobré.
    Ahoj a těším se na Vaše rady a pomoc.
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 06.04.07  21:52

    « Bez nadpisu

    já ani nevím musím si sednout na spolujezdce a srovnat to, ale když jsem teď jezdil tím náhradním tak tam bylo sedadlo vytvarované úplně jinak, taková malá vanička :-D hehe no já jí mám asi větší :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.07  20:23

    « Bez nadpisu

    GP a nemas este presedene sedadlo vodica?
    Ja pri 95kg ho uz asi mam, ked sadnem na sedadlo spolujazda tak je tvrde ako od novoty, tipujem ze na to sa zaruka nevztahuje, resp.ako to dokazat?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.07  13:52

    « Bez nadpisu

    Myslím, že lze usmlouvat dobrou slevu, aniž bys pracoval pro Fiat. Zkus obejít více prodejců, smlouvej a porovnávej. Rozdíl může být někdy překvapivý. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.07  11:33

    « omluva

    omlouvam se, to nebylo na me strane. Tedy doufam :)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…