FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 21.09.07  20:18

    « Re: zimne pneu

    ja mam alu 17-ky, a idem kupit 15-ky plechace kvoli cene. rozmery dodrz tie co mas v technickom
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.07  20:17

    « Bluetooth

    Nevím zda se to tu už neřešilo ale mám dotaz ohledně orig. Ford sady na telefonování (červený a zelený telefonek na rádiu). Spíš než obecný princip (to funguje) mě zajímají finesy typu "hlasové vytáčení,ukládání čísel, použití různých telefonů (uživatelů) apod. Nejlépe kdyby byl k dispozici návod. Díky za každou radu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.07  15:48

    « Re: zimne pneu

    ak mas R16, tak na R15 neklesaj ... ja som tak urobil (mam sadu 195/55 R15 zimne gumy + elektrony) a voci povodnym 205/55 R16 je to diametralne odlisny pocit sedenia na ceste... je sice pravda, ze po tych dierach v zime sa na tom jazdi pohodlnejsie, ale uz ta radost z jazdy zdaleka nie je taka...
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 21.09.07  11:16

    « Re: zimne pneu

    fofoghia: ja som mal v zime chvilu na al diskoch 205/55/16 pirelli sottozero a disky to cuduj sa svete prezili >:D ja na zimu plechace nebudem kupovat, staci kolesa a podvozok obcas prebehnut wapkou a vobec nic nehrozi... na zimu si na moje 17 budem kupovat tiez len gumy. inac tie moje 205/55/16 sottozera su na predaj, ak by si mal zaujem. dezen je 99% a su samozejme bezchybne. cena 9500 skk ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.09.07  19:18

    « zimne pneu

    Caute, chcem vas poprosit o posudenie, ake (rozmer)zimnych pneum. si mam kupit na fofa. V servise mi doporucuju rozmer 195/65 R15 91T ma vyznam dodrzat rozmer pneumatiky tak, ako som ich kupil s autom? Mam teraz original ford Alu disky a rozmer pneum.je 205/55 R16 91V (Pirelli P7). Alebo napiste, ci niekto mal cez zimu na Alu obute pneu. a ako vyzerali po zime. Dik.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.09.07  18:09

    « vrzganie - asi tycky riadenia

    caute,
    velmi dlho som tu nebol,ale rad by som sa podelil o novu skusenost. Asi pred troma dnami mi zacalo take slabe vrzganie pri otacani volantu hlavne pri koncovich polohach. Velmi som tomu nevenoval pozornost lebo po par kilometroch sa to "stratilo". Dnes rano to bolo horsie a vrzganie som zacal pocut aj zo zadu. Tak som sa zastavil vo forde v BA a servisny technik mi po obhliadke povedal ze to na 90% budu tycky riadenia. Auto je 6 mesiacov po zaruke tak som sa samozrejme pytal na cenu. Povedal ze okolo 7000Sk co sa mi za dve tycky zda dost, inak jedna stoji cca 2500, potrebujem dve plus dve hodiny robota cize spolu cca 7000.
    Chcel som sa spytat ci niekto nemal podobny problem ohladom vrzgania pri otacani volantu, (ak ano ci to boli naozaj tycky alebo nieco ine) lebo cena 7 litrov za dve tycky a pracu s mi zda trochu vysoka.
    Dik za odpovede, Mao.
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 18.09.07  17:46

    « Re: mrtvo

    no drobné škrábanečky pod voskem zmizí ale já měl pořádný silnišní ekzém od patníku, bylo to celkem hluboko a do plastu (přední nárazník)
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 18.09.07  17:43

    « Re: mrtvo

    no drobné škrábanečky pod voskem zmizí ale já měl pořádný silniční ekzém od patníku, bylo to celkem hluboko a do plastu (přední nárazník)
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 18.09.07  16:59

    « Re: mrtvo

    tiez mam tu korekcnu farbu a uz ju mam skoro celu minutu 8-s ale je pravda ze som aj dost pozical a aj sa mi raz vylialo... :*)
    minule sme s vcedulom zistili, ze na na male skrabanceky ktore su korekcnou ceruzkou nezatretelne je najlepsie pouzit vosk. neviem ako je to z dlhodobeho hladiska, ale po vylesteni drobne skrabanceky uplne zmizli. super vec !! (turtle) :yes: :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 18.09.07  11:55

    « Re: mrtvo

    skus aj ford-focus.cz :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 18.09.07  08:04

    « Re: mrtvo

    tak davaj fotky na net. Mě to taky dlouho trvalo, zmenšit formát a pak taky mi to server neumožnil vložit naráz.
    Jináč já si koupil tu korekční barvu v odstínu vozu a lak a O.K. Hlubší rýhy od patníku v plastovém nárazníku jsou z blízky vidět ale opticky to krásně zaniká :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 18.09.07  07:46

    « Re: mrtvo

    niekedy je tu tyzden mrtvo a niekedy kuknem po dni a nestacim citat... >:D
    samozrejme som pozeral tvoje nove fotky :yes: tiez mam nieco nafotene, ale nemam cas ich postrihat a vlozit... :*) snad coskoro ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 17.09.07  17:24

    « mrtvo

    hele ale tady je v poslední době dlouhodobě mrtvo. Kde jsou ty časy , kdy jsem si tu mohl přečíst zkušenosti jiných majitelů fofíků? 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 16.09.07  21:28

    « profil

    haha bimbi, kolegové, vložil jsem si do profilu nové fotky, tak mrkněte. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.09.07  17:40

    « Re: Novy Focus

    Myslím, že výhodněji už se prodávat nebudou. Před rokem byla cena akčního modelu od 429 000 a nebyla v tom výbava za cca 50000,-, kterou teď obsahuje akční model za 379 000,-Kč . Model po faceliftu nebude určitě ze začátku v žádné akci. Takže počítám , že cena bude u motoru 1.6 (benzín) začínat někde u 440 000 bez výbavy a s výbavou co má teď akční benzínová 1.6 se myslím dostane model po faceliftu na nějakých 530000-550000,-Kč. Toť můj názor na věc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.07  16:47

    « Re: Novy Focus

    Taky se mi velmi líbí nový design Focusu, ale ještě mě víc zajímá jestli se budou doprodávat zásoby starého designu ještě výhodněni než jsou nynější akce
    :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.07  15:30

    « Novy Focus

    Videli ste uz facelift focusu? Vyzera celkom dobre, len mi statočne pripomína Volvo. Som zvedavý či sa udrží podobná predajná akcia ako je teraz aj na faceliftovaný model. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 10.09.07  07:33

    « Re: spotreba 1,6 TiVCT

    pekne pekne.. mam sa na co tesit :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 09.09.07  19:14

    « Re: Predný znak Ford, pokračovanie

    no já jsem se s tím tak dlouho nepiplal jako ty, ale udivily mě ty plastové šroubky i ten jednorázový systém, kterým se ten znak přichycuje. Je to opravdu debi.lní vynález takto otevírat kufr. Nemluvě o tom, že když si nedáš pozor tak můžeš o ten otevřený znak odřít lak z hrany kufru. U mě tak neopatrně otvríral kufr předchozí majitel a ta hrana mi teď rezaví. Jináč já měnil sám celou masku za tu s chromovými lemi a vše bylo náramně rychle hotovo. Spokojený jsem byl až do té doby než jsem chtěl kufr znovu otevřít. Vypadla totiž ta teleskopická tyčinka, která je u znaku i zámku který je uvnitř auta cca nad chladičem přichycená na kuličce. Nebýt toho, že jsem si ten mechanismus prohlédl už při výměně a důmyslného vynálezu mého tchána (tzv. prodloužený šroubovák), kterým jsem to hodinu páčil přes mřížku, tak by mě asi čekala trapná návštěva servisu, kde by zřejmě musely sundat kryty ze spodku auta, aby se k tomu super patentu dostaly. 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 09.09.07  19:01

    « Re: Predný znak Ford, pokračovanie

    ale jo to si porovnávej, ale fabie neni ve stejný třídě jako focus. jinak co jezdim s fofo tady tak je to asi okolo 400/h a jsem celkem spokojenej
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…