FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 25.09.07  18:02

    « Re: kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    já mám rok 2005 nevím jaká verze, ale asi trend a hlásí mi to nízkou hladinu a minule mě to dost namíchlo, protože ta hláška je na pc celou dobu než kapalinu dolijete a přerazí tak všechny běžně ukazované údaje.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.07  17:20

    « Re: kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    ja tiez nemam trend+ a tiez nie som velmi stastny majitel , ale nizku hladinu kvapaliny mi to hlasi - mam first edition (trend a nieco navyse). Mozno to suvisi s ostrekovacmi svetiel...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.07  14:00

    « Re: kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    sice, nemam TREND+ ale Champion+ spred roka a hladinu ostrekovacov mi to tiez nehlasi aj ked som dufal, ze bude.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.07  09:33

    « kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    Chtěl jsem se zeptat (šťastných majitelů) zda FF II 1,6 benzin ve výbavě TREND+ (2007) skutečně hlásí na informačním panelu nízkou hladinu kapaliny ostřikovačů skel. Předem díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 23.09.07  21:24

    « Re: zimne pneu

    aj ja.. alebo Continental TS810
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 23.09.07  20:31

    « Re: zimne pneu

    taky koukám po zimním obutí, z ekonomických důvodů taky volím 15ky, asi půjdu do goodyear ultra grip 7, jsou teď za výhodnou cenu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.09.07  16:57

    « tycky riadenia

    to seagray:
    no tak neviem ako to vsetko je ale na nete som nasiel stranku www.faro.sk kde predavaju nahradne diely na forda, ale asi to nie su originali. Najhorsie je ze v polozkach pre FordFocus II som ziadne tycky riadenia NENASIEL,tak neviem o com ten servisak hovoril???
    je tam cap riadenia,alebo tycka stabilizatora, ale tycka riadenia tam nie je. Inak napr pre FordFocus I tycka riadenia existuje,no vedavi. Mam sa v utorok stretnut s jednym znamim on sa na to pozrie a uvidime. A aby som nezabudol tak cena napr tycky stabilizatora je 562,-Sk, ale ako som pisal nieje to original ford.
    Inak este ohladom cien,pred FOFO II som mal stary fiat putno,a zhodou okolnosti som v predajni fiatu mal spoloziaka zo strednej. Raz som potreboval vymenit cievku a povedal ze normalna predajna cena je 3500,-SK co ma skoro prekotilo,ale hned na to ze ved ako byvali spoluziaci sa vieme nejako dohodnut,tak nakoniec hovoril ze by mi to vedel za 2000,-Sk predat, samozrejme som to bral. Ide ale o to ake musia byt naozaj ceny nehradnych dielov, ked vedel bez problemov dat z ceny 1500,-SK. Urcite je to tak aj vo forde ale tam spoluziaka nemam, kua :-).
    Som zvedavi ako to v utorok dopadne lebo vcera som bol s autom a zda sa mi ze zacina vrzgat vsetko,mozno by to chcel len trochu premazat, ked budemvedie nieco nove urcite sa ozvem ako todopadlo.
    caute Mao
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.09.07  15:18

    « Re: zimne pneu

    mea culpa, myslel som samozrejme 195/65 R15
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 21.09.07  22:19

    « Re: zimne pneu

    aha. to som si ani nevsimol.. hej 195/55 nie je dobry rozmer, to ti nesedi asi ani tachometer (ak nie je preklep v prispevku)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.07  21:57

    « Re: zimne pneu

    Lomo: 195/55? To sa mi nezdá, teraz mám na aute plecháče 195/65 a aj v TP su zapísané len tieto jediné 195ky. 55ky sú písané až 205ky... Ja plánujem nechať plechy na zimu, a na jar potom kúpim 16" hliníky, rád by som ale pôvodné forďácke. Ale už vidím, ako ma prekotí, keď zbadám tú cenu :no:. Holt Ford nie je Škoda :-(
    Mao: No super, už sa teším. 7tisíc za tyčky??? Forďáci ma nebudú mať radi, ale za tyčky na Fabiu som platil 2200 aj s prácou... Áno áno, Focus nie je v kategórii Fabie, ale aj tak, 3x viac? Inak ak to vŕzganie počuť len pri točení volantom, mohli by to byť aj axiálne ložiská, aspoň na susedovom Swifte to bolo spôsobené nimi. V ktorom servise si bol?
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 21.09.07  20:18

    « Re: zimne pneu

    ja mam alu 17-ky, a idem kupit 15-ky plechace kvoli cene. rozmery dodrz tie co mas v technickom
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.07  20:17

    « Bluetooth

    Nevím zda se to tu už neřešilo ale mám dotaz ohledně orig. Ford sady na telefonování (červený a zelený telefonek na rádiu). Spíš než obecný princip (to funguje) mě zajímají finesy typu "hlasové vytáčení,ukládání čísel, použití různých telefonů (uživatelů) apod. Nejlépe kdyby byl k dispozici návod. Díky za každou radu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.07  15:48

    « Re: zimne pneu

    ak mas R16, tak na R15 neklesaj ... ja som tak urobil (mam sadu 195/55 R15 zimne gumy + elektrony) a voci povodnym 205/55 R16 je to diametralne odlisny pocit sedenia na ceste... je sice pravda, ze po tych dierach v zime sa na tom jazdi pohodlnejsie, ale uz ta radost z jazdy zdaleka nie je taka...
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 21.09.07  11:16

    « Re: zimne pneu

    fofoghia: ja som mal v zime chvilu na al diskoch 205/55/16 pirelli sottozero a disky to cuduj sa svete prezili >:D ja na zimu plechace nebudem kupovat, staci kolesa a podvozok obcas prebehnut wapkou a vobec nic nehrozi... na zimu si na moje 17 budem kupovat tiez len gumy. inac tie moje 205/55/16 sottozera su na predaj, ak by si mal zaujem. dezen je 99% a su samozejme bezchybne. cena 9500 skk ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.09.07  19:18

    « zimne pneu

    Caute, chcem vas poprosit o posudenie, ake (rozmer)zimnych pneum. si mam kupit na fofa. V servise mi doporucuju rozmer 195/65 R15 91T ma vyznam dodrzat rozmer pneumatiky tak, ako som ich kupil s autom? Mam teraz original ford Alu disky a rozmer pneum.je 205/55 R16 91V (Pirelli P7). Alebo napiste, ci niekto mal cez zimu na Alu obute pneu. a ako vyzerali po zime. Dik.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.09.07  18:09

    « vrzganie - asi tycky riadenia

    caute,
    velmi dlho som tu nebol,ale rad by som sa podelil o novu skusenost. Asi pred troma dnami mi zacalo take slabe vrzganie pri otacani volantu hlavne pri koncovich polohach. Velmi som tomu nevenoval pozornost lebo po par kilometroch sa to "stratilo". Dnes rano to bolo horsie a vrzganie som zacal pocut aj zo zadu. Tak som sa zastavil vo forde v BA a servisny technik mi po obhliadke povedal ze to na 90% budu tycky riadenia. Auto je 6 mesiacov po zaruke tak som sa samozrejme pytal na cenu. Povedal ze okolo 7000Sk co sa mi za dve tycky zda dost, inak jedna stoji cca 2500, potrebujem dve plus dve hodiny robota cize spolu cca 7000.
    Chcel som sa spytat ci niekto nemal podobny problem ohladom vrzgania pri otacani volantu, (ak ano ci to boli naozaj tycky alebo nieco ine) lebo cena 7 litrov za dve tycky a pracu s mi zda trochu vysoka.
    Dik za odpovede, Mao.
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 18.09.07  17:46

    « Re: mrtvo

    no drobné škrábanečky pod voskem zmizí ale já měl pořádný silnišní ekzém od patníku, bylo to celkem hluboko a do plastu (přední nárazník)
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 18.09.07  17:43

    « Re: mrtvo

    no drobné škrábanečky pod voskem zmizí ale já měl pořádný silniční ekzém od patníku, bylo to celkem hluboko a do plastu (přední nárazník)
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 18.09.07  16:59

    « Re: mrtvo

    tiez mam tu korekcnu farbu a uz ju mam skoro celu minutu 8-s ale je pravda ze som aj dost pozical a aj sa mi raz vylialo... :*)
    minule sme s vcedulom zistili, ze na na male skrabanceky ktore su korekcnou ceruzkou nezatretelne je najlepsie pouzit vosk. neviem ako je to z dlhodobeho hladiska, ale po vylesteni drobne skrabanceky uplne zmizli. super vec !! (turtle) :yes: :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 18.09.07  11:55

    « Re: mrtvo

    skus aj ford-focus.cz :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…