Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.07  15:33

    « klesajuce sedadlo

    To RadimG
    Aj mne sa dnes rano zdalo, ze mam sedadlo nizsie ako som si ho nastavil predtym. Asi si to zacnem viac vsimat.
    Co sa tyka otvorov v tych vnutornych blatnikoch, tak som rozmyslal, ze ich tiez nejako "uzatvorim".
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 23.03.07  12:13

    « Bez nadpisu

    no tak ty sloupky v barvě karoserie se mi nelíbí ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.07  12:01

    « Re: spolehlivost

    co to sem píšeš? Nebyl to náhodou Fiat? Určitě byl :!: >:D
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 23.03.07  11:50

    « spolehlivost

    "Humorná" příhoda z včerejšího dne. Kolega v práci zakoupi zcela novu Fabii 1.2 (47kW). Po 14 dnech a najetých 1500km nenastartoval. Přijela odtahovka, diagnostika, atd. Problém se vyřešil až kompletní výměnou motoru(údajně špatná komprese)! Naštěstí po celou dobu opravy měl zdarma k dispozici náhradní vůz. Ale nepotěší to. Na faktuře, kterou samozřejmě neplatil byla částka přesahující 70t.kč.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.07  11:46

    « Bez nadpisu

    Tak fotky těch sloupků jsou přidány na web. Ještě sem tam dal další fotky ze srazu od Mikaina, tak se mrkněte!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.07  10:57

    « Bez nadpisu

    Jo když už sme u tohoto negramotného tvorečka, říkejme mu třeba opičák (ačkoli teď sem urazil všechny primáty), pořád tu na nás čeká nové fórum, kde bychom se tohoto opičáka mohli zbavit jednou pro vždy!! Co Vy na to :?:
    Jo a těch 2000km co mam najeto, tak většina je do servisu a zpět :mrgreen:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.07  09:15

    « Bez nadpisu

    Dr.Bubu, *, to tu přece nikdo netvrdí, je to asi tak jako vlastnit Škodu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.03.07  09:12

    « To Robo

    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    Super mat FIAT, on nema ziadny problem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.07  09:04

    « Bez nadpisu

    Kauli: V pohode, kedze sa mi hned nezdalo ze by si to myslel vazne, tak som svoju 'reakciu' nakoniec prehodnotil a zmazal :D
    Myslim ze tvoj nazor na GPcko sa zhoduje s nazorom vacsiny z nas, inak by sme sa asi vozili na niecom inom :-) A tiez si myslim ze cierne stlpiky GPcku pristanu, bez nich mi to hned pripomenulo prave Fabiu, aj ked pri nej to je tak, ze si za par korun clovek moze dokupit ten cierny polep, takze kto chce, ma cierne a kto nie, lakovane..
    Kedze budem mat GPcko uz pomaly rok, rozhodol som sa odladit posledne problemy a uz sa z neho iba tesit >:D Takze to je par problemov a ako ich riesim:
    Klesajuce sedadlo: riesil ste to uz niekto? Ja som to minuly tyzden spomenul v jednom servise (bratislavcania, hadajte ktory), ale chlapik na mna pozeral ze co to trepem, zatlacil sedadlo rukou a skonstatoval ze neklesa a teda ze je v poriadku >:D Tak som siel skusit druhy servis (ten v Petrzalke) a tam pristup uplne iny, ze ano, ze to uz robili a ze treba nieco dotiahnut.. Tak to rozobrali, nieco spravili a fakt, sedadlo neklesa, alebo ovela pomalsie, takze to nie je tak citit (doteraz klesalo aj o 3 vysky za 2 dni).. Ale este to nie je celkom hotove, lebo vraj objednali novy regulator nastavenia, takze uvidim ako to bude potom..
    Diera v podblatnikoch: Urcite ste si vsimli, ze v podblatnikoch su nejake otvory, ktore sluzia na pristup k motoru. Mne sa na pravej strane stalo to, ze mi odpadol ten stupel, co to ako tak pridrzal pokope, takze sa mi do motora celkom slusne prasillo.. Vymena za novy problem celkom nevyriesi, pretoze stale tam skary zostanu, takze som sa rozhodol ze to zalejem sklolaminatom a bude.. Uz to mam odobrene dvomi servismi, ze pri mojej 1.2 je ten otvor nanic, ze to je pre diesle, ale ze diel je spolocny pre vsetky auta, takze mam dieru aj ja..
    Parkovacie senzory: Uz sme to tu kedysi rozoberali. Niekto z Vas uz pokrocil a namontoval ich? Kedze po konzultacii so servisom by som o zaruku neprisiel ani keby som si namontoval vlastne, zacal som o nich vazne uvazovat. Jedina podmienka bola, ze elektriku zapoja oni, co si myslim ze by zvladnut mohli, kedze ide len o jeden drot >:D Uz len zostava vyriesit kam navrtat tie diery, aby som nieco nepokazil.. Ale to sa asi opytam tiez v servise..
    Frajerka ma nedavno sfukla, ze ked zacnem hovorit o aute, neviem ma zastavit.. Vyzera ze ma pravdu >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.07  07:34

    « To Radim G

    Radime, a ostatní, nechtěl jsem se navážet, ale bohužel nesnáším skalní zastánce škodovek a bohužel, Dr.Bubu je takovým, že jsem se neudržel. Nikdy jsem netvrdil, že GP je nejlepší auto na světě, ale v současné době modelů v jeho třídě se mu vzhledově nikdo nevyrovná, snad Opel Corsa, která je dělaná na stejné platformě ve spolupráci s Fiatem. Ale co se týše Fabie, je to opravdu jako bys si sednul z traktoru do pořádného auto, když porovnáš přesednutí z Fabie do GP. Exteriér nic moc, interiér to už vůbec ne no a nová Fabie, ta se mi zdá ještě horší vzhledově než dosluhující. Jinak GP bez černých sloupků jsem ještě neviděl, ale je pravdou, že ty černé sloupky GP osvěžují.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 22.03.07  22:44

    « Bez nadpisu

    Propagují, teď je reklama všude i v televizi. Skoro to bylo až protivné... Snaha je
  • 00 Reagovat !

    foto Pandora-01

    Pandora_01 22.03.07  22:24

    « Bez nadpisu

    Tak jsem se zastavil v Praze u Dojáčka a byl jsem překvapen cenami - 5 dveřové Grande Punto 1,2 Active za velice slušnou cenu 244 900,-
    Kromě bočních airbagů velice slušná výbava. Nechápu, že management Fiatu se nesnaží ty auta trochu propagovat.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  20:49

    « Bez nadpisu

    Robo: na hrubý pytel hrubá záplata, oko za oko, zub za zub........, nicméně velmi děkuji za tvůj čas a velmi pádný argument na Dr.Buba slaboducha ;-) *thumbs up* tato fóra si prosím každý zapamatujte a v případě nejapné ofenzivy Košičana ihned místo reakcí jen link na to či ono ;-) :-D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  20:23

    « Re:

    Tak ak chces tak sa zapajaj ale nie na Grande Punto vlakne
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  20:23

    « Re:

    Drbo nemohol som dnes odpisat na tie k......y co si tu popisal
    CITAT OD DRBA:
    "RECI, KECY HLUPOSTI mam druhu fabiu na prvej som mal 150 000km ked som ju predaval v 100% stave bez najmensej chyby na novej mam 25 000 bez akehokolvek problemu a len tak na okraj mam 1.4 16V 80k takze tu HTP si nechaj"
    Na provokatera ako si ty sa da iba protiutokom :
    [odkaz]
    teraz machruj!Ked na skodovke za 500000Skk na tachaci 5km nedojdes ani domov z autosalonu
    co prispevok to prusery Elektrika
    [odkaz]
    [stranok je 36!]
    A motor, kosacka je spolahlicejsia
    [odkaz]
    Pri navsteve takehoto fora sa tesim ze mam Fiata
    Sorry ostatni, nie je to proti skodovkarom ale DRBOVEMU tvrdeniu
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 22.03.07  20:12

    « Bez nadpisu

    No bylo to v menším městě... jasné.. Něco jiného je ofic. ceník a něco jiného je snaha vyjít vstříc zákazníkovi.. No to je jedno asi to nevyřešíme. Fiat má prostě hodně zákazníků a jeden člověk co má Fiata a v dohledné době (jen co dodělá tu podělanou diplomku) chce kupovat druhého je jim celkem fuk. Mimo jiné lidi ve velkých městech nekradou stejně jako v malých... :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  19:49

    « Bez nadpisu

    Tak to jsem neviděl, nejméně 800 za Pandu... V menších městech to snad bude lepší. :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto Giorgio

    Giorgio 22.03.07  19:06

    « Re:

    Já jsem to viděl v Ostravě na červeném 5D Active, takže to asi nebude náhoda... A mi to nepřijde nijak ošklivé. Ale bylo by fajn, kdyby si zakaznik mohl vybrat. Černé sloupky jsou někdy opticky fajn, někdy ne. Já je na puntu mám a myslím, že mu to na vzhledu přidalo. Naopak na octavii I a hlavně v kombíku to IMHO vypadá děsně... :?
  • « 00 Reagovat !

    foto Giorgio

    Giorgio 22.03.07  19:06

    « Bez nadpisu

  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 22.03.07  17:48

    « Bez nadpisu

    Viděl sem za půjčení auta i 500 Kč na den, což je podle mě akceptovatelná částka odpovídající druhu poskytovaných vozidel a odpovídající běžným komerčním autopůjčovnám. mimoto, je tam druhý produkt a to, že jim platíš nelevnou opravu auta.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…