Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 29.03.07  13:40

    « Bez nadpisu

    věřím, že je mezi ženami spousta dobrých řidiček ale na základě mých zkušeností zatím zůstává jen ta víra. Tak naposled co jsem viděl bylo na parkovišti u supermarketu, kde v řadě aut bylo jedno které couvalo, zabrdil jsem že dám přednost, když už se dotyčná řidička nepodívala jestli někdo nejede ... tak hledím a najednou prásk ho, paní zřejmě vytočila volant plným rejdem a koukáním do zrcátek si nevšimla že auto má i přední část, která vedlestojícímu novému volvu strhla zadní nárazník z úchytů ... moje známá zas vyprávěla (sic s neskrývnou lítostí) jak v podobné situaci při couvání protáhla předkem celý bok vedle stojícího auta ... no hrůzné historky, takže kromě té víry mi ještě zůstává naděje, že nebudu "osudově" parkovat vedle podobného řidiče ...
    podotýkám, že v obou případech se jednalo o bazarové 10 leté herky což nahrává torii, kterou tady někde napsal RadimG nebo Robo1.2 že když vybírá místo k parkování tak radši se přikloní k tomu kde jsou nové nebo dražší auta ... to je fakt tady je riziko menší ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  13:28

    « Bez nadpisu

    Mate si hladat frajerky ako mam ja - nema vodicak a mam pokoj >:D
    Ale v tom nasom aute sa cuva tazko, hlavne ten vyhlad je dost obmedzeny, to uz mi povedalo viac ludi a aj takych co uz maju najazdeneho dost vela km obidvoma smermi :-)
    Preto uvazujem o tych parkovacich senzoroch.. V najblizsom case pojdem na kontrolu po roku a tam sa chystam dohodnut na ich montazi, tak uvidime..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  13:20

    « Re:

    Já taky jednou půjčil auto kamarádce, respektive jsme se střídali za volantem cestou na dovolenou. A docela sem se bál, když na jela na dálnici skoro po trávě (v levém pruhu). Takže to neni jen o nákupech >:D >:D P.S.: Já též couvám podle zrcátek, ale z prvé používám všechny tři a za druhé se kouknu dozadu, zda nic nejede apod.
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 29.03.07  13:12

    « Bez nadpisu

    :-D :idea: něco na tom bude
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  13:09

    « Bez nadpisu

    a ake z toho vyplyva poucenie?
    nikdy nechod so zenou nakupovat :D
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 29.03.07  13:07

    « Bez nadpisu

    jj tak to bude ta silnější, takové italské tédéíčko :-D
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 29.03.07  13:05

    « Bez nadpisu

    GP: jestli to má 6ti kvalt, tak je to silnější verze s 90k.
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 29.03.07  13:01

    « Bez nadpisu

    jo Robo Bravo, to jsi trefil :-) a moje drahá polovička je uchvácena Fijátkem 500 no uvidíme, jestli vyjde ta sportka tak to vidím na Abarth Bravo a 500 :-D jo a když jsme u ní tak jsme byli nakupovat a já tlačil plný vozík nábytku tak jsem jí poprosil ať otočí auto kufrem ke mě, no a (nic proti ale když couvají ženy určitě jste si všimli že se nikdy neotočí za sebe ale koukají jen do zrcátek...) jak couvala tak prásk do značky za sebou která samozřejmě nebyla vidět v zrcátkách, no a zadní nárazník to odnesl, tak ho mění ... možná by to byl jen škrábanec, kdyby netrafila akorát to místo kde končí ten ocelový nosník pod nárazníkem ... zrovna o něj se to tlakem rotrhlo ... grrr
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  12:51

    « Bez nadpisu

    GP a co mas s autom?
    ved minule si bol na prehliadke pri 30tisic?
    moje dalsie auto Turbobenzin >:D
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 29.03.07  12:34

    « Bez nadpisu

    jinak mám teď auto v servisu tak jsem dostal náhradní GP s 1.3 Multijet asi ten slabší páč má jen černé označení Multijet na masce a povím Vám to je svezeníčko jak víno, příště jdu do nafťáka, když není studený tak je odhlučněný jak benzíňák a ta spotřeba a výkon je parádní. Co taky příště chci tak je 6. kvalt, není nad to u 150 km/h jet se spotřebou pod 6 litrů, na otáčkách mít 3000 za minutu a stoupání nestoupání pořád mít výkonovou rezervu ... za ten příplatek to stojí, s mým nájezdem 35000 km za rok by se to brzo i rentovalo, doporučuji
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  11:44

    « Re:

    Jen k té nedostatečné izolaci. Mohu Vám poslat pár fotek nové fóbie, ak to udělali kluci v Ml. Boleslavi ;-) Jinak ty podběhy jsou vyřešený blbě. Asi si to zalepim Al páskou z venku :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  11:00

    « Bez nadpisu

    Mikain, GP: a to si predstavte ako to vyzera ked mi odtial odpadol ten "stupel", co to drzi pokope.. este ze tento rok skoro nebol sneh, inak by to bolo plne bordelu..
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 29.03.07  10:33

    « Bez nadpisu

    Mikain, já ty díry v blatnících až tak neřeším ale můžu ti poslat fotku jak to vypadá po roce "neřešení" ... celá motorová strana blatníku je pokrytá více než milimetrovou vrstvou usazeneého bláta ... je to něco jako pouštní duny v měřítku 1:1000 :-) takže máš dle mne rozhodně oprávnění tohle řešit
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.03.07  00:29

    « Re:Foto

    Punta06: Prohlížel jsem si fotečky Tvého GP a máš tam nafocéné věci
    které se mi také nelíbí. Nedostatečnou izolaci v motorovém prostoru
    jsem již reklamoval a mám to vyřešené k mé spokojenosti. Foto
    označené jako: díra v předním blatníku je věc která mě trápí nejvíc. Špatně řešené plastové podběhy předních kol jsem reklamoval při
    poslední návštěvě Fiatu,tak jsem na to zvědav co s tím udělají.Voda a nečistoty tam valí ze všech stran! Celou
    věc jsem konzultoval i se zastoupením Fiatu. >:D Zatím čekám.
    GP 1.4 16V Sport Exotica Red
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.03.07  21:24

    « Akce Jaro 2007

    [odkaz]
    Myslím že si nechám vyměnit olej .... -20% >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 28.03.07  15:21

    « Bez nadpisu

    Se divím...
    Zkus to ještě jednou..leda by ti fakt něco harašilo ve vnitř...
    Ale to je divné....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.03.07  14:56

    « Bez nadpisu

    Steven no uz som tam strekol to WD cko ale bez uspechu vcera
    fakt je ze ked som to mackal tak to sice vrzgalo, teraz uz nie
    zaujimalo by ma co sa skryva predsa len v tych bocnych stlpikoch
    mas verziu s bocnymi airbagmi? ako si to dal dole a co tam vlastne moze vrzat,lupat?bojim sa na to sahnut, minule mi to vrzalo aj v dazdi, takze ten plastik na okne to nebude :*)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.03.07  14:47

    « Bez nadpisu

    Robo1.2 Zvonka pri dolnom rohu okna z oboch stran je mala umela hmota. Pri pomalej jazde sa to oklepava o celne sklo. Mozno pod to dam nejaku gumovu podlozku. Inac sa to uplne ozyva ako keby to bolo zvnutra, ale nie je. Vela stastia s tym!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.03.07  14:37

    « Bez nadpisu

    Ja tam ajtak idem kvoli vymene spinaca volantu. Uz to mam objednane. A ked mam zaruku tak to je ich povinnost to spravit.Nekupil som nove auto nato aby som tam striekaval WD40. >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 28.03.07  13:53

    « Bez nadpisu

    Tak já to pochopil že si to tam lil ze vnitř... Sorry. Ne že by tvé příspěvky byly srozumitlené... Mimoto, kdyby sis přečetl, co sem psal já, tak si pod to stříkl WD 40. Ten zvuk dělá tření toho plastu o sklo ( i když to tak vůbec nevypadá, ale je to nejspíš tak). U mé Bravy to tak jednou za půl roku dělá taky. Stříknu WD 40 a je klid. Nevím proč to nezkusíš a nemusíš pak zatěžovat servis takovýma pikačovinama...
    Myslím, že zrovna kvůli takovým hnidopichům jako si ty mi málem v servise dokurili auto, neb už na něj neměli čas (to byla jen taková parabola, nebrat vážně)... Ale některý pikačoviny co tady řešíte mě fakt někdy udivují...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…