FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  20:18

    « Re: servis BA vs. TT

    poly : inac v sobotu tusim som videl v blave jeden aquarius blue. isli sme kusok spolu do race. krasna farba, keby som mal moznost ju vidiet nazivo skorej, tak tvrdo rozmyslam medzi nou a ciernou !!! 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  20:10

    « Bez nadpisu

    poly : no tak to si mal povedat hned, nebude nejaka tuzeracka astra predbiehat focusa !! dufam ze sa riadne chlapec hanbil !! :P ale nemalo by to nejak vazne uskodit...
    v BA je to vlastne "podnikova predajna" takze tam moc vymyslat nemozu... v TT by mali byt urcite viac "user friendly" tak uvidime... dufam ze tam pojdem az na garancku a to si zavolam kde to kolko stoji a pojdem tam kde je to lacnejsie a hotovo... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.06.06  18:03

    « servis BA vs. TT

    v BA som zistoval, ci by mi namontovali do auta alarm (konkretne MagiCar). V BA ma odpalkovali, ze montuju iba META (a ten nech si strcia do %$^$%^). V TT mi povedali, ze im mam dat vediet konkretny typ alarmu a oni si zavolaju firmu, ktora to odborne namontuje. Takze ich asi v najbizsej dobe navstivim :-)
    Dalej 1. garancku na focusII 1,6l 100k v BA odhadli na 4-5 tisic, v TT stala 3500Sk. takze mozno su ja lacnejsi, ale v tom si nie som isty takze nechcem kecat :*)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.06.06  17:54

    « Re: Re:

    misoo: ta maximalka bola po 300km zahrievacej jazdy, takze verim ze motoru to neuskodilo. :roll: Jeden chlapik na strasne otuzingovanej Astre velmi nedal pokoj, tak som mu radsej zmyzol z dohladu >:D
  • 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 12.06.06  17:42

    « Bez nadpisu

    jacques: na aute byly obute michelin pilot primacy a v porovnani s nokiany nre a michelin energy na predchozim aute jsou krasne tichy. po cca 10tkm se zda, ze i dlouho vydrzi, zatim skoro neubyly.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  15:49

    « Servis BA vs. TT

    mate niekto skusenosti so servisom s BA a v TT ?
    hlavne mi ide o odbornost a ochotu personalu riesit problemy.
    diky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  15:46

    « Re:

    jacques, ake mas gumy ? ja mam pirelli p7 a tiez registrujem ze su trochu hlucnejsie ako michelin energy. zato nejsu tak makke, v extremoch budu urcite lepsie ! ;-) 8)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  15:44

    « Re:

    poly, neni este priskoro po 2tis. km merat maximalku ? :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  13:49

    « Re:

    poly: mne sa tiez pred casom orosilo lave zadne svetlo, ked boli vlhke a studene noci. teraz je to ok. chcel som to rozobrat a pozriet sa na to, ale nemal som cas..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  13:45

    « Re: Re: Re: voda v kufri

    opravili mi to v bratislave, na zlatych pieskoch, tam som to aj kupoval. daj potom vediet ako si dopadol.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  12:51

    « Re: Re: Re:

    misoo, presne o tom hovorim. bez zbytocneho vytacania, iba zlahucka plyn, spojka... islo to. teraz treba trosku vyssie otacky, inak protestuje...
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.06.06  12:28

    « Bez nadpisu

    Ked vypnem motor a o chvilu nastartujem, cez prieduchy sa mi chvilku vhana do priestoru horuci vzduch, napriek tomu, ze mam povedzme nastavene chladenie na 20 st.
    Preco to je tak, viete niekto?
    Ten zvuk odvalovania pneumatik je dost pocutelny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.06.06  12:19

    « Bez nadpisu

    caute.
    Tento vikend som najazdil cez 1000km (uz mam 2tis >:D ). Kedze "trochu" prsalo, tak som tiez na aute nasiel jednu neprijemnost: v lavom zadnom svetle sa mi zacala rosit voda :'-( Blbe, trochu ma to sklamalo, taku vec som od spracovania Fikusa necakal...
    Inak motor sa prebera, citit to kazdou stovkou km a dufam ze to tak este dlho bude ;-) . Jo, a uz som ho aj poriadne prevetral, rucicka tacha sa dotkla cisla 200.... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  11:55

    « Re: Re:

    dik, s tym schodikom do garaze je to divne... ja praveze registrujem silu uz na najnizsich otackach oproti C4. na obrubnik ide pekne bez vytacania... ale je to subjektivne, zalezi ci za studena, alebo zatepla atd... s tym by som si hlavu nelamal ak to nie je nejak extremne...
    paci sa mi, ze 92% Nm (143Nm) je medzi 2000 a 5200 ot. co je na benzinak super hodnota !
    inac po nastartovani za studena registrujem mierne kolisanie otaciek. zdvihali sa az po cca 1200 ot. po par sekundach je uz vsetko ok. ale pripisujem to novemu motoru. (dufam) :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Nomadm

    Nomadm 12.06.06  11:22

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: FoFo II

    oki...zatim mame cca 250km az budou pribyvat km budu informovat ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  11:16

    « Re:

    misoo, blahozelam! focus je vazne dobre auticko, najma po francuzovi (mal som 307sw, ale to iste vies ;-)) moj tiez z zaciatku ukazoval aku ma silu - pri vjazde do garaze ostanem zadnymi kolesami stat pred skokok - pri rozjazde s malym plynom motor zo zaciatku nemal tendenciu "skapat", teraz vsak musim pridat na otackach... cim to je, netusim.
    vela stastnych kilometrov!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  11:11

    « Re: Re: Re: Re: Re: FoFo II

    nomadm - myslim, ze tych 100 konikov postacuje pre toto auto. budes iste spokojny. ked budes po zabehu a veselo masirovat vase vozitko, podel sa potom o charakteristike motora, najma co sa spotreby tyka. zaujima ma odchylka skustocnej priemernej spotreby, kombinovanej, od papierovej.
    vdaka!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  11:08

    « Re: Re: voda v kufri

    OK. vdaka!!!!!! si ma celkom potesil, bluedream. btw. kde ti to opravili? na slovensku, ci v rakusku?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  10:30

    « Bez nadpisu

    uz par dni mam 5dv. 1,6Ti-VCT sport, a musim pochvalit !!!
    zatah citit aj pri plne obsadenom aute uz od 2 tis. ot... nad 3 tis. som este nesiel, ale tesim sa uz teraz, bude to tam este lepsie. motor tam ma taky sportovy rapkavy zvuk. paraaada !
    o riadeni sa nemusime bavit, prevodovka je presna, volant akurat velky s optimalnym odporom, pedale idu lahucko a sedacky su akurat na moju *, pevne s dostatocnym bocnym vedenim (i ked to mohlo byt o kusok lepsie, ale staci, v zatackach ma zatial vzdy podrzali)
    podvozok je o hodne tvrdsi ako tak casto spominany a oblubeny slogan "idealny kompromis medzi sportovou tvrdostou a komfortnym pruzenim", ale zaroven dokonale tlmi nerovnosti a je velmi tichy. takze dovolim si povedat ze az tu tento slogan skutocne plati.
    subjektivne jediny zvuk v aute pri vypnutom radiu je zvuk motora a odvalovanie sa pneumatik. sem tam zacvakne prevodovka s dokonalou kulisou.
    z auta je priam citit kvalita vypracovania, vsetky gombiky a packy idu idealne a nevydavaju takmer ziadny zvuk. pritom vzdy je istota stlacenia. prijemne ma prekvapila ventilacia, ziadne zvuky ventilatora a ani hukot vzduchu, z otvorov sa len rychlo vali vzduch.
    priemerna spotreba po prvych par sto km je 7,2 (50% mesto, 50% mimo) co je na zabeh v pohode...
    mal som vybavenejsiu C4, ale kvalitou sa to zdaleka neda porovnat.
    neskor sa podelim aj o zazitky v sportovejsej jazde ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Nomadm

    Nomadm 11.06.06  22:19

    « Re: Re: Re: Re: FoFo II

    mame klasickou 100konovou, predtim jsme meli 68konovou fabku, takze ited, kdy je motor absolutne syrovy, tam je krasny rozdil ve vykonu :-) Myslim ze bude stacit, resp. bude muset :)) samoze na zavodeni to neni..ale je to fajn :-) na Ti-VCT byl velky priplatek, se neveslo do rozpoctu... Navic do 3tis. ot/min je prubeh vpodstate stejny...P.S. Musime sito nejak zduvodnit..:))
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…