Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.03.07  13:52

    « Bez nadpisu

    steven prosim Ta vysvetli mi to a ja si to nejako uz osetrim
    ale aj tak sa mi zda ze je to zvnutra
    budem Ti neskutocne zaviazany
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.03.07  13:45

    « Bez nadpisu

    wolf : Je to zvonku a preto vodou, aby zistil ci ten zvuk ide odtial.Potom to treba riesit inak napr. v servise. Co ked prsi??? >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.03.07  12:44

    « Bez nadpisu

    Mám návrh. Co spojit náš sraz s bumballem? [odkaz]
    9. 6 - 10. 6. 2007
    [odkaz] info zde.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 28.03.07  12:36

    « Bez nadpisu

    Vodou?!!!!!! To je mazivo?
    Akorát zlikviduješ elektroinstalaci a budeš mít po záruce, v lepším případě ti jen nevyletí třbea bag!!!!
    Když už tak tam vstříknite WD 40 a nemusíte řešit takové pikačoviny....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.03.07  06:03

    « vrzganie

    Nasiel som odkial vychadza zvuk. Polial som vodou tu malu umelu hmotu pri rohu predneho okna a prestalo to. Rozobral som to a je to dost blbo robene, tie skrutky sa nedaju poriadne zatiahnut. Aj tak sa chystam do servisu, dam to spravit. Robo1.2: Asi aj tebe to vychadza odtial. Skus poliat vodou.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.07  11:11

    « Bez nadpisu

    cauko. vcera som bol na garancnej prehliadke po roku. siel som do Valuseka v Devinskej. cele to stalo nejakych 3 tisic. vymenili olej (3 litre) a moja blbost ze som si nevypytal zvysok oleja, kedze do auta vojde realne menej. dalej menili olejovy filter. vzduchovy iba prefukali, menit ho netrebalo. mam najazdenych iba 13 tisic. plus som im kazal pozriet sa na piskajuci ventilator na 1. stupni. zatial ho len premazali. uvidime co to urobi. pristup bol celkom fajn. auto na konci cele umyli, aj z vnutra.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.07  10:38

    « Bez nadpisu

    Problém je, že najedu hodně - to co má Tvoje Brava teď, bude mít Stilo za 3 roky mého užívání, takže se toho docela bojím. Na druhou stranu mám zatím dojem z nynějšího servisu dobrý (v prvním jsem po nich chtěl prkotinu a vysr... se na to a ještě to naúčtovali Fiatu), tak mi nezbývá než zůstat optimista nebo jezdit do práce vlakem. A to je nepěkná vyhlídka. :)
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 27.03.07  10:33

    « Bez nadpisu

    Prý ne,a le já si myslím, že není problém, prostě jde jen o to měnit věci. Motor a kastle a vnitřek to vydrží. Ale pokud neumí udělat rozvody, vyměnit třeba ramena, tlumiče, tak pak je to s autem opravdu na 4 roky...No...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.07  10:23

    « Bez nadpisu

    Je to mizérie, ale nic s tim nenaděláme. Celý zastoupení Fiatu by muselo udělat pápá a hned poté následovat prověrka autorizovaných servisů, jako se to teď děje na západě. Každopádně aspoň že jezdí a hodně štěstí u těch lemplů, budeš ho potřebovat. ;-)
    Po pravdě mě to pěkně sere, Stilo je první auto, se kterým jsem technicky i prostorově spokojen, klidně bych si ho nechal 10 let, ale mám strach, že na to dneska auta nejsou dimenzovaný. :?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 27.03.07  10:13

    « Bez nadpisu

    Nic zlýho, jen sem si zasondoval... a zjistil sem, že ceny, přístup názor mají ve třech servisech škoda stejný, jak sem se teď setkal u Fiatu. S jediným rozdílem, že připojí ve větě něco...to víte, my sme velký, my máme zkušenosti a není to u tolika uat všechno tak jednoduchý. Tak nevím, no :-( Zkrátka... Jsou dvě možnosti.
    Buď se s tím člověk smíří a nebo nové auto mění po 4 letech a nebo kupuje vždy staré auta s tím, že nějaký problémek ho nevytočí a jezdí dokud to de...
    TeĎ tak koukám, že sem napsal tři... :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.07  09:40

    « Bez nadpisu

    Wolffe, přijmi mé gratulace. K tomu, co jsi o servisech Škoda zjistil ještě před koupí vozu, já se k tomu dopracoval až u druhého auta.. >:D Už teď mě přechází smích, u Fiatu to jiné není. Tak si jen musíme držet palce, aby nám naše Fiaty držely. ;-)
    Post scriptum co Ti v té škodovce vyvedli?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 27.03.07  09:23

    « Bez nadpisu

    Nice, v tomto úplně moc nesouhlasím. JInak co by to mohlo být? GP nemám,a le občas jednou za čas mi vrže ten černý plast co navazuje na čelní sklo. Taky to stačí stříknout WD 40 a je klid. Projevuje se to tak, že to vrže jako by ze vnitř z přístrojovky. To jen reakce na to, že když je auto mokré tak to nevrže.... Toť moje rada
    Auto mám doma, ke škodovce nepudu, neb sem zjistil, že jsou to úplně stejní šašci (no možná ještě větší), protože oni jsou největší a mají taky nejvíc zkušeností.
    Jinak auto mám v richtiku, teď budu řřešit jenom to jak se k tomu postaví ten druhý servis co mi zmršil ty rozvody. Potvrdilo se mi, že ty rozvody dělali naprosto amatersky s fixou v ruce, nikoliv podle toho orginál klíče co je k tomu potřeba.
    Takže zatím se mějte
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.07  08:52

    « Márty

    :arrow: Taky by mne zajímalo co Márty, jak mu to dopadlo. Jestli o tu čteš, tak se ozvy co je s Tebou a Tvým GP :!:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.07  07:40

    « Re:

    PROBOHA LIDI, pokud vám někde něco vrže, tozhodně to nedávejte dávat oprvaovat do servisu. Nikdy to nemůže být tak smontované jako z výroby!!!!!!!
    To ja bych to do toho servisu uplne klidne dal. Mel jsem take problem s lupanim u sve Fabie a servis to vyresil k me spokojenosti. Sice az na potreti, ale vyresil >:D ...problem byl ze to lupalo venku na slunci a jakmile se to zavezlo do dilny do chladna tak to prestalo, takze jsem vzdycky odjizdel s opravenym autem, ale na potreti uz sem trval na tom ze budu u toho a ze chci videt ze si na tom skutecne daji zalezet.
    Nakonec to nedelala palubka ale ty hlinikove profily, na kterych cela palubka drzi.
    ...a ze to nebude smontovane jako z vyroby je nesmysl. Bude to smontovane stejne nebo lip, protoze ve vyrobe neni cas si s tim hrat. Tam se proste prdne pristrojovka a auto jede o kus dal. V servisu dotahnou kazdej sroubecek, prostriknou kazdej spoj aby to proste nevrzalo. Sam jsem cumel jak jim sla rozborka palubky od ruky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.07  05:55

    « worn bush on link arm

    No v servise som bol, hovorili ze nema cenu odstranovat palubovku kvoli tomu :-( Ale uz sa do servisu chystam zasa. Podla mna totiz to bude "worn bush on link arm between roll bar and main suspension"
    [odkaz]
    Mna to uz velmi serie a viem ze po umyti auta chvilku nic nepocut. Takze to bude nieco z vonku. No tiez to nechcem riesit mazanim, ale vymenou. Skus robo1.2 zavolat tiez do DS, mozno ked je nas viac, o to viac sa budu o to starat. Vela stastia!
    Palubovku dat dole nenecham ani ja. Inac som tam tiez nastrkal plno spongii a nic nepomohlo. Ide to zvonka, iba sa to prejavuje ako keby to bolo z vnutra. Aspon dufam.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  22:46

    « Re:

    wolffe
    ja si to tiez myslim ze radsej budem pocuvat semtam lupnutie ako ich nechat rozborku
    co oprava auta? ako to dopadlo
    prechadzas ku skodofke?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 26.03.07  22:23

    « Bez nadpisu

    PROBOHA LIDI, pokud vám někde něco vrže, tozhodně to nedávejte dávat oprvaovat do servisu. Nikdy to nemůže být tak smontované jako z výroby!!!!!!! Gór při kvalitě práce českohé člověka v autorizuovaném servise!!!!!!!!!!!! Když už někde něco vrže, je lepší, koupit balení WD 40 a prostříkat to. V 90% to pomáhá.... Malou WD 40 vozím bez tak v kufru. Když někdy něco začne vrzat co mi leze krkem, chytnu ju, nasadím trubičkua vyřešeno.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:56

    « Bez nadpisu

    [odkaz] Maj tady i věci s logem Grande Punto!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:23

    « Re: Re:

    Moja tuzba uplne odstranit to vrzanie bola dost velka,
    nastrihal som si take podlozky z 3-4mm filcu a vselikde som ich nastrkal na pravu stranu do nejakych strbin v okoli toho Astlpika, nepomohlo, na nic som neprisiel, mal som auto ako v laboratoriu...
    Asi sa s tym zmierim len mi to chvilu bude trvat :'-(
    Ked sa nad sebou zamyslim je to naivna predstava aby nic nevrzlo!
    Ale ked od novoty to tak bolo..... >:D
    fakt sa obavam ze ked to v servise daju dole na nic nepridu akurat to spravia este horsim, preto som sa pytal Stevena007 ako s tym pochodil
    myslim ze prvy fest skrabanec bude viac boliet :shock:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:14

    « Re:

    cesky Honza gratulujem a tesim sa ako budes opisovat svoje nove pocity
    tes sa a uzivaj si to [zavidim ti ten pocit a smrad z novoty]
    Aj ja som bol hrozne nadseny a stale som len po roku uz je pohlad na vselico trochu iny.
    Divim sa ze taky Tomko nic nenapisal uz dlho.....
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…