Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  12:40

    « Re: Pr Dr.Bubu alias Drž.Hubu

    Já sem zrovna byl dneska autem venku. Ale jezdim tak max 10km od servisu, abych to mohl kdyžtak dotlačit. Sem takovej vůl, že sem nekoupil škůdku(škoda peněz)!
    To all:
    No jinak sem tankoval, taky se Vám stává, že pistole vypne dřív, než je nádrž plná (i několikrát po sobě)?
    Sraz -->dnes sem mluvil s Beaverem, přidáme se tedy k nim. Více info zde [odkaz] diskuze zde [odkaz] Pokud bude mít někdo zájem, může mi napsat SZ a pošlu mu informační leták s podrobnostmi!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  11:53

    « Pr Dr.Bubu alias Drž.Hubu

    Ty doktore vejcorode a kolika tě stála ta tvoje "Fóbie" a platil si to v těch slovenskej, jednou jsem slyšel, že se budou jmenovat podle českého zpěváka Bobka, prý máte doma každý svou vlastní tlačírnu na tuto měnu >:D To si ještě opravdu nepochopil, že ty máš to nejlepší autíčko na setrvačník na světě a ostatní co si tu píšeme máme jen kachničku na provázku :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  11:37

    « Re: Re: TEST

    Dr.Bubu: a na příkladě těch světel je jasně patrné za co ten tvůj test stojí :-)
    Zajímavé, že v Německu platí slovenské koruny, to je ale měna panečku. :roll:
    Jinak toto opravdu není fórum na konfrontaci GP vs. Fabia, my všichni majitelé víme, že jsme koupili to nejhorší na světě, přesvědčil si nás, my už máme pleše na hlavách jak si rveme vlasy a každou jízdu s GP se bojíme, kde se nám to rozpadne a co se nám nedejbože s tím téměř nepojízdným autem stane. Při každém průjezdu kolem showroomu škodovky jen slintáme nad tou kvalitou, která je vidět na první pohled a litujeme toho, že máme vlastní názory. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.07  11:25

    « Re: TEST

    A este taka drobnost Fabia v tom teste stala 379 900 SK a GP 476 900
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.04.07  11:23

    « TEST

    Citat: co se týká brzd tak srovnávat brzdy u Fábky by bylo vůči ní nefér, nedosahují ani zpoloviny takového účinku a citlivosti ... o vadnutí nic nevím ...
    V tom teste to bolo exaktne merane pri zohriatych brzdách je lepsia Fabia pri studenych GP takze tak ale rozdiel medzi nimi je minimalny.
    Inak v tom teste testovali 11 aut a je to na asi 13 stranach a z toho asi na 5 stranach su rozne merania takze je to max. objektivne. A GP skoncilo na 4 mieste a Fabia na 5 vyhralo jednoznacne Clio
    A este je super ak tu poniektori pisali ze sa im zdaju svelta GP zle a pritom v teste boli najlepsie
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 03.04.07  09:25

    « Bez nadpisu

    hmm to je zajímavé, mě takové cvakání vychází občas z levého předního a teď co mám náhradní tak je tam stejný pazvuk ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  09:23

    « Bez nadpisu

    GP myslim pravy predny stlpik
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  09:05

    « Bez nadpisu

    Chlapi, sorry, že trochu z iného súdku Fiatu, ale tiež zaujímavé: [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 03.04.07  08:49

    « Bez nadpisu

    Robo1.2, myslíš levý přední sloupek?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  08:13

    « Bez nadpisu

    chlapi
    no mne teda cosi vrza ale zasvet neviem prist co
    a najvacis sranda je ze to zavisi od teploty
    v nedelu bolo krasne slnecno,
    som presiel 250km a ani vrznutie /nie ze by mi to vadilo ale to sa potom tazko hlada/. Tiez zacinam mat pocit ze to moze byt len nejaky kablik veduci k bocnemu airbagu...
    Asi na to kaslem...Ked niekoho vezmem do auta aby mi to vselikde pochytal tak je ticho. Mam tam niekde cvrcka
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  07:41

    « GP Hradec

    Jo a včera jsem jel kolem 18.00 přes Hradec Králové na Liberec a při výjezdu z Hradce jsem potkal oranžové GP, asi sporťák, protože ten pral takovou rychlostí, že :shock: ... a předjížděl všechno co šlo, :shock: . Pěkný pohled, ale do toho bych vážně nešel. (Jen na chvíli jsem se dostal za něj, pak zmizel....) >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  07:34

    « Odstávající kastlík (schránka od spolujezdce) a jiné

    Nazdiš autíčkáři GP
    Hned na úvod musím říct, že souhlasím s Kaulim. Mám GP už skoro rok, měnili mě řízení, nějaký plastíky, repro, seřizovali brzdy, něco jsem si ošetřil sám, ale jinak nic nevrže, jezdí super, dávám mu trošku zabrat, aby si zvyknul, jinak v poho. K tomu kastlíku. Odstává mě levý roh, asi jako spoustě z nás, kastlík mi v rámci záruky celý vyměnili a odstává pořád a jak už tady někdo z vás řekl, přece si nenechám měnit celou palubovku kvůli tomu. O víkendu, jak pralo slunce a všechno bylo v autě horký a měkší, tak jsem prostě ten kastlík opatrně narovnal-tlačil na pravý roh, jakoby vykroutil na opačnou stranu, fakt s citem. Udělal jsem to několikrát, až se to narovnalo, večer auto vychladlo a vše drží, nic neodstává. (a že to bylo vidět). Tak jen jako tip, jak si pomoct, když už výrobce nestíhá. Jinak jedu dnes měnit gumy, nechal jsem si tam namontovat HF Parrot a teď s radostí telefonuji a relaxuji v autě. Hodně štěstí všem, K :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  05:59

    « Dr.Bubu a škodovky

    Chlapi chtěl bych též napsat pár slov o zkušenostech s GP. Jak jsem se již zmiňoval v předešlých příspěvcích, měl jsem pouze jeden větší problém se kterým jsem se trápil a to bylo v chladném období startování. Vše se vyřešilo s výměnou startéru. Další věci se kterými jsem byl v servisu již byli drobnosti - dopasování zadního nárazníku, seřízení víka schárnky u spolujezdce a výměna okrasné lišty nad schránkou. Jinak si nemohu na GP ztěžovat. Nic mi nikde nevrže, auto po silnici neskáče, nerovnosti zvládá v pohodě, v zatáčkách drží jak přibité a spotřeba......no nádhera, na dálku 4,9 a 5,4 a po městě do 6,8 l/100 km. Mám GP 1.2 Active 3dv černá metalíza, příplatkové doplňky - vyhřívaná zrcátka v barvě laku, nastavitelná sedačka řidiče, centrální zamikání s dálkovým ovládáním, najeto 18.500 km. Prvně jsem toto vozítko potkal na vlastní oči v listopadu 2005 a to přímo v Torině. Zúčastnil jsem se kvalifikace na paraolympijské hry ve sledgehokeji a v té době zrovna byla v Torině slavnostní předvádečka tohoto vozu, hned na první pohled jsem si jej zamiloval. Jeho designu se nedá nic vytknout, čisté linie, sportovní vzhled, atraktivní a hlavně je svůj, ne jako konkurence jako jsou např. Opel Corsa-napůl GP, Renaul Clio a to nemluvě o nové Fabii, která mi, snad prominou škodovkáři, připomíná lacinou verzi Suzuki Swift. Další věcí při rozhodování koupi tohoto vozu bylo, jak je obestavěný prostor, jak se člověk v autě cití a popravdě řečeno, z vozů ve stejném segmentu se dá říct, že jediným konkurentem GP v tomto ohledu je Toyota Yaris. Měl jsem již hodně aut, jelikož jsem vozíčkář, a auto mi nahrazuje nohy při každodenních cestách do práce, nákupi, kulturou a pod. Proto je pro mě důležité i pohodlí na sedačkách a popravdě řečeno, Italským a Japonským autům se nedá dle mého názoru v pohodlí nic vytknout. Stručně řečeno, GP bych za jiné auto v jeho segmentu neměnil :!: :!: :!:
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 02.04.07  22:18

    « Bez nadpisu

    český honza to vystihl 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  22:12

    « Bez nadpisu

    to Bubu
    pamatas ako si kotkodakal ked nam menili riadenie ?
    mrkni sem
    [odkaz]
    Stastni majitelia Roomstera, nemecka kvalita
    Normalne nie som prilis skodoradostny......
    Ostatni uz kaslem na to, iba som Bubkovi chcel ukazat kde je sever :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  21:16

    « Bez nadpisu

    Honza to napsal hezky. ;-) :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  21:10

    « Bez nadpisu

    Ahoj Fiaťáci,
    teď jsem se dostal k počítači a nestačím se divit, co jsem svou zkušeností s GP rozpoutal.
    1.
    Já jezdil taky s Fabií, a pokud dr.Bubu dobře četl, nikdy jsem na ni neřekl křivého slova. Měl 1.2 HTP 47 kW. Byla zlatá, bez problémů, ale "morálně"
    zestárla. konkurenc e ji dohnala a v mnohém předběhla.
    2.
    Velkou pravdu má Octan s těmi testy. Já sám jsem byl někdy nalomen, když jsem četl některé testy. Ale když jsem si dal práci, a já si ji dal, a položil všechny vedle sebe, už bylo GP vždy nahoře. Nebylo vždy první, ale vždy vpředu, vždy mezi vítězi. Ať to byly jízdní vlastnosti, řízení, řazení či pohodlí v autě. A řeči typu tvrdé plasty na palubní desce přeci k jízdě nepotřebuji.
    A že vždy zařadím prsty lehce kvalt který chci, je přece daleko důležitější.
    3.
    A ještě něco. Pro mě není nejdůležitější rychlost, i když se rád svezu rychle, ale pocit bezpečí, pohodlí a takový pocit"domova za volantem", a ten v GP mám.
    4.
    A pro dr.Bubu, žiješ-li v bludné představě, že všichni motorističtí novináři, pak věř, že tomu tak není.
    Jem pro připomenutí - přečti si v Automobilu test GP z pera dr. Gregory, což je naše motoristická novinářská legenda - a ten GP jednoznačně hodnotí pozitivně, a tomu nelze nevěřit, protože měl v rukou všechna auta.
    5.
    Takže když napíši, jak se v autě cítím, není to žádné pochlebování, ale zkušenost s autem a vnitřní pocit.
    6.
    A navíc si myslím, že je GP zcela určitě nejlepší v jednom - a to je design.
    Tam zaostávají všichni. I Škoda, proti kterí jinak nic nemám.
    Dej si bubu čas, a podívej se na ty nádherné křivky, zkus si to auto trochu prohlédnout v měnícím se světle, v klidu, jako na výstavě obrazů či soch, máš-li tu schopnost. Najdi jeho krásu...
    A pak nám napiš,
    Já jsem šťastný, že ho mám, moje GP.
    Honza
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  20:40

    « Bez nadpisu

    Robo: no víš, já si svoje názory necucám z prstu, vše je ze zkušenosti ;-) pak jsou tací, kteří někde něco přečtou, vytrhnou z kontextu a dělají obecné závěry ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.07  18:34

    « Bez nadpisu

    octan mal si pravdu ze Roomster vrza
    [odkaz]
    to DR.BUBU
    [odkaz]
    a toto mas k tej stabilite
    [odkaz]
    A kvality podvozku????
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.04.07  18:16

    « Bez nadpisu


    paulz: pokud jsi sem zavítal náhodou, pak tvou reakci chápu, pokud místního debílka znáš tak jako stálí účastníci této diskuze, pak tvou reakci nechápu. a znáš tak jako stálí účastníci této diskuze, pak tvou reakci nechápu.

    No mě se jeho dost příspěvků taky nelíbí,jenže nechápu Vaše reakce na tento poslední který byl celkem normální.Pokud s ním nechcete diskutovat tak mu neodpovídejte a přestane ho to bavit.Sborové výkřiky jdi pryč satane ještě nikoho s internetové diskuze nevyhnalo....Ba přímo povzbudí...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…