FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.10.07  13:15

    « AUX

    Super.Vdaka vsetkym za dotazy.:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.10.07  11:05

    « Re: AUX

    Samozřejmě mohu potvrdit (AUX jsem si dodělával sám, ale princip je stejný) že jedině přes přehrávač. Protože vstup AUX je pouze audio signál, nikoliv další dráty s řídícími impulzy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.07  20:03

    « Re: AUX

    pres player...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.07  19:59

    « Re: Duratec

    C-Max 1.8 najeto 4k km, 3k km dalnice (130 - 140), 1k km mesto (Praha) prumer 8.4l
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 26.10.07  17:09

    « Re: Duratec

    mehturt: hej, da sa jazdit mimo aj za 5-6 (rekord mimo mesto mam papierovych 5,1), no ja mimo mesto a dialnice moc nejazdim, a to malo co sa mi postasti si vychutnavam, preto mavam mimo 7-8 >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.07  16:51

    « Re: AUX

    Nevím, nevím, ale ovládání audia pod volantem asi s AUXem souviset nebude,asi to budeš muset posouvat přes player, ale je to jen moje domněnka, odzkoušený to nemám
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.07  14:51

    « AUX

    Ako sa posuvaju pesnicky ak mate zapojeny mp3 player.Cez player alebo normalne na stlpiku riadenia?Rozmyslam ze si to dam spravit ale vo Forde mi o tom nevedeli vela povedat.
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 26.10.07  08:03

    « Re: Duratec

    cau.. ja mam zatial priemer 7.1 - 7.2, ale mam len nejakych 4k km najazdene.. myslim ze spotreby co pisal misoo su celkom realne, navyse mimo mesta sa da jazdit aj za menej, ak dodrzujes predpisy :-) (1.6 85kW kombik)
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 25.10.07  22:26

    « Re: Duratec

    Moik: ja mam v meste 9-10, mimo mesta 7-8, na dialnici 8 (1,6 85kw)
    fofoghia: moje pirelli sottozero su made in germany
  • « 00 Reagovat !

    foto paveldoc1

    paveldoc1 25.10.07  22:23

    « Re: original pneumatiky

    Moje GY UG7 jsou taky ze Slovinska, nemusíš mít obavy, Good Year ani ostatní premiový výrobci protektory nevyrábí. Možná se dočkáme čínských plagiátů drahých pneumatik, ale zatím mi takový případ není znám. Kůli hmotnosti zboží a ceně dopravy se to žluťákům asi nevyplatí kopírovat, kdo by si taky koupil Good Yeary na tržnici.
    Jinak sjíždění UG7 jsem loni nezaznamenal, po cca 6 tis. km přes zimu úbytek vzorku asi 0,5mm, ale mám je nasazeny jen prosinec-půlka března, jakmile jdou max.teploty nad 10stC dávám letní.
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 25.10.07  20:38

    « Duratec

    Ahoj, pročítal jsem diskuzi, dověděl jsem se něco o nejnižší spotřebě, ale prosím za kolik jezdíte v průměru s benzínovými Focusy . 1,6 1,6 85KW 1,8 a 2,0? Reálně. Budu muset vyměnit Maxe za kombíka a radši bych asi benzín. Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  16:19

    « antonio dela

    mohu tě uklidnit, ultra gripy jsou už doma a ptám se tě, jak dlouho je máš a jak se sjíždí? tvoje odpověď pro mě bude mít určitě větší hodnotu než tvůj předposlení příspěvek
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 25.10.07  14:10

    « Re: AUX

    ten vstup je spredu hore ked mas otvorenu tu skrinku vsak? da sa ti zavriet ta skrinka ked tam strcis kabel?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  13:37

    « AUX

    vo výbave Ghia je v skrinke spolujazdca malý jack 3,5 mm, zapojil som tam mp3 prehrávač. funguje, akurát to treba vyhúliť na 100 %..aj tak to hrá tichšie ako CD alebo rádio. a môj mp3 prehrávač je taký na *, že keď prepnem skladbu, tak sa zvuk lineárne pridáva...takže keď hľadám pesničku, tak musím si vypočuť prvých 5 sekúnd, aby som ju rozpoznal...ale to je vec mp3 prehrávača.
    Som rád, že tam je táto možnosť.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  13:34

    « Aha!

    Tak som si podlhej dobe pozrel fórum a dozvedel som sa nasledovné:
    1) že mám pol roka škaredé auto (mám tam plecháče+Good year UG7+lacné puklice ).
    2) že aj ostatní zdieľajú názor, že UG7 sú špičkové pneu na zimu (sneh).
    3) že niektorí sú ochotní sa baviť o značkách Kleber (Lepidlo) :-)
    4) že niektorí dajú na rady predajcov a servisákov (Rádio, ktoré nečíta napalované cd, perfektné UG7 sa vraj rýchlo zjazdia a sú vlastne zlé, apod)
    5 ) že mám horší volant ako výbava SPORT. Pritom môj Ghia volant mi prišiel super.

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  12:25

    « original pneumatiky

    pre zmenu z ineho sudka...
    vie niekto navod,nejaky fines,co si vsimata tak pod.. ako rozpoznat originalne pneu od protektorovanych? kupil som Good Year UG Perf. 205/55 R16 91H a na plasti maju napisane made in Slovenia. Tak, hadam som dobre kupil.Howgh :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.07  06:52

    « Re:Radio6000

    děkuji všem za odpovědi také jsem si to myslel,že to je pitomost,aby to neumělo číst vypalovačky a chtělo to jen origoš. Jen poznámka to radio jsem našel na fotu v rubrice moje auto,jak tam píše Mika-23, přidáno 1.9.2007
  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 24.10.07  18:48

    « Re: Radio 6000

    Napodobne. U mjna cita vsetko, auto vyrobene v roku 2007...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  16:24

    « Re: Radio 6000

    funguje aj napalovane na CD-R aj na CD-RW, mozem potvrdit z vlastnej skusenosti
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  14:57

    « Re: Radio 6000

    nemyslím...ale přišlo mi to divné,že by to neumělo přehrávat vypalovačky a chtělo by to jen originály.. Takže pokud to je to radio model 6000CD co je ted v nabídc u forda, tak myslíš že by to mělo jít bez problému jo? no raději jsem se ptal,zda s tímto radiem má někdo nějaké zkušenosti
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…