Parkovací asistent.

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto olex21

    olex21 31.03.16  17:31

    « příslušenství pro auta

    Zdar, na této stránce si můžete pořídit park asistenty ;-) ;-)
    [odkaz]
    ale také i ostatní věci, především autorádia
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.05  15:03

    « Re:

    Zajímavé je, že teď v té břečce je to celkem o.´k., asi tomu vadila ta koncentrovaná slaná voda........možná nějaký kontakt a zkrat..........
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.12.05  14:40

    « Bez nadpisu

    No já mám vzadu na Fabii kombi original a již třetí zimu fungují bez problémů i v největším marastu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.05  13:58

    « Re: Re: Re:

    Tezko soudit, ale nikdy jsem problem s asistentem nemel - ale taky mam zasterky. Jestli je to ovsem tim, to nezarucim, protoze je tam mam od zacatku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.05  09:41

    « Re: Re:

    připadá mi, že je to tím, že se sondy zastříkají zevnitř.......stačí pár set metrů po rozbředlém sněhu a je to odpískáno. Jestli nepomůžou zástěrky, tak si to asi něčím odizoluju sám ...pěnou nebo silikonem......
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 29.11.05  23:07

    « Re:

    asi to zavisi od auta, ja mam vzadu od vyrobcu - nikdy ziaden problem a vpredu mam aftermarket a tiez ziaden problem
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.11.05  22:06

    « Bez nadpisu

    S ohledem na princip na jakém fungují, tak zvenku.Občas.Je to podle počasí.Někdy se to zanese i v létě. Je to různé podle auta.Jinak nic,co by byl problém.Pokud ti tam nějaké dítě nenarve "žuvačku"-je to tak dobře? ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.11.05  21:16

    « Bez nadpisu

    ostrekuješ ich znutra naraznika, alebo iba z vonka?
    Objednal som si asistenta na nove auto a zaujima ma ake problemi mozem s nim cakat.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.11.05  18:39

    « Bez nadpisu

    Dělá to i se zástěrkami. Vzadu je turbolentní proudění.Chce to mít v autě rozprašovač s vodou,nebo nemrznoucí náplní a jednoduše na čidlo stříknout a je. Dělám to 5 let na 4 autech-jak se ozve trvalé pískání(a za autem nic),prostříknu a jede se dál.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.11.05  09:56

    « Re:

    Takže ti to dělalo taky a se zástěrkami už ne ??
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.11.05  19:01

    « Bez nadpisu

    čistit, čistit, čistit :-) mě od toho pomohlo namontování zástěrek za všechny kola, nejen že chráním vůz a narazník od ošklivých škrábanců způsobenými odlétajícími kamínky od kol, ale i při/ po dešti se mi nešpiní tolik zadní sklo, velká část špíny a vody je zachycena, neni zvířena proudícím vzduchem a poté "nalepena" na nárazník a zadní sklo. Není to 100% řešení, ale pomáhá. i řidiči jedoucí za vámo to ocení, neházíte na ně proud vody od kol a nemusí každej rok měnit čelní sklo kvůli letícímu kamínku. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.11.05  18:46

    « Parkovací asistent.

    Trochu odskočím : mám v zadním nárazníku parkovací asistent, což je docela příjemné.....jenže teď v té břečce když tam zespodu do toho nárazníku nacáká sníh a břečka, tak neasistuje :-( Nemáte někdo nějakou zkušenost ??
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…