Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.07  22:50

    « Bez nadpisu

    Tommy : měnil jsem olej při 10000km. A když jsem to tak sledoval tak ani moc neubylo. Nevím, teď tam mám nový a auto mi přijde že jede o pozníní lépe.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.07  22:06

    « Re: Vynikající GP

    Jo, akorát ve městě to kolikrát svádí. respektive jedeš a šup najednou 50+km/h. Musí se člověk hlídat no >:D
    Ad disky, objedna sem nakonec ty Artec MS4.
    To Majty" Máme stejný motor, spapal Ti nějáký olej?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.07  20:14

    « Vynikající GP

    Ahojte všichni, dneska jsem se svým Punťou přesně rok. Mám naježděné 11000km a nemám co italům vytknout. Jsem strašně rád že jsem se nakonec rozhodl pro Punťu a ne Fabii. Motor šlape jako hodinky, akcelerace a hlučnost mě příjemně překvapují, podvozku se nedá nic vytknout. Můžu jezdit podstatně rychleji, protože rychlost v puntu vůbec nepříjde, a má přítelkyně tedy ani nehudruje. :-)
    GP 1.4 8V Azuro P.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.07  11:21

    « Pneu a disky

    Tak dnes som bol v pneuservise a dal som na tie moje Borbety LS R15 so sirkou 6,5" tie originalne 175/65 R15 Bridgestone pneumatiky. Vyzera to uplne v pohode. Urobim neskor par fotiek ked umyjem auto aby to lepsie vyzeralo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.07  21:18

    « Bez nadpisu

    [odkaz] anketka o nejlepší auto segmentu B. Podpořte GP, když už sem jí založil :)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.07  19:48

    « Bez nadpisu

    NiceOne: nejsi sám, Emotion s 1.4 16V bych bral i já, takhle jsem musel brát jen třídéř.... ale není to 3dv. tak hrozný, jak sem se zpočátku bál...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.07  10:22

    « Re: Re:

    poslal som ti sukromnu spravu
    diky moc
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.07  10:02

    « Re:

    Daj e-mail, poslem ti nejake fotky. Inac ano, je to pod tou plastovou listou na celnom skle.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.07  09:23

    « Bez nadpisu

    steven neda sa ti to cvaknut trebars mobilom, toto by som veril ide mi to snad niekde stadial, teraz neviem co myslis - zvonku WDcko ci zvnutra?
    Ako je dole na celnom skle zvonku ta plastova lista?
    neviem ake klipy presne myslis
    nechcem to sklo vyplavit wd ckom, pomohlo by keby si to lepsie definoval
    mam tusaka ze si na to prisiel
    a to by som ti bol fakt zaviazany
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.07  08:20

    « Bez nadpisu

    Robo1.2: Mal si pravdu, nie je to ta mala umela hmota. Dal som to dole a aj tak to vrzgalo. Polial som vodou tu umelu hmotu pod celnym sklom. Bude to ono. Aj som to dal dole a ono to je ku sklu prichitene aj clipsom, asi to to robi. Skus dat WD40 pod tu umelu hmotu ktora zakryva spodnu cast celneho skla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.07  07:34

    « Re:

    Je to 1,4 8V, protože se Emotion s 16V nedělá.
    On se dela, jenom ho k nam ti blbouni z Fiatu nedovazi. ...k nejvysi vybave dovazi slabsi motor ....tu jejich logiku jsem nejak nepochopil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  22:05

    « Bez nadpisu

    Tak to jsem nebyl já, jezdím "usedlým" Stilem 5D, jsem snad jediný, komu se líbí víc než třídvéř... :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  22:03

    « Re:

    Já mam taky ,,jen'' 8V a hýbe s tím autem dosti slušně 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  22:01

    « Bez nadpisu

    Je to 1,4 8V, protože se Emotion s 16V nedělá. Ale mě to bude na běžné ježdění stačit. Sice to má pouze 57kW a ve stávajícím Puntu mám 1,2 16V 59kW s automatem. Jo a barvu jsem si vybral červenou bolero. Výbava je už tak dostačující, že jsem si přiobjednal poze boční ochranné lišty, koberečky, zámek řadící páky aktivní opěrky hlavy a pak jsem si neodpustil ještě dešťový senzor.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  21:58

    « Bez nadpisu

    m4lcolme, dnes jsem viděl v Praze sytě žluté třídveřocé Stillo, a nusím říct, že mu to moc slušelo...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  21:49

    « Bez nadpisu

    Užívej si to! Já si zejména cením nárůstu pružnosti - už není třeba tolik řadit. 8)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  21:45

    « Re:

    To bylo na rybart s tím motorem :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  21:44

    « Bez nadpisu

    to m4lcolm : mě to taky tak připadá, zdá se mi, jako by ti koníci postupně přibývali...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  21:41

    « Bez nadpisu

    @Honza
    Počkej, až se motor zajede... To je teprv mazec! ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 29.03.07  21:40

    « Bez nadpisu

    ... s dovolením, pánové, 4000. příspěvek :-D děkuji
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…