FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 24.10.07  12:46

    « Re: Radio 6000

    pirrri: nechcel ta nahodou sikovny predavac nahovorit na dokupenie sony radia ? :-) poznam niekoho, kto ma to iste radio ako ty a prehrava mu tam uplne vsetko !
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  10:29

    « Re: pripojenie externeho zariadenia

    skor by ma zaujimalo nejake prakticke info...pripojenie,ovladanie,atd
  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 24.10.07  09:07

    « Re: pripojenie externeho zariadenia

    Myslis aux???
    Ak hej, tak ja hbo mam na fieste domntovany(ale mam iba Ford CD radio 6000).
    Hra to celkom pekne
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:59

    « pripojenie externeho zariadenia

    Neskusal niekto z majitelov verzie GHIA X,alebo mozno aj inych zapojit do zasuvky v odkladcej skrinke spolujazdza externe zariadenie i-pod,alebo mp3,alebo nieco podobne?Ako to vlastne funguje,Ak ma niekto skusenost,vie to popisat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:32

    « Re: ESP a jine radosti

    Na ESP sa v zime tesim aj ja,lebo teraz ozaj iba preblikne a upozorni iba pri ozaj prudkom najazde do zakruty,alebo na mokrej vozovke.Mne osobne sa velmi paci jeho vyladenie,lebo nieje otravne a nijakym sposobom neobmedzuje.Zasahuje ozaj az vtedy,ked ma.Jazdil som auta inych znaciek a tam to bolo riadne otravne.
    Do riadenie/rizeni/ by ani zasahovat nemalo.To mas mat v rukach pevne ty.ESP skor obmedzi vykon motora a potrebnym zasahom sa snazi stabilizovat jazdu vozidla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:31

    « Re: Radio 6000

    také jsem si říkal,že by tomu neměli vadit vypalovačky,ale on si tvrdil,že všechna nová radia co ted dává ford tak to prý rozpozná origoš a vypalovačku a že pokud s tam dá vypalovačka, tak to prý cd zničí a nemusí ani vydat..tak to mě docela překvapilo,protože pokud někam dám cd a je nějakým zpusob poškozené,tak se pouze nespustí,ale nekousne.., proto jsem se tu chtěl zeptat, zda s tímto radiem nemá již někdo nějaké zkušenosti. co jsem koukal, do rubriky moje auto,tak tam par majitelů nového focusa toto radio má.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:25

    « Re: Radio 6000

    myslim si,ze to je kravina.na predchadzajucom som pouzival na 90%len prepalovane a bez problemov
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:20

    « Radio 6000

    Dobrý den, koupil jsem si nového focuse a mám tam radio ford model 6000CD,ten co je ted od léta. Prodejce mi řekl,že to nepřehrává mp3 to bych teda nějak překous,ale také mi řekl,že to chce pouze originál CD a ne žádné přepalovačky,že se to jinak může kousnout a CD klidně nevydat. tak jsem se chtěl zeptat,zda s tímto radiem máte někdo zkušenosti a co je případně na tom pravdy.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 24.10.07  00:13

    « Re: Fofo sport

    vence su presne tie iste, rozdiel je len vo "vnutri". takze urcite to bude tym "lestenim" :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.10.07  22:22

    « Fofo sport

    az dnes som si uvedomil, ze ten volant vo vybave sport je na omak prijemnejsi, nez vo verzii ghia. alebo je to tym, ze sukromne fofo uz ma volant vylesteny?
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 23.10.07  18:31

    « ESP a jine radosti

    Kdyz uz jsem po case prispel, tak jeste pridam.
    Mam najeto pres 10tis. a bavi me to cim dal vic. Nevyhodou te "zabavne" jizdy je, ze jezdim povetsinou za 9l - potreboval bych zase nejaky delsi vylet.
    No a k tomu ESP - uz se tesim, az trochu napadne a budu ho moci u nas po okoli testovat. Jak jste na tom ti, kteri ESP mate, uz jste testovali? A jak jste byli s fungovanim spokojeni? Me to zatim jen obcas problikne, kdyz dam ostre zatacku, ale nemam pocit zasahu do rizeni.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.10.07  16:34

    « Re: Kleber

    já klebery mám, dal jsem 1400 za jednu a bohatě mi to na ježdění stačí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.10.07  15:29

    « Kleber

    Děkuji všem,
    kašlu na Klebery. Také jsem včera brouzdal po netu a zamlouvaly by se mi Continental Conti Wintercontact TS 810.Asi půjdu do nich.V testech vycházejí celkem slušně. Dají se i s 4 plecháči (v tomto rozměru) a kompletací pořídit za solidních 11836,-. Nebudu mít sice poklice, ale čert je vem.Rozhodně ve mně značka Continental vzbuzuje více důvěry než Kleber.
    to martas2005:
    No jo, budu mít dvě sady plecháčů. Ale když mně se do zimních 16" moc nechce. Máš pravdu,že je asi jednodušší mít na léto i zimu pneu stejných rozměrů.Na plecháče, co mám teď na autě(16") s letními, bych dal zimní, no a na léto koupil nějaké pěkné aludisky 16-tky. To by se mi líbilo.Ještě to zvážím :-O
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 23.10.07  10:15

    « Re: Kleber

    zirafak: firestony som mal a boli tichsie ako letne (tie bohuzial uz neviem ake boli) a v snehu som nemal problem, takze to budu urcite dobre gumy. inac to boli gumy na mojom prvom vlastnom aute (G.IV) :-)
    lulipin: UG7 som tiez mal a su to idealne gumy do snehu, fakt sa dostanes vsade! na suchu su sice trochu makke, ale do horskych podmienok je to ideal ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 23.10.07  08:48

    « Re: Kleber

    mám koupené goodyear ultragrip 7 a myslím, že to bude ta správná volba. Osobně bych kleber nekupoval, nic proti nim, ale samotného by mě ani nenapadlo studovat, jaké nabízí vzorky.
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 23.10.07  07:45

    « Re: Kleber

    kolega Moritz kupoval 15-ky s Dunlop Wintersport 3d za 10800 ceskych, tak radsej by som bral to.. a este aj liter usetris :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 23.10.07  07:30

    « Re: Kleber

    Ja mam. Jednu vec treba uznat. Su velmi tiche. Takjze ak je zima len o dvoch dnoch so snehom(si v mneste) a nebudes v tom splhat kazdy den kopec, o ktorom cesatri(silnicari)ani nepoculi tak 100 pro nie...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.10.07  06:43

    « Re: Kleber

    Osobne s pneu Kleber skusenosti nemam,cena sa mi vsak tiez vidi vysoka.Ja som si kupil 15 plechace+pneu Firestone Winterhawk 195-65-15,obutie vyvazenie+ventilky o viac ako 1000-ku cesku lacnejsie.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 23.10.07  00:19

    « Re: Kleber

    nebudeme chodit okolo horucej kase, toto su zimaky, ktore treba tuto zimu kupit: goodyear ultragrip7;performace;GW3, michelin pilot alpin3, dunlop 3D;M3, pirelli sottozero;snowsport, continental TS810, bridgestone lm25.
    nehovorim, ze ostatne gumy su zle, niektore ich mozu v niecom aj predcit, no toto je volba istoty, aktualizacia zmesi, najmodernejsie vyrobne procesy atd atd... ;-)
    ako vravi martas, je to to jedine co nas drzi na ceste, ja by som tu nesetril !
    PS: ale aj tak niekde vo mne vnutri hloda cervicek, raz vyskusat nejake lacne gumy, mozno by som sa presvedcil ze som bol len figurkou v medialnej masazi... len neviem ci mi to za to stoji riskovat debilne jazdne vlastnosti po celu tu dobu zodratia gumy... >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 22.10.07  20:38

    « Re: Kleber

    Ja ti nevim. Jsem zastancem teorie (tusim kdysi tady na auto.cz nacerpane), ze ty 4 gumy jsou jediny mista sire dlane, ktery te spojujou se silnici. A proto na nich nesetrit. Pokud se Kleber umistil alespon v nekolika testech mezi prvnimi 3mi gumami, proc ne, ale jinak? Me uz cekaji v garazi na prezuti Dunlop WS 3D za 11500 4ks 205/55 R16. 15ky za ty prachy snad sezenes mnohem lepsi. A nakonec: co budes delat s 2 pary plechacu? Na leto to chce elektrony :-) - coz ale znamena odsouzeni k zimnim 16kam.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…