Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  17:22

    « Re: Re:

    K tomu musí řici to samé jako Octan! Vem jeho profil a vyhledej si všechny jeho příspěvky!
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.04.07  16:55

    « Bez nadpisu

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  16:13

    « Re:

    paulz: pokud jsi sem zavítal náhodou, pak tvou reakci chápu, pokud místního debílka znáš tak jako stálí účastníci této diskuze, pak tvou reakci nechápu. 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.04.07  15:59

    « Bez nadpisu


    Citat: Tam kde jsem pro jistotu s fabkou ubral plyn eventuelně jsem přibrzdil, s GP jsem se přidržel volantu a držel ho pod plynem. jede to jak na kolejích
    BLBOSŤ pozri si test malých aút v Auto motor a sport 2/2007 Fabia jednoznacne vyhrala pri vyhybacom manevri takze opat len subjektivne dojmy. Tak ako tu boli ospevované brzdy GP a v tom teste pri zohriatych brzdách je Fabia lepšia a pri studených je minimálny rozdiel takže toto fórum má nulovú výpovednú hodnotu.
    Citat z testu: Solidne vypracovaná a ľahko ovládateľná Fabia zostáva majstrom všedného dňa

    A proč se na tohle vlastně rozčilujete,vždyť to bylo celkem k věci.Jak byl test objektivní nevím,stejně jako citát nahoře,ale chytat kvůli tomu hysterický záchvat a popsat celou stránku-připomíná mě to reakci v Rudém právu na chartu 77/Pouze pro pamětníky/. >:D :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  15:15

    « Re:

    Dr.Bubu: baví mě, jak tu ze sebe děláš ještě většího *, než jsi >:D Tvé znalosti a zkušenosti jsou jen vyčtené, jak všichni víme, milý tupče, to, že v jednom proněmeckém plátku vyzdvihnou svůj VW produkt neznamená v globálu vůbec nic. Existuje celá řada dalších testů, kde Fabia zase dopadla hůře atd atd, ale to jsou jenom testy, prostředí motoristické novinařiny trošku znám a o výsledcích testů nemám iluze, nicméně, kdybys byl pozorný, zjistil bys, že GP dopadá v mnoha jiných testech velmi dobře. To jen na okraj. Za druhé, lidé zde píšou osobní zkušenosti, chápeš co to je? Víš co to je jezdit s autem a ne poslouchat fotříkovo kecy o Fiatech když ti půjčí Fabii na honění trika před holkama v tvých 35 letech? >:D Takže osobní zkušenost je taková věc, že když trochu umíš řídit a vyzkoušíš několik srovnatelných aut, jsi schopný vyjádřit v čem je které auto lepší a horší, posoudit jízdní vlastnosti ovladatelnost a všechny další aspekty automobilu. A z této zkušenosti zdejších lidí, a já se k této zkušenosti připojuji, vyplývá, že Fabia sice není špatné auto, nicméně hlavní konkurence už jí předběhla a nabízí komplexně lepší auta, s tím nic nenadělá tvoje bušení pěstičkama do země a vytahování blábolů z testů absolutně bez kontextu. Nová Fabia je navíc ještě v mnoha ohledech horší než F I, takže ani ta nemůže díru do světa udělat také. Jsi nahlášen jako SPAM, nic jiného nejsi, tak doufám v brzké vyřešení tebe coby vředu na místním fóru.
    P.S ještě na závěr, koncern VW je firma s největšími náklady na záruční opravy v Evropě, tomu se říká kvalitét fon dojčland, aufvídrzén
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  14:20

    « Re: Re:

    No sice sem reagovat nechtěl, ale budu. S FI jezdim v práci. Brzdy orpoti GP bez nástupu a účinku. Podvozek to samé. Neříkam, že F I nemá dobrý podvozek, to ne, ale ve srovnání s GP má horší. Ostřeji projetá zatáčka s FI pískání od gum to samé s GP a slyšet neni nic. Jasně může to být pneu, ale ten podvozek je tam cítit také.
  • « 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 02.04.07  14:09

    « Re:

    DR.BUBU, budu slušný a odpovím ti, že mám s GP stejnou zkušenost jak popsal Český Honza a jedná se o zkušenost, ne o doměnku. Protože jsem s Fábkou najezdil dost km abych mohl něco tvrdit a nebyl to jen subjektivní dojem nebo rádobypřání mohu říct že jízdní vlastnosti GP jsou o třídu jiné a není to dané jen subjektivním pocitem, podívej se na rozvor a rozchod kol ... co se týká brzd tak srovnávat brzdy u Fábky by bylo vůči ní nefér, nedosahují ani zpoloviny takového účinku a citlivosti ... o vadnutí nic nevím ...
    to že Fabia I vyhrála v nějakém testu nad GP považuji za omyl asi tak velkých rozměrů jako prodejnost GP v evropě ...
  • « 00 Reagovat !

    foto Giorgio

    Giorgio 02.04.07  14:03

    « Re:

    DR.BUBU: 12 dnů zpátky jsem jel svým puntem 1.1, 11 dnů zpátky jsem jel fabií II 1.2 12V, 7 dnů zpátky jsem jel Volvem C30 T5. Co tím chci říct? Nech se s tou fabií vyfotit a pak jdi zkusit pořádné auto někam jinam. A nech si to potom pro sebe.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  13:47

    « Re:

    Dobrý den, chtěl bych nahlásit tohoto uživatele jako spam. Pořád píše do naší diskuze o autmobilu Fiat Grande Punto off topic. Kdyby jste ho prosím Vás alespoň něják varovali. Již nás to přestává bavit. Předem děkuji Tommy11. Myslím, že nejsem jediný, kdo to uvítá!
    Máš co jsi chtěl a ostatní by měli udělat totéž co já. AŤ JE nás co nejvíce Už mě to s tebou přestává bavit cukroušku
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.04.07  13:36

    « Bez nadpisu

    Citat: Tam kde jsem pro jistotu s fabkou ubral plyn eventuelně jsem přibrzdil, s GP jsem se přidržel volantu a držel ho pod plynem. jede to jak na kolejích
    BLBOSŤ pozri si test malých aút v Auto motor a sport 2/2007 Fabia jednoznacne vyhrala pri vyhybacom manevri takze opat len subjektivne dojmy. Tak ako tu boli ospevované brzdy GP a v tom teste pri zohriatych brzdách je Fabia lepšia a pri studených je minimálny rozdiel takže toto fórum má nulovú výpovednú hodnotu.
    Citat z testu: Solidne vypracovaná a ľahko ovládateľná Fabia zostáva majstrom všedného dňa
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  12:41

    « Bez nadpisu

    To Mitox:
    mám 6-ti kvalt, odstupňování se zdá rozumné, 6 je vyloženě na úsporu, ale to jen můj předpoklad, ještě to nemohu doložit kilometry a litry
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  12:22

    « Re:

    Vin na skla je dobrá investice. Ono přesklít celý auto holt něco stojí!! No k rádiu zvuk dobrý, funkce omezený. Za cenu 14000,- co za něj chtějí třeba do verze Active určitě nestojí. Za 14.000 bys měl už přehrávač na DVD s jednou obrazovkou!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  12:12

    « Bez nadpisu

    Teď už je na doobjednání určitě pozdě...už čekám 5 týdnů, jinak k loketní opěrce, tu sem původně chtěl..+2000, jenže se k tomu musí doobjednat
    SEDADLO ŘIDIČE S ELEKTRICKY NASTAVITELNOU BEDERNÍ OPĚRKOU +6000 a to mi loketka vyjde sakra draho:)) O tom teploměru, resp. vyhřívaných zrcátkách jsem se dozvěděl taky pozdě, ale co se dá dělat, nějak to oželím...jinak sem chtěl radio na mp3, ale příplatek +4000 mi přijde ažaž, když za ty peníze by člověk měl super autoradio,možná bych řekl, že i lepší než originál...ale to hádam...většinou se originály kvalitou nevyrovnaj značkovejm,líp vybavenejm..ale třeba budu překvapenej:)
    Tommi11: do Vinka asi půjdu, na astře sem si to taky nechal dělat:)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  12:08

    « Bez nadpisu

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  12:07

    « Bez nadpisu

    český Honza, máš 16V 5-kvalt?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  11:56

    « Bez nadpisu

    omlouvám se na duplicitu, počítač píše chybu a text přitom odchází ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  11:54

    « Bez nadpisu

    to hnatik
    vše co ti tu doporučují, je super. Je sice pravda, že to zvedá cenu, ale stojí to za to.
    Jezdím s GP teprve týden, ale musím říct, že to je bomba.
    Je to parádní svezení.
    Já si do Dynamicu ještě nechal dát volant v kůži, vyhřívaná zrcátka,
    couvací senzory, a ESP a motor 1.4 16 V.
    V sobotu jsem jel přes Dušnou u Vsetína, kde se jezdí závod do vrchu. Tam kde jsem pro jistotu s fabkou ubral plyn eventuelně jsem přibrzdil, s GP jsem se přidržel volantu a držel ho pod plynem. jede to jak na kolejích. A to mám jen 1500 km.
    Díky všem co mi poradili >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  11:46

    « doobjednanie hatik

    Zdarvím Vás chlapi
    hatik
    Dobre ti radia a ja ti poradím, ak máš ešte finančné možnosti, aby si friško zavolal k dealerovi a doobjednal. Mne sa to podarilo ešte po týždni a bez problémov.
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 02.04.07  11:39

    « Bez nadpisu

    Tommy11 má pravdu, todle mě taky štve, že mi prodejce neřekl o této možnosti, jsem se to dozvěděl až pozdě, hned bych si to objednal. Nejvíc mi chybí teploměr a tripB ... a kdybych si měl ještě vymýšlet a znovu objednávat tak bych volil k dynamicu navíc loketní opěrku ...
    jo a kožený paket je k nezaplacení, na to nezapomeň, teď jezdím tím náhradním a tam je volant bez kůže a už mám z něho mozoly, s kůží je to jiný pocit a volant držíš nejvíc ... důležité!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  11:29

    « Re:

    měl sisi objednat ještě vyhřívaný zrcátka. V tom sem udělal velkou chyu, kterou si vyčítam do teď!!! S nimi totiž dostaneš i teploměr a multifunkční display. Jinak já si objedna ještě mp3 a prahový lišty+ boční ochranný. Jo a prostřední opěrku hlavy, zamykání zpátečky. A nech si opískovat skla stojí to asi jen 2000kč. To je myslim vše.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…