FORD MONDEO 2,2 TDCi .
Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD
-
"-- skrytý --" 05.04.07 00:04
« Re:
mazo: olej se musí kontrolovat po delší době po zhasnutí motoru, kdy už skoro všechen steče do karteru. Nejlepší je to změřit ráno před startem (a na rovině, i malý sklon dělá velkou odchylku). Z toho plyne, že asi málokoho napadlo vytahovat měrku při běžícím motoru a málokdo tedy ví, jestli se z motoru otvorem po měrce může kouřit. Mne by to asi neznervózňovalo, trochu spalin asi netěsnostmi pod píst pronikne. -
« Bez nadpisu
Ahoj, tak jsem dnes zkusil na dálnici Kralupy - Praha rozjet na 160km/h, zařazenou 6ku, tempomat a reset PP. Průměrná spotřeba po celou dobu byla 8,7litru. Motor točil 2500ot. Během ježdění po Praze pak klesla spotřeba na 6,8. Takže i na motor 2.2 s 6kou je asi 160km/h moc.
Nevím jak to Jenerad dělá že má:
Kdyz jedu jak prase, tak spotrebu nedostanu dlouhodobe nad 7,5 l, ted mam dlouhodobou 7,3 dle PP. Pri vynulovani PP na dalnici plny knedlik (180-210 dle kopcu) je spotr. 8,6 l
Pri poklidne jizde s ohledem na spotrebu ne mene nez 6,3 l/100km. -
« dym pri kontrole oleja
Ahojte, som cerstvym majitelom diesla 2.0 TDCi, doteraz som mal len benzin.
Kratko po starte (30s) ma napadlo este skontrolovat pred dlhsou jazdou olej, vytiahol som kontr. tyc a z otvoru sa dymi. Mozno sa pytam uplnu hovadinu, ale je to normalne? U benzinu som to nikdy nevidel ale je pravda, ze olej som ani casto nekontroloval.
P.S. Precital som dost velku cast tohoto fora, ale nevidel som tu nic o dyme oleja (prakticky studeneho). Ak sa pytam hovadinu tak sorry. -
« Hlasove ovladani Radio, MP3, klima, telefonu
Pánové,
nějak jsem zjistil, že se moc neví o této vychytané fičuře, kdy za 9.900,- dostanete BT hf. výsledkem je good BT handsfree s hlasovým ovládáním, navíc ale super hlasové ovládání klimy, rádia a Mp3...
Nemůžu si vynachválit! Akorát už při objednání se musí specifikovat, jestli AJ nebo NJ potom nelze měnit
- dealer to samozřejmě netušil, tak jsem dostal NJ...
Ale naladil jsem NJ povely, vypiloval výslovnost číslovek v NJ (fuunf mi dělalo obzvláště problémy :-)
Je to ale prča... "Klimaanlage" "temperatur" "20 grad"
:-)
"Name anwahlen" "Lojza" "Ja"
:-)
"Radio" "Stazion" "Evropa 2"
:-)
docela má ta ženská pěknej hlas! :-)
Akorát bez návodu bych byl nahranej, dealer mi samozřejmě s novým autem nedodal, po urgenci dodal na AJ language, takže naho...
Naštěstí FORD DE reagoval promptně a po žádosti okamžitě poslal i do ČR, dříve, než mi dealer dodal ten AJ :-) GOOD!
Takže pánové je to Super a zatím jsem neslyšel nikoho z vás to chválit!
Je pravda, že z nabídky CZ fordu se na tuto vychytávku moc přijít nedá...
Takže osvěta především! -
RADEK1 04.04.07 19:04
« Bez nadpisu
TO :Jozef 035
Samo že nepoznám ve zpětném zrcátku,jaký že motor má auto za mnou.Jen jsem chtěl kutilovi sdělit,že všechno chce své. Tedy i zvyknout si z benzínu na naftu a až se tak stane už na benzín nebude vzpomínat. A sílu auta si nedokazuji tím, že ujedu nějakému joudovi, který mne dojede v obci kde já ctím 50km/h. Takoví řidiči nme prostě dráždí . Jsou to ti,co jedou stabilně 70 a myslím že jsou hrozba pro všechny řidiče.V obci rychlí a mimo zase nebezpečně pomalí!! >:-[] -
« Bez nadpisu
To jack007: Točím to mezi 1700 - 3000 (maximálně 3500). Žrát to pořádně začne až na 6ku kdy to nechce jet a to pak tocí.
To impaler: Člověče fakt nevím co máš na mysli. Tu 1.8 která měla při koupi 25 závad? Neboť jiné jsem nereklamoval.
Dnes ráno jsem potkal na dálnici Volvo XC90 a když jsem ho chtěl předjet tak začal v cca 140km/h zrychlovat a v pohodě mi ujel. Podle toho jak kouřil bych tipoval na diesel a ten má mít 400Nm/2000ot a to bych měl mít taky a myslím, že XC90 by měl být výrazně těžší. :roll: Kde je problém? -








diky