Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 02.04.07  11:26

    « Bez nadpisu

    První skici nového Brava kombi vypadají jako mé budoucí rodinné auto :-) hehe
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  11:13

    « Bez nadpisu

    Tommy11: vzal sem(asi hlavně vzhledem k financim) 1,2... i když do teď sem měl 1,6 a předtim dokonce 1,9tdi :)) je to 5D, azurová....a navíc jenom boční lišty(dynamic má vlastně všechno potřebný)... a pak zamykání zpátečky od dealera
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  11:11

    « Re:

    budeš mít 3D. nebo 5D a s jakým motorem? Barva a výbava navíc? Já vim jsme tu trochu zvědavější >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  11:03

    « Bez nadpisu

    český Honza: 11 týdnů to je docela darda...snad nebudu čekat tak dlouho :)) nic extra jsem si nenavymejšlel k dynamic
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  10:46

    « Re: olej

    takže olej mam v normě. To sem rád. Doufam, že to nebude pokračovat:) Ale stejně řeknu v servisu, ať se na to mrknou, jestli to někde neuniká. Jinak, kdyby se dostával olej do spalovacích prostor by se mohlo zjistit na emisích ne?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  09:08

    « olej

    no, čo sa týka oleja, tak mne už tiež dolievali cca 0,5 litra a bolo to okolo 10tiskm.
    pri kolkych km sa chystáte do servisu na výmenu oleja ? pri 15tiskm alebo 20tiskm.
    Lebo v papieroch sa uvádza že pri 20tiskm a na štítku ktorý mám v aute po výmene oleja pri 2tiskm mi napísali že dalšia výmena by mala byť po 15tiskm
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  22:15

    « Plechové disky

    ahojte, chtěl jsem jenom napsat že rád bych levně prodal plechové disky na grande, kdyby jste někteří potřebovali. Začínáte mě všichni štvát, jak neustále pořizujete elektrony a píšete jak jsou na punťovi nádherné >:D >:D
    GP 1.4 8V Azuro P.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  20:52

    « Farbenie bubnov

    Dnes ked som tak pozeral na mojho umyteho puntika na novych elektronoch (konecne :-! ) a nieco mi tam chybalo. Asi to budu tie hrdzave bubny :-( . Nema niekto skusenosti s farbenim bubnov na zadnych brzdach a strmenov kotucovych brzd v predu? Chcel by som to dat takej istej farby, alebo aspon co najviac podobnej tej mojej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  20:40

    « Bez nadpisu

    ospravedlnujem sa ale 3x mi to spadlo.....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  18:43

    « Bez nadpisu

    Spotreba oleja na 1.2 je na 13500km asi 1liter oleja
    Teda pokles od hornej ku dolnej ryske
    Teda vymena pri 1500 a potom 15000km ked tam bolo na spodnej ryske.
    To bolo v lete,
    V zime od 15000km ku 24000km asi 0.8litra
    Co je ale najlepsie, ten motor skoro vobec nezere benzin, ked je bezvetrie tak 4.5 pri 90rychlosti...
    Uz je super zabehnuty
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  18:42

    « Bez nadpisu

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  12:55

    « Bez nadpisu

    Ne ne, elektrony mi příjdou až ve středu! Ale fotky dam na naše stránky. S motorem jsem spokojen, je živý, kultivovaný...Akorát jak sem se ptal na ten olej. Mám najeto asi 8600km a motor spapal cca 400-500ml oleje. Což je dle manuálu v normě. Ale moc se mi to nezdá, tak uvidíme! Co ostatní, jak jsou na tom s olejem?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  12:34

    « Bez nadpisu

    to hnatik :
    Čekal jsem dlouhých 11 týdnů, ale stálo to zato.
    Jsem nadmíru spokojen, s autem jsem se rychke sžil.
    GP je prostě a jednoduše sKvělé autíčko.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  12:27

    « alu kola

    Tommy11: Psal jsi že už konečně máš ty elektrony. Doufám že je co nejdříve vyfotíš a dáš na internet. Já si až teď začínám uvědomovat, že jsem udělal hloupost když jsem si elektrony nekoupil a místo nich koupil druhé ocelové kola. na leto a na zimu. Už se mi ty krytky, které sice jsou krásné, okoukávají. Docela mě to začíná deptat. "Auto dělají kola". A jak jsi ty spokojený s naším motorem.
    GP 1.4 8V Azuro P.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  11:24

    « Bez nadpisu

    Tak se zeptám ještě tady >:D Jak dlouho ste čekali na GP od objednání u dealera? Já zatim čekam 5týdnů, tak to vidim, že sem při nejlepším v půli cesty :?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.04.07  00:51

    « Re: Re:Dr. Bubu

    Hele, Dr. Bubu :shock: , běž měnit tyčky stabilizátoru, váhy vzduchu a jiné blbosti co Vám na Vašich škodováckých krámech odchází a nelez sem. :P
    S pozdravem Mikain >:D >:D :D
    GP 1.4 16V Sport Exotica Red
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.07  23:14

    « Re:

    Ty si říkáš Dr. Bubu? Já tě přejmenuju. Chceš? Drž Hubu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.07  23:11

    « Re:

    Dnes sem čwtl nějáký anglický tisk. A víš co tam psali o tý tvý kraksně? Že jediný její pozitivum je její cena a to je prosím anglie bašta škodovek. Tak se seber a di prudit někam jinam, poněvadž toto už je spamování naší diskuze. Nebo snad chceš přijít o svůj ádherný nick? Až Tě nahlásíme jako spam administrátorům??? Takž se odeber tam, kde končí záda a začínají nohy (_._) vypadá to tam asi takto. Jinak prosím ostatní aby nereagovali, nemá to cenu
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.07  22:58

    « Bez nadpisu

    Kde je FIAT? [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.07  22:55

    « Re: Re: Vynikající gp

    Tommy11: měnil jsem olej při 10000km, když jsem sledoval nepřišlo mi že by ho nějak ubylo. Teď tam mám nový a auto jede o poznání lépe. Nevím jestli je to olejem a nebo že jsem překročil 10000km a motor se rozjel.
    GP 1.4 8V Azuro P.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…