Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:11

    « Re:

    pane bože zase dvakrát. Už mě to začíná sštvát!! :?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:09

    « Re:

    No a ta kulisa chodi inak, mozno lahsie ale inak, nic podstatne iba to pozorujem.Ruku na tom nemam, dokonca v prirucke na to upozornuju
    No právě proto! A slyšel sem to i odjinud...Sem si řkal, jak se krásně drží ta řadička, že tam budu mít ruku, ale nedělám to. Jako je mi jasný, že ve škodovce můžu dělat cokoliv a je to OK, ale máme holt ty Itlaský krámy no :roll: >:D >:D
    To: český honza tak mnoho šťžastných km a těším se na fotky a na sraz..
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:09

    « Bez nadpisu

    Zatim jsem neměl auto, o kterém by se dalo říci, že nikdy nevrzne. Teď si moc nestěžuju, u předchozího auta mě neuvěřitelně vytáčelo vrzání sedačky pode mnou. >:-[] Snad není nic horšího...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:06

    « Re:

    Robo: už jsem to někde psal, ale vrzání je bolest všech aut, př. Honda Civic 8G v míře až nepříjemné, dále namátkou Škoda Roomster/Fabia II a spousta dalších. ;-) jinak co mám zkušenosti s GP, tak tam mi to přijde lepší než u ostatních značek, vrzání v průměru méně, jinak vrznout si samozřejmě může .
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:03

    « Bez nadpisu

    Chlapi diky za rady, inac ked zadam do googla "vrzani palubky" tak mam co citat aj na tyzden,
    neni to nic hrozne ale stve ma ze na to neviem prist!!!Je to len take jemne lupnutie, niektori tam leju WD40. Ja by som to tam nelial ked neviem kde....
    Inac som cital ze napriklad na C MAXe strasne vrzaju dverove tesnenia, a vraj po natreti silikonom hotova katastrofa, ale dvere to nie su pukne si to obcas niekde vpravo. No a to je auto za ine prachy.....
    No a ta kulisa chodi inak, mozno lahsie ale inak, nic podstatne iba to pozorujem.Ruku na tom nemam, dokonca v prirucke na to upozornuju
    Kauli ide to od praveho predneho kola...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:02

    « Re:

    český Honza: gratuluju a těším se na fotky a doufám i na sraz ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:00

    « Bez nadpisu

    @Honza
    Tedy přeji hodně zážitků a ať nezlobí. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:57

    « Bez nadpisu

    Ahoj všem,
    tak jsem se konečně dočkal a GP mám doma. Jen pro pobavení, trvalo to neskutečných11 týdnů a přesto to bylo rychleji než slibované CD s informacemi.
    Mám najeto prvních 100 kilometrů a musím říct, že je to v reálu ještě mnohem lepší, než jsem čekal. Auto je opravdu nádherné, motor při jízdě není vůbec slyšet. Když jsem přijel domů, stavil se u mě kamarád, který spravuje škodovky a nevěřícně kroutil hlavou nad kvalitou zpracování. Nikde nic neodstává, vše precizně lícuje, vše je na svém místě.
    Řízení je nečekaně přesné, pohyby řadící páky krátké, řízení výborné.
    Jasně, 100 km je málo, ale já se po těch kilometrech cítil jako doma.
    Je to modelový rok 2007 a je vevnitř jiný, mně se zdá lepší, jak potahy, tak paluvní deska. Nové jsou i ciferníky.
    Až bude chvilka, udělám pár fotek a pošlu na stránky Tommyho.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:51

    « Re:

    Robo: lupání jsem zatím neřešil, protož žádné nemám, co se týče řazení, není to jen pocit? doporučuji projet nějakým jiným autem, nejlépe citroënem a pak zase zkusit svoje řazení, kulisa se oběhat nemůže, co se týče spojky, tak na fiatech vydrží to co jinde, pokud ji často pálíš, prokluzuješ, tak ti může odejít po 50000 km, ale jinak není problém na jednu spojku 100000 km a více.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:49

    « Re: Re:

    Nemám sice 20.000km ani zdaleka, ale kulisa si taky sedla (pro drbuba v normě). V práci máme nový (starý) fóbie a kulisi už taky nejsou co bývali. Mají najeto cca 1500km. Jo a taky jedna otázka, nemáš náhodou ruku nechanou na řadičce, když jedeš?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:48

    « Re: GP

    gurisson: tento jev (zlepšení dynamiky a úbytek spotřeby) pozoruji od přibližně 1500 najetých km a pak průběžně dále.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:44

    « Bez nadpisu

    Kauli: řízení se projevuje docela hlasitým, kovově znějícím ťukáním z pravé strany před spolujezdcem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:11

    « Re:

    A este jedna podotazka pre tych co maju cez 20000km, mozu aj stilaci poradit
    Je normalne ze kulisa radenia ma vacsiu volu, resp. to radenie uz nechodi ako v uplne novom aute
    Kedy sa ojazdi kulisa a kolko vydrzi spojka na fiatoch?
    Blbe je ked vidim ako sa to auto po roku meni vplyvom opotrebenia.....
    Otazka je co je normalne opotrebenie a co nadmerne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:07

    « Bez nadpisu

    steven007 vyriesil si nieco s lupanim v tych stlpikoch
    ja uz dva dni vselikde podkladam vselico ale ziadny posun, jednoducho to cvaka a cvaka, nie som schopny identifikovat, mozno su to predne stlpiky a mozno to cvaka palubovka o sklo, mozno bocne stlpiky
    RIESIL TO NIEKTO?
    Je to blbost, take plastove lupnutie na nerovnostiach ale stve ma to lebo inac keby som to nasiel tak mam auto tichucke ako od novoty :x
    spolujazdci si to ani nevsimnu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  17:35

    « Bez nadpisu

    Spíš tak po 10 000 km, leda by se ten motor zajel v GP rychleji než ve Stilu. ;-) :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  17:22

    « GP

    Tak zadravim vsechny lidi na foru >:D po dlouhem vybirani a premysleni jsem se rozhodnul a zaradim se taky do rad doufam ze SPOKOJENYCH majitelu GP >:D jinak musiom rict ze budu brouzdat v 1.4 16V Sport :-) to auto ma srdce a je ve tvaru opravdu vasen. Tak jsem moc zvedavej jak to celkove pojede a tak :-) ale musim se priznat ze uz tedka me zacina svrbet prava noha a pravou ruku mam tak mistama v kreci >:-[] jinak chci se tak zeptat slysel jsem totiz ze tohle auticko tak pri 5000 km se tepr poradne rozjede zmensi se spotreba atd. pokud ma nekdo skusenost dik za radu :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  14:11

    « Řízení

    Chlapi chtěl bych se Vás zeptat, jak se vlastně projevuje to špatné řízení, zatím nemám se řízením GP nejmenší problémy, ale kdyby náhodou, tak abych věděl, co mohu očekávat. Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  11:49

    « Bez nadpisu

    Nevie niekto seriove cislo alebo partnumber riadenia ktore su uz dobre?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.03.07  18:04

    « Bez nadpisu

    Přemýšlel jste někdo změřit si skutečný výkon motoru na brzdě? Mě by to docela zajímalo
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.03.07  16:46

    « SRAZ GP-léto 07

    Přesně tak strhlo se to tu do OT :!: A úplně zanikl příspěvek o srazu
    Ahoj, rád bych Vám dal vědět o dalším letním srazu majitelů vozů Grande Punto (samozřejmě nejen jich...). Pokud by jste měli o sraz zájem, zapojte se prosím do diskuze [odkaz] Jedná se mi hlavně o to dohodnout se na místě a čase konání.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…