Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  09:09

    « To Hopik

    Hopiku, GP jsem kupoval, kdy jeho základní verce stála 279.990,- Kč. Mám GP 1.2 Active plus příplatkové doplňky - metalický lak, nastavitelné sedadlo řidiče, vyhřívaná zpětná zrcátka v barvě vozu + multifunkční displej, centrální zamikání s dálkovým ovládáním. Auto tehdy vyšlo na 326.000,- Kč. Dostal jsem slevu 58.000,- Kč. Složil jsem celkem 140.000,- Kč a zbytek vzal na úvěr od GE Money Auto. Měsíčně tak platím pod dobu 84 měsíců 2.600,- Kč, z čehož je 1.600,- Kč na úvěr a 1.000,- Kč měsíčně splátka na zákonné pojištění a havarijní pojištění. Když tedy neberu pojistku, přeplatím za 7 let auto o 6.000,- Kč. Což si myslím, že není nějaká velká částka. Samozřejmě pojistné celkem 84.000,- Kč za 7 let, kdy z 12.000,- Kč ročně si odečti i zákonné pojištění a zbytek je havarijní pojistka s 10% spoluúčastí. A co je nejdůležitější u tohoto úvěru, jak již psali chlapi i dole, při spotřebitelském úvěru jsi hned od začátku majitelem vozu oproti leasingu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  07:51

    « Bez nadpisu

    hopik: lepší když máš cash... sleva 20tis na oko dobrá, ale za ty léta přeplatíš poměrně dost... a auto neni po celou dobu tvoje. Ale pokud nejsou peníze, nedá se nic dělat...popř. ještě porovnat s úvěrem, těžko říct, co vychází líp...jak u koho asi:-) Jinak já na koupi v hotovosti dostal slevu 7tis + 20l benzinu (Dynamic 1.2 / 2007)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  07:26

    « Re: Re:

    Na leasing mi daji slevu na 20tis. to zni dobre. co myslite?
    Nedaj ti nic. To je jen takovej figl.
    Jedina vyhoda je ta, ze pojisteni se bude pocitat z o 20000 nizsi ceny, takze bude levnejsi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  21:23

    « Re: Re:

    právě že vůbec ne!! Nech si spočítat leasing se slevou a bez slevy, prašť jako uhoď. Já mam VB leasing a to formu splátkového prodeje. Auto je hned Tvoje
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  21:08

    « Re:

    Na leasing mi daji slevu na 20tis. to zni dobre. co myslite?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  21:06

    « Bez nadpisu

    Pokud ho nebereš na firmu, vem si raději spotřební úvěr. Je výhodnější a auto bude hned Tvoje. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  20:56

    « GP

    Zdravim,
    potrebuji poradit,planuji koupi noveho vozu a vychazi mi nejlepe GP je proste skvele, pres kterou leasingovku jste ho koupily, ktera vychazi nejlepe? diky za odpo
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  20:46

    « Bez nadpisu

    [odkaz] tak oficiální info o srazu! Zítra mi příjdou ta kola. Takže o víkendu přezuji a pak dám foto!
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 03.04.07  15:47

    « Bez nadpisu

    Radime, teď to na Brezno nevidím, byli jsme tam asi před měsícem navštívit babičku ... jo a pak jsme to vzali přes Čertovicu do Liptovského Mikuláše do Tatralandie, všem moc doporučuji je to tam super. Ta cesta přes Nízké Tatry je naprosto dokonalá, měli jsme modré nebe a od Nízkých Tater jsme viděli bílé vrcholky Vysokých.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  15:35

    « Bez nadpisu

    GP: a nezastavis sa cez vikend v Brezne? ja tam idem tento vikend >:D
    inak banska stiavnica je fajn, samy kopec, podobna je aj kremnica, ma krasne namestie a nejaky 500 rocny dub v parku a a funkcnu mincovnu, ale tam ta asi nepustia >:D je necelych 40km od stiavnice..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  15:05

    « Sraz bumball

    Tak Bobi založil novou sekci ¨nazvanou již přímo bumball [odkaz] Bude to tak lepší ;-) Takže jak jsem napsal, kdo má zájem, nechť se prozatím nezávazně přihlásí v diskuzi. Později bude potřeba poslat závaznou přihlášku mailem! Abych mohl dát Beaverovi včas vědět počet aut a lidí!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  14:42

    « Elektrony

    Ja som rozmyslal nad R16 ale bola by to dost velka investicia pre mna (nove pneu + drahsie disky), na ktoru momentalne nemam prasule. Ale ani s tymi R15 nevyzera zle to auto. Inak disky su Borbet LS R15 (6,5") a original pneu od vyrobcu Bridgestone B250 175/65 R15.
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 03.04.07  14:42

    « Bez nadpisu

    RadimG, ale nebudeš, já na elktrony moc nedám, to si za 10 llitrů uděláme radši nejaký pěkný výlet, btw o víkendu chceme jet na Slovensko, nemáte nějaké dobré tipy?
    zatím mám v merku takový UNESCO výlet - Banskou Štiavnici a Vlkolínec, škoda že ještě není sezóna, hrozně rád si jedu na Slovensko na nějaký salaš pro ty dobré sýry a brynzu ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  14:36

    « Bez nadpisu

    ale uz mu dajte pokoj, co donho stale rypete ;-)
    ako pozeram uz ste pomaly vsetci na auto nahodili elektrony.. to zachvilku budem s original puklicami vynimocny :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  14:19

    « Re:

    tak to se mi ještě nestalo, ale bubovi určitě jo, že ano drž hubu? Máš tak krásný auto to snad ani neni možný!!! >:D
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 03.04.07  13:51

    « Bez nadpisu

    někdy taky lidi z dálky říkaj, hele maserati se narodil synek ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  13:43

    « Re:

    jo lidi co auto vidí zdálky říkaj. Hmm a máš tam pěkný liťáky. Jaké je jejich překvapení, když řeknu, že to jsou jen poklice ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 03.04.07  13:39

    « Bez nadpisu

    docela ujdou ale ty kola jsou malé, asi jsem namlsaný z těch 17 palcových u verze Sport, ... stejně obdivuji jak zvládli nadesignovat ty obyčejné plastové poklice, když se podívám na Tommyho stroj v záhlaví stránky tak ani nepoznám že to nejsou liťáky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  13:14

    « Re:

    tak to jsme dva, kdo tohle dělá >:D >:D
    Fotky GP s litými koly [odkaz] tak kdo se rozhoduje, ať mrkne. Po víkendu tam dám své, doufam!!
  • 00 Reagovat !

    foto ironlionzion

    ironlionzion 03.04.07  12:57

    « Bez nadpisu

    ... s tím tankováním to já například přeháním, když pistole vypne tak chvíli počkam než sedne pěna :-) a tak tam ještě dostříkávám po mililitrech, někdy tam ještě stojím i pět minut a s uspokojením sleduji jak to po kouskách plním až po hrdlo. Ještě to ani jednou nevyteklo ale daří se mi tam naplnit i 48 litrů, to je rekord ... rozdíl je pak v tom, že než se vůbec palivová ručička rozhýbe směrem dolů tak najedu i 200 km a to je pocit k nezaplacení :-D hehe, chvíli si myslím že je spotřeba 0 l na 100 km
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…