FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.06.08  21:18

    « Re: Denní svícení

    najskor mi to povedali v servise, ale samozrejme som im v prvy moment neveril, ze je tam zmena oproti minulym rokom. no potom som to nasiel na nejakom nemeckom fore, kde to riesili montazou nejakej sady na denne svietenie.
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 30.06.08  20:46

    « Re: Denní svícení

    No jestli to má opravdu fungovat jen s tím relé a pojistkou, tak to okolo 6/2006 taky nefunguje. A okolo 9/2006 přišel minifacelift, který dostal např. blinkry a osvětlení do zrcátek. Novou 6st. převodovku mám i já (s řazením zpátečky přes prstýnek) Třeba tam to funguje...
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 30.06.08  09:22

    « Re: Denní svícení

    hehe.. no to je super sprava.. a kto ta tak informoval?
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 29.06.08  08:01

    « Re: Denní svícení

    Zapomněl jsem připsat... mám 6/2006 GHIA combi 2.0TDCi
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.06.08  21:37

    « Re: Denní svícení

    nazdar, ja som bol informovany, ze to nefunguje pre modelovy rok 2007.
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 24.06.08  18:46

    « Denní svícení

    Ahoj, je to tu s tím hledání na houby...

    Jak to pls bylo s tím relé 1425751 na "oklamání" světelnýho senzoru?

    Koupil jsem ho, osadil, osadil i pojistku a nic, Fokus nesvítí... máte s tím někdo zkušenosti?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.06.08  09:27

    « Re: vrzganie tesneni dveri

    Mám podobné zkušenosti s vrzáním. Dveře řidiče vydávají různé pazvuky / podobá se to nejvíc cvrlikání cvrčka, někdy taky rolničky/, byl jsem s tím v servisu, zkoušeli mi nastříkat těsnění u dveří, taky vyndali kryt dveří, samozřejmě nic nenašli. Metodou pokusů jsem zjistil, že tyto zvuky jsou s vysokou pravděpodobností způsobeny malou netěsností mezi plechem dveří a jejich plastovou výplní. To znamená, že při jakékoli nerovnosti vzniká mezi těmito dvěma plochama tření a vytváří výše uvedené zvuky. Jelokož u mých předchozích aut /Fiat, Škoda, Opel,Mazda/ se tyto problémy nikdy nevyskytly, musíme se vzhledem k četnosti stížností na tuto vadu zamyslet nad kvalitou zpracování. Ale stejně nezbývá nic jiného než se s tím smířit...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.08  20:22

    « Re: vrzganie tesneni dveri

    U mého už bývalého fokusu 1.8i kombi něco povrzávalo někde vzadu na nerovnostech, otravovalo mne to snad 3 roky. Podezíral jsem všechno možné: roletku v kufru, zadní sedadla, tapicírung v kufru atd. Až se se mnou projel mechanik od Charouze v Poděbradské a za chvilku věděl o co jde. Nastříkal nějaký sprej na těsnění zadnich pravých dveří a od té doby byl klid.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.08  19:03

    « Re: vrzganie tesneni dveri

    antonio: urcite nie ste sami, mne vrzgaju tesnenia a kadeco ine. Aj som mal obdobie, ze som to cistieval, ale ma to preslo. proste to vsetko vzrga ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.08  07:15

    « Re: vrzganie tesneni dveri

    Jééj lomo, konečne nie som sám, komu vŕzgajú tesnenia. mám r.v. 2006/08..kúpené v 2008/09 a ty?
    ostatní s tým vôbec nemajú problém. Tiež som došiel k záveru, že na tesneniach nesmie byť ani zrnko prachu ;-)
    takže každý týždeň utrieť suchou handrou všetky tesnenia, funguje to na 90%.
    Najviac sa tesnenia zasvinia pri jazde vyššou rýchlosťou (140 a viac)..čiže diaľnica.

    viac s tým asi neurobíme.
  • « 00 Reagovat !

    foto nitrion

    nitrion 17.06.08  12:40

    « Re: garancna prehliadka

    Som zo Starej Ľubovne, servisy Prešov ,Košice ,Humenne, a Poprad(autonova),to su servisy v okoli 115 km,a kedze v Poprade má autonova ,tak preto sa pýtam ci tam už niekto nebol.
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 17.06.08  08:45

    « Re: garancna prehliadka

    bez urazky, ja si budem brat den dovolenku ked tam pojdem.. a tiez to nemam za rohom, aj ked 80 km je menej ako Tvojich 250.. avsak po skusenostiach znamich so servisom v BA som sa rozhodol ze ten den dovolenky na to obetujem..
    inac, bez urazky, mohol si napisat v otazke ze si z toho a toho mesta a hladas servis v Tvojom okoli..

    este teda chcem pripomenut, ze pisem zo skusenosti ludi co v tom servise boli a maju s nim dobre skusenosti.. ja osobne este 20k nemam, caka ma to cez leto.. snad budem aj ja potom spokojny
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.06.08  20:16

    « Re: garancna prehliadka

    Hm nejak podozrivo castu mu robite reklamu... Ale ze by s nim boli vsetci spokojni, sa tiez neda povedat - vid [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto nitrion

    nitrion 16.06.08  19:42

    « Re: garancna prehliadka

    bez urazky ,ale vies nie kazdy je z Blavy a okolia ,ja to mam cez 250 km ,a tiez nemam na to cely den,inac by som tam siel
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 15.06.08  01:01

    « Re: garancna prehliadka

    co to tu necitas? Koisovi do Banoviec..
  • 00 Reagovat !

    foto nitrion

    nitrion 13.06.08  19:28

    « garancna prehliadka

    V juli idem na prvu garancnu prehliadku nabehanych 10 tis. km,a mam dilemu kam ist , nebol uz z vas niekto v poprade?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.05.08  06:20

    « Re: CHLADIČ

    Nutne to nieje,pokial vymenis celu napln a pouzijes kvapalinu,ktora splna predpisane FOrD specifikacie.
    Pokial chces dolievat a vies co tam je,tak idealne je doliat to iste.Motorcraft Freeze kupis v kazdom Ford servise.
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 27.05.08  17:01

    « CHLADIČ

    drazí kolegové, co lijete do chladiče ve fofoII. Manuál doporučuje Motorcraft SuperPlus Freeze, je to opravdu nutné? Na internetu jsem to ani nenašel. díky za odpověĎ
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.05.08  22:47

    « vrzganie tesneni dveri

    tak sa mi (snad) konecne podarilo odstranit to sialene vrzganie tesnenia na dverach. ak to este niekoho okrem mna trapi, tak riesenie je to poriadne vycistit a odmastit (ja som to spravil jarou a hubkou na riad). totiz cim viac sa ta plst masti, tym to viac vrzga. teraz uz dva dni ani vrzgot, predtym som mal na obrubnikoch a nerovnostiach hotovu filharmoniu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 21.05.08  21:34

    « Re: Rezerva

    Když jsem se ptal, co by znamenalo vyndat rezervu z Forestera kvůli LPG, říkali mmj i tu kontrolu tlaku, tak tak jsem na to přišel.

    Myslím, že kontrola tlaku není nic než další využití ESP.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…