FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 25.10.07  20:38

    « Duratec

    Ahoj, pročítal jsem diskuzi, dověděl jsem se něco o nejnižší spotřebě, ale prosím za kolik jezdíte v průměru s benzínovými Focusy . 1,6 1,6 85KW 1,8 a 2,0? Reálně. Budu muset vyměnit Maxe za kombíka a radši bych asi benzín. Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  16:19

    « antonio dela

    mohu tě uklidnit, ultra gripy jsou už doma a ptám se tě, jak dlouho je máš a jak se sjíždí? tvoje odpověď pro mě bude mít určitě větší hodnotu než tvůj předposlení příspěvek
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 25.10.07  14:10

    « Re: AUX

    ten vstup je spredu hore ked mas otvorenu tu skrinku vsak? da sa ti zavriet ta skrinka ked tam strcis kabel?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  13:37

    « AUX

    vo výbave Ghia je v skrinke spolujazdca malý jack 3,5 mm, zapojil som tam mp3 prehrávač. funguje, akurát to treba vyhúliť na 100 %..aj tak to hrá tichšie ako CD alebo rádio. a môj mp3 prehrávač je taký na *, že keď prepnem skladbu, tak sa zvuk lineárne pridáva...takže keď hľadám pesničku, tak musím si vypočuť prvých 5 sekúnd, aby som ju rozpoznal...ale to je vec mp3 prehrávača.
    Som rád, že tam je táto možnosť.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  13:34

    « Aha!

    Tak som si podlhej dobe pozrel fórum a dozvedel som sa nasledovné:
    1) že mám pol roka škaredé auto (mám tam plecháče+Good year UG7+lacné puklice ).
    2) že aj ostatní zdieľajú názor, že UG7 sú špičkové pneu na zimu (sneh).
    3) že niektorí sú ochotní sa baviť o značkách Kleber (Lepidlo) :-)
    4) že niektorí dajú na rady predajcov a servisákov (Rádio, ktoré nečíta napalované cd, perfektné UG7 sa vraj rýchlo zjazdia a sú vlastne zlé, apod)
    5 ) že mám horší volant ako výbava SPORT. Pritom môj Ghia volant mi prišiel super.

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  12:25

    « original pneumatiky

    pre zmenu z ineho sudka...
    vie niekto navod,nejaky fines,co si vsimata tak pod.. ako rozpoznat originalne pneu od protektorovanych? kupil som Good Year UG Perf. 205/55 R16 91H a na plasti maju napisane made in Slovenia. Tak, hadam som dobre kupil.Howgh :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  06:52

    « Re:Radio6000

    děkuji všem za odpovědi také jsem si to myslel,že to je pitomost,aby to neumělo číst vypalovačky a chtělo to jen origoš. Jen poznámka to radio jsem našel na fotu v rubrice moje auto,jak tam píše Mika-23, přidáno 1.9.2007
  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 24.10.07  18:48

    « Re: Radio 6000

    Napodobne. U mjna cita vsetko, auto vyrobene v roku 2007...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  16:24

    « Re: Radio 6000

    funguje aj napalovane na CD-R aj na CD-RW, mozem potvrdit z vlastnej skusenosti
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  14:57

    « Re: Radio 6000

    nemyslím...ale přišlo mi to divné,že by to neumělo přehrávat vypalovačky a chtělo by to jen originály.. Takže pokud to je to radio model 6000CD co je ted v nabídc u forda, tak myslíš že by to mělo jít bez problému jo? no raději jsem se ptal,zda s tímto radiem má někdo nějaké zkušenosti
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 24.10.07  12:46

    « Re: Radio 6000

    pirrri: nechcel ta nahodou sikovny predavac nahovorit na dokupenie sony radia ? :-) poznam niekoho, kto ma to iste radio ako ty a prehrava mu tam uplne vsetko !
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  10:29

    « Re: pripojenie externeho zariadenia

    skor by ma zaujimalo nejake prakticke info...pripojenie,ovladanie,atd
  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 24.10.07  09:07

    « Re: pripojenie externeho zariadenia

    Myslis aux???
    Ak hej, tak ja hbo mam na fieste domntovany(ale mam iba Ford CD radio 6000).
    Hra to celkom pekne
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:59

    « pripojenie externeho zariadenia

    Neskusal niekto z majitelov verzie GHIA X,alebo mozno aj inych zapojit do zasuvky v odkladcej skrinke spolujazdza externe zariadenie i-pod,alebo mp3,alebo nieco podobne?Ako to vlastne funguje,Ak ma niekto skusenost,vie to popisat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:32

    « Re: ESP a jine radosti

    Na ESP sa v zime tesim aj ja,lebo teraz ozaj iba preblikne a upozorni iba pri ozaj prudkom najazde do zakruty,alebo na mokrej vozovke.Mne osobne sa velmi paci jeho vyladenie,lebo nieje otravne a nijakym sposobom neobmedzuje.Zasahuje ozaj az vtedy,ked ma.Jazdil som auta inych znaciek a tam to bolo riadne otravne.
    Do riadenie/rizeni/ by ani zasahovat nemalo.To mas mat v rukach pevne ty.ESP skor obmedzi vykon motora a potrebnym zasahom sa snazi stabilizovat jazdu vozidla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:31

    « Re: Radio 6000

    také jsem si říkal,že by tomu neměli vadit vypalovačky,ale on si tvrdil,že všechna nová radia co ted dává ford tak to prý rozpozná origoš a vypalovačku a že pokud s tam dá vypalovačka, tak to prý cd zničí a nemusí ani vydat..tak to mě docela překvapilo,protože pokud někam dám cd a je nějakým zpusob poškozené,tak se pouze nespustí,ale nekousne.., proto jsem se tu chtěl zeptat, zda s tímto radiem nemá již někdo nějaké zkušenosti. co jsem koukal, do rubriky moje auto,tak tam par majitelů nového focusa toto radio má.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:25

    « Re: Radio 6000

    myslim si,ze to je kravina.na predchadzajucom som pouzival na 90%len prepalovane a bez problemov
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  07:20

    « Radio 6000

    Dobrý den, koupil jsem si nového focuse a mám tam radio ford model 6000CD,ten co je ted od léta. Prodejce mi řekl,že to nepřehrává mp3 to bych teda nějak překous,ale také mi řekl,že to chce pouze originál CD a ne žádné přepalovačky,že se to jinak může kousnout a CD klidně nevydat. tak jsem se chtěl zeptat,zda s tímto radiem máte někdo zkušenosti a co je případně na tom pravdy.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 24.10.07  00:13

    « Re: Fofo sport

    vence su presne tie iste, rozdiel je len vo "vnutri". takze urcite to bude tym "lestenim" :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.10.07  22:22

    « Fofo sport

    az dnes som si uvedomil, ze ten volant vo vybave sport je na omak prijemnejsi, nez vo verzii ghia. alebo je to tym, ze sukromne fofo uz ma volant vylesteny?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…