Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.07  12:57

    « Dálnice D1

    Tak Vás všechny zdravím a mám jeden dotaz. Včera jsem se vrátil domů v noci a měl jsem smíšené pocity. Auto jede skvěle, za dva dny jsem najel 1274 km po nejrůznějších českých silnicích. Vše bylo super, auto sedí, je snadno ovladatelné ( spíš se mi zdá, že posilovač řízení by mohl s větší rychlostí víc tuhnout ), ala zarazilo mě, jaký rachot v autě udělala jízda po naší D1 při rychlosti 130 - 140 km/h - auto se jakoby roztřáslo, stačilo však ubrat rychlost a problém úplně zmizel( jen v některých mnístech dálnice ). Mám obuto pneu Bridgestoně Turanza ER 300 199/55 na 16" hliníkových kolech. Nikde jinde na jiné silnici jsem se s tím nepotkal. Jednotlivé nerovnosti přejíždí elegantně, bez problémů.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  23:39

    « Re: GP 1,3 MJT RED BOLERO

    A najmä sa nezlakni na zaciatku spotreby... Po 3ts. km klesne takmer o 1 liter! Ja som zacinal (1,3 Mjet, 66kW) v meste na priemere cca. 6,0-6,2 l (kratke cesty so studenym motorom), teraz mi to ukazuje na palub. pocitaci, po najazdenych 4000km 5,0-5,1 l (s lahkou nohou na plynovom pedale) a auto je podstatne zivsie. Pomohla tomu hlavne cesta BA-Poprad okolie a spät (cca. 850km), dovtedy som jazdil takmer len to mesto... Spotreboval som pri tom 44 l, co robi priemer 5,2l na 100km. Z toho cca. 250km bolo po meste, 300km po dialnici a 300km po okreskach. Po dialnici som jazdil 130km/h, na okreskach podla moznosti 110km/h, cesty neboli velmi plne, jazdil som svizne, dost som predbiehal. Ta cesta bola pre moje GP (startoval som na nu s najazdenymi 2700km) ako poliatie zivou vodou. Stale viac som s autom spokojnejsi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  23:31

    « a najmä sa nezlakni spotreby

    po 3ts. km klesne takmer o 1 liter! Ja som zacinal (1,3 Mjet, 66kW) v meste na priemere cca. 6,0-6,2 l (kratke cesty so studenym motorom), teraz mi to ukazuje na palub. pocitaci, po najazdenych 4000km 5,0-5,1 l (s lahkou nohou na plynvom pedale), auto je podstatne zivsie. Pomohla tomu hlavne cesta BA-Poprad okolie a spät (cca. 850km), dovtedy som jazdil takmer len to mesto... Spotreboval som pri tom 44l, co robi priemer 5,2l na 100km. Z toho 250km bolo po meste, 300km po dialnici a 300km po okreskách. a dialnici som jazdil 130km/h, na okreskach podla moznosti 110km/h, cesty neboli velmi plne, jazdil som svizne, dost som predbiehal. Ta cesta bola pre moje GP (startoval som na nu s najazdenymi 2700km) ako poliatie zivou vodou. Stale viac som s GP spokojnejsi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  20:18

    « Re: GP 1,3 MJT RED BOLERO

    To se může stát, okamžitě je opruď, většinou jsou to prkotiny. A netoč studený motor, turbo to nemá rádo! ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  20:11

    « Re: GP 1,3 MJT RED BOLERO

    Díky. Líbí se zatím všem. Doufám, že autíčko bude jezdit spolehlivě. Radost mi kazí jen, že se špatně zavírá přihrádka u spolujezdce a kufr musím taky zavřít na dvakrát. V pondělí jedu do servisu a řeknu jim to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  20:04

    « Re: GP 1,3 MJT RED BOLERO

    I ten jede dobře, pokud nejezdíš pořád dálnice, vybral jsi ideální motor. Ale ta barva... Nádhera :yes: ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  20:00

    « Re: GP 1,3 MJT RED BOLERO

    75. Ale mám radost i z něj.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  17:53

    « Re: GP 1,3 MJT RED BOLERO

    75 nebo 90 koníků?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  17:28

    « GP 1,3 MJT RED BOLERO

    Ahoj už jsem se včera dočkal a již ho mám!!!!!! HURÁ!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  16:25

    « hurááá

    no hurááá, zdravím Vas vsetkych, konecne to nakopli.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.04.07  14:32

    « poprad

    ahojte GP-kari, kto z vas si ma fotil ako som stal na semaforoch v poprade na velkonocny pondelok? Priznajte sa :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.07  23:28

    « Re: konecne

    JJ, je to Sport, 1.4 16V, barva Caribbean Orange
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.07  23:12

    « leasing

    Byl jsem u prodejce fiatu, Na grande punto mi nabidl akci k leasingu 20000. tak jsem si nechal vytisknout splatky bez slevy a se slevou...SPLATKY JSOU UPLNE STEJNE, JENOM U AKCE JE VYZSI UROCENI TAKZE NA KONEC TO VYCHAZI NAPROSTO STEJNE (CAC LEASING)Nevim jestli si delaji z lidi * ale tohle je uz moc
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.07  23:06

    « Re: konecne

    Docela mi padla celist,kdyz jsem videl ty tve fotky. Ty mas asi verzi sport,ze? neb na active a dynamic jsou pouze 15"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.07  23:01

    « Re: konecne

    No ty fotky jsou na mým webu, škoda, že zmizely podpisy kde to bylo a objeví se to aý po kliknutí na nick. No je to gp.web.tiscali.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.07  22:53

    « konecne

    Trvalo to dost dlouho,ale uz jsme se konecne dockali. Re: potom sem hod nejaka fota, musi to vypadat luxusne ty 17".
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.07  22:44

    « Konečně

    Tak přátelé, konečně nám to zase rozjeli, no nevím, ale podle mě tou odstávkou přišli o dost přispěvovatelů. No nic, zítra jdu konečně nasadit moje originál 17" liťáky, tak už se těším na jistější jízdu na 205/45 R17 :-!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.07  08:05

    « Bez nadpisu

    to Hopik
    Řekl bych, že docela záleží na tom, kdo v tom autě bude více jezdit a jak jsi už napsal, kupuješ ho TY. U nás to funguje tak, že mi ženská nemluví do věcí, kterým moc nerozumí a já ji zase na oplátku nekecám do těch jejich ženských záležitostí.
    V životě už to tak je, že jsou dva názory proti sobě a pak už jenom záleží na rozumu jak je jeden nebo druhý rozumný uznat logické argumenty toho druhého a ustoupit a dát mu za pravdu. Už se znáte 7 let tak myslím, že koupě auta i když je to často srdeční záležitost by Vás neměla nějak poznamenat. Čas mnohé urovná.
    Tak či onak jeden z Vás bude muset ustoupit. Držím Ti palce ať se rozhodnete správně!
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 08.04.07  08:00

    « Bez nadpisu

    To je přesně ono - klasické tvary - Octávie Bora...
    Jojo, po 7 letech... :-)
    ženský tón.. :-)
    No hodně štěstí...
    Zkus to přes to Stilo... Auto s klasičtějšími tvary neznám... Jen jako pokus.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.07  23:44

    « Bez nadpisu

    to Wolf: je pravda, ze je zvykla na Fordy, i kdyz je primo nevyzaduje. Libi se ji velka konzervativni auta typu Octavie. No, rozchazet se s ni kvuli tomu po 7 letech nebudu, musim to nejak nakamuflovat, treba pres bezpecnost, atd. Rekla mi at si koupim co chci,ze je to moje vec. Ale znate to, takovim tim zenskym tonem. :)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…