FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 28.09.07  21:09

    « Re: zajímavé

    To vážne odpálenú žiarovku nesignalizuje žiadna kontrolka?
    btw a ako prebehla výmena? Myslím časovo, prístup, nervy.... bo myslím že u FF I je to celkom porod
    :-) ... tiež čakám každú chvíľku že sa odpália, mám FF II.
    A ešte, aký typ H7 sa Vám osvedčil naj...?
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 28.09.07  14:30

    « Re: gumy

    UG7 su super gumy na sneh, dufaj ze ho vela napadne, lebo na suchu budes tak trochu plavat ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 28.09.07  09:19

    « gumy

    tak už mám gumy na zimu ve sklepě, jedna starost z hlavy. Vyhrály to goodyear ultra grip 7+, 195/65/ R15, no jsem spokojený a to je ještě nemám ani obuté, krásně řezaný a hlavně hluboký vzorek. Doufám, že napadne hodně sněhu >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 28.09.07  09:16

    « zajímavé

    tak už jsem měnil žárovku v předním světlometu H7. Mimo faktu, že bych si bez šroubováku ani neškrtl, mě zarazilo, že můj palubní pc se neuřáčil mi ohlásit, že žárovka je K.O. No nějak jsem si z jiných aut zvykl, že je to samozřejmé, nebo u fordu ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.09.07  23:05

    « Re: dobrý den

    no volal jsem do jihlavskýho fordu, boryš říkal že do jedničky to nešlo a volal si elektrikáře a ten mu potvrdil, že do dvojky to jde, i když je pravda, že i v českým manuálu jsou ty hlášení v angličtině, časem se tam chystám, tak dám vědět,
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 27.09.07  22:55

    « Re: dobrý den

    Pet1 ...tak nejak, taky mi to keca english
    ...a to sem to kupoval v CR
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.09.07  22:21

    « Re: dobrý den

    Ve kterém servisu Ford dohrají češtinu do pp ? Mě bylo řečeno že to nejde.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.09.07  20:26

    « dobrý den

    přeji dobrý večer všem diskutujícím, předně musím říct, že jsem rád, že tahle diskuze existuje. Mám ji pročtenou celou. Jinak od úterka jsem vlastníkem focusu kombi 2.0 tdci, barva černá, r.v. 2005, dovoz Itálie, prodáváno jakože 60 tis. najeto bez servisky. Dneska jsem byl u kamoša co stáčí tacháky a potvrdil mi můj předpoklad, že je to smotaný, ale s tím jsem víceméně počítal, kupoval jsem to jako dvouletý auto, né jako auto se 60 tis. najetejma. V pondělí to budu dávat do servisu a tak mám pár otázek
    Díval jsem se na ford etis, kde jsou servisní úkony podle km a zarazilo mě, že by se měl měnit rozvoďák až po 240 tis. km (nebo 10 let) to se mi zdá hodně (minulá astra po 120 tkm) co vy na to svazáci? Dále mě překvapili ceny v aut. servisu fordu - za přehrátí češtiny do pp - 750 Kč a tažný oko (chybí mi) 400 Kč.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.09.07  09:40

    « vrzganie tesnenia dveri

    ahojte
    mozno sa to tu uz riesilo - vrzganie tesnenia dveri - gum. co na to pouzivate ? predpokladam, ze nejaky pripravok (videl som napriklad SONAX Gummipfleger), mozete nieco odporucit ? Auto ma cca 1 1/4 roka a uz tie tesnenia vcelku aj pocut hlavne teraz pri chladnejsich ranach.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.07  18:13

    « Re: kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    ak mas akukolvek hlasku, staci stlacit set/reset a hlaska zmizne, ostane svietit len zlta/cervena info kontrolka...
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 25.09.07  18:02

    « Re: kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    já mám rok 2005 nevím jaká verze, ale asi trend a hlásí mi to nízkou hladinu a minule mě to dost namíchlo, protože ta hláška je na pc celou dobu než kapalinu dolijete a přerazí tak všechny běžně ukazované údaje.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.07  17:20

    « Re: kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    ja tiez nemam trend+ a tiez nie som velmi stastny majitel , ale nizku hladinu kvapaliny mi to hlasi - mam first edition (trend a nieco navyse). Mozno to suvisi s ostrekovacmi svetiel...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.07  14:00

    « Re: kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    sice, nemam TREND+ ale Champion+ spred roka a hladinu ostrekovacov mi to tiez nehlasi aj ked som dufal, ze bude.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.07  09:33

    « kontrolka hladiny ostřikovačů skel

    Chtěl jsem se zeptat (šťastných majitelů) zda FF II 1,6 benzin ve výbavě TREND+ (2007) skutečně hlásí na informačním panelu nízkou hladinu kapaliny ostřikovačů skel. Předem díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 23.09.07  21:24

    « Re: zimne pneu

    aj ja.. alebo Continental TS810
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 23.09.07  20:31

    « Re: zimne pneu

    taky koukám po zimním obutí, z ekonomických důvodů taky volím 15ky, asi půjdu do goodyear ultra grip 7, jsou teď za výhodnou cenu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.09.07  16:57

    « tycky riadenia

    to seagray:
    no tak neviem ako to vsetko je ale na nete som nasiel stranku www.faro.sk kde predavaju nahradne diely na forda, ale asi to nie su originali. Najhorsie je ze v polozkach pre FordFocus II som ziadne tycky riadenia NENASIEL,tak neviem o com ten servisak hovoril???
    je tam cap riadenia,alebo tycka stabilizatora, ale tycka riadenia tam nie je. Inak napr pre FordFocus I tycka riadenia existuje,no vedavi. Mam sa v utorok stretnut s jednym znamim on sa na to pozrie a uvidime. A aby som nezabudol tak cena napr tycky stabilizatora je 562,-Sk, ale ako som pisal nieje to original ford.
    Inak este ohladom cien,pred FOFO II som mal stary fiat putno,a zhodou okolnosti som v predajni fiatu mal spoloziaka zo strednej. Raz som potreboval vymenit cievku a povedal ze normalna predajna cena je 3500,-SK co ma skoro prekotilo,ale hned na to ze ved ako byvali spoluziaci sa vieme nejako dohodnut,tak nakoniec hovoril ze by mi to vedel za 2000,-Sk predat, samozrejme som to bral. Ide ale o to ake musia byt naozaj ceny nehradnych dielov, ked vedel bez problemov dat z ceny 1500,-SK. Urcite je to tak aj vo forde ale tam spoluziaka nemam, kua :-).
    Som zvedavi ako to v utorok dopadne lebo vcera som bol s autom a zda sa mi ze zacina vrzgat vsetko,mozno by to chcel len trochu premazat, ked budemvedie nieco nove urcite sa ozvem ako todopadlo.
    caute Mao
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.09.07  15:18

    « Re: zimne pneu

    mea culpa, myslel som samozrejme 195/65 R15
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 21.09.07  22:19

    « Re: zimne pneu

    aha. to som si ani nevsimol.. hej 195/55 nie je dobry rozmer, to ti nesedi asi ani tachometer (ak nie je preklep v prispevku)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.07  21:57

    « Re: zimne pneu

    Lomo: 195/55? To sa mi nezdá, teraz mám na aute plecháče 195/65 a aj v TP su zapísané len tieto jediné 195ky. 55ky sú písané až 205ky... Ja plánujem nechať plechy na zimu, a na jar potom kúpim 16" hliníky, rád by som ale pôvodné forďácke. Ale už vidím, ako ma prekotí, keď zbadám tú cenu :no:. Holt Ford nie je Škoda :-(
    Mao: No super, už sa teším. 7tisíc za tyčky??? Forďáci ma nebudú mať radi, ale za tyčky na Fabiu som platil 2200 aj s prácou... Áno áno, Focus nie je v kategórii Fabie, ale aj tak, 3x viac? Inak ak to vŕzganie počuť len pri točení volantom, mohli by to byť aj axiálne ložiská, aspoň na susedovom Swifte to bolo spôsobené nimi. V ktorom servise si bol?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…