FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.06  15:16

    « Re:

    lomo : tiez som dost sklamany z toho radia co tam je, zvukovo bieda :-( chcelo by to vymenit repraky... :?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.06  14:05

    « Bez nadpisu

    no vcera som bol aj na zlatych pieskoch a maju tam teraz 5dverove STcko vystavene a tam tie sedacky su hodne lepsie.. ja viem, nemal by som to porovnavat ale aj v titaniu (tam su defacto tie co v sport) sa mi zdali vacsie.. kusok ma to teda sklamalo...
    mate niekto skusenosti s vymienanim toho default ford radia na nieco ine ? podarilo sa mi zohnat to Sony MP3 radio (ebay), malo by byt z STcka.. tak ci mi pojde rovno alebo to tam bude treba aj nejako prekonfigurovat. som kdesi cital o tom, ze niekedy to radio treba nakonfigurovat v servise, inak nepojde DSP ani hodiny
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.06  13:56

    « Re:

    lomo : vidis, mas pravdu s tou teplotou... zistim si to ! dik
    tie sedacky su fakt dost uzke a aj dlzka sedaka nie je bohvieco... ale mne to zatial postacuje a dufam ze dlho bude :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.06  13:52

    « Bez nadpisu

    misoo myslim, ze tym nic nepokazis, akurat si over, ci ten hammerite zdrzi vysoke teploty, tie bubny mozu mat teplotu dost vysoku po takom intenzivnejsom brzdeni, tak je mozne, ze ta farba proste opada dolu... ja by som to videl skor na striebrenku na vyfuky, resp nieco v tom zmysle, to urcite zdrzi taku teplotu.
    Ja som v pondelok dostal konecne aj svoj focus 2 HB (champion+), zatial su dojmy dobre, az na pokrcene tesnenie okna pri soferovi (ako je spatne zrkadlo), je to tam zle osadene, tak aj pocut, ze sa okno tazsie zatvara. tiez som ocakaval, ze tie "sportove sedadla" budu trochu vacsie, zdaju sa mi pomerne male (nebudem moct pribrat :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.06  13:45

    « Re:

    jacques : skus wd40, to je liek na akekolvek vrzganie a podobne. pripadne silikonovy spray na gumene casti.
    poly : no ja som dnes videl "moj" takze tu sekundu strachu poznam... >:D
    nomadm : auto je v zabehu minimalne cca 1500km, dovtedy nepodtacat ani nepretacat. potom sa uz moze jazdit hocijako. motor svoj plny potencial ukaze aj tak az po prejdeni cca 20-30tis km. to je suhrn vsetkych mojich informacii, ktore som doteraz pocul...
    ja sa snazim motor drzat v otackach od 1800 - 3000
    inac zatial mam bubny cierne, ale videl som ich uplne zhrdzavene a to by som nechcel. rozmyslam, ze by som ich natrel hammeritom. je to vraj nejaka dobra a draha farba, ktora sa moze natierat aj na zhrdzavene plochy a potom ich zakonzervuje ze sa to uz dalej nerozsiruje. natrel by som to hned nech mam pokoj. (samozrejme cierna)
    nema s tym niekto skusenosti ? nemozem s tym nieco pokazit ? dufam ze nie... :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto Nomadm

    Nomadm 13.06.06  11:22

    « zajizdeni 1.6 100k

    jen pro ujisteni, ma se motor zajizdet do 3tis. ot/min?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.06.06  10:40

    « Re: Re: servis BA vs. TT

    misoo:V sobotu som v BA nebol, takze ja som to nebol :-)
    Ale v BA som uz videl asi 3 HB5 v Aquarius blue z toho 2 boli aj vo verzii Sport. Raz som sa az zlakol ze mi medzitym slohli moje auto a ze ho prave vidim >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.06.06  10:29

    « Bez nadpisu

    misoo: ja mam continentalky (1,6 Ti VCT - hatchback cca 3000 km)
    Do tej 3 musim stale radit dost opatrne.
    Mne sa ozyva vrzgavy zvuk ked zatvaram kufor. Ide to od lavej strany od koncoveho svetla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  21:35

    « Re: Re:

    presne toto som mal na mysli... neznasam ked zo mna robi niekto * a male decko, pritom sam vie ze trepe jak murovaty... :x
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  20:19

    « Re:

    Trnava je urcite lacnesia, bol som tam na garancku, ale... Uz som pisal, ze mi v aute vrzga tolko veci, az to nie je pekne a ked som sa snazil s nimi nieco z toho vyriesit, tak zo mna robili maleho chlapca -> to asi mate napadane listie v motore; ten zvuk sice ide zhora, ale moze to vydavat palubovka a sklo to odraza; to tesnenie ma byt take volne; ci som si isty, ze to hrka vnutorny kryt blatnika, lebo aerodynamika je svina a moze to byt nieco ine... Nechcem ich nejako znevazovat, ale kopu tychto veci mi v BA vyriesili takmer na pockanie. Samozrejme, ze tesnenie nemalo byt volne, listie nikde nebolo, zvuk isiel naozaj zhora od toho volneho tesnenia, blatnik stacilo dotiahnut a uz nehrkal. Suma sumarum, uz asi do trnavy nepojdem ani len na garancku (prave ma caka druha).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  20:18

    « Re: servis BA vs. TT

    poly : inac v sobotu tusim som videl v blave jeden aquarius blue. isli sme kusok spolu do race. krasna farba, keby som mal moznost ju vidiet nazivo skorej, tak tvrdo rozmyslam medzi nou a ciernou !!! 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  20:10

    « Bez nadpisu

    poly : no tak to si mal povedat hned, nebude nejaka tuzeracka astra predbiehat focusa !! dufam ze sa riadne chlapec hanbil !! :P ale nemalo by to nejak vazne uskodit...
    v BA je to vlastne "podnikova predajna" takze tam moc vymyslat nemozu... v TT by mali byt urcite viac "user friendly" tak uvidime... dufam ze tam pojdem az na garancku a to si zavolam kde to kolko stoji a pojdem tam kde je to lacnejsie a hotovo... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.06.06  18:03

    « servis BA vs. TT

    v BA som zistoval, ci by mi namontovali do auta alarm (konkretne MagiCar). V BA ma odpalkovali, ze montuju iba META (a ten nech si strcia do %$^$%^). V TT mi povedali, ze im mam dat vediet konkretny typ alarmu a oni si zavolaju firmu, ktora to odborne namontuje. Takze ich asi v najbizsej dobe navstivim :-)
    Dalej 1. garancku na focusII 1,6l 100k v BA odhadli na 4-5 tisic, v TT stala 3500Sk. takze mozno su ja lacnejsi, ale v tom si nie som isty takze nechcem kecat :*)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.06.06  17:54

    « Re: Re:

    misoo: ta maximalka bola po 300km zahrievacej jazdy, takze verim ze motoru to neuskodilo. :roll: Jeden chlapik na strasne otuzingovanej Astre velmi nedal pokoj, tak som mu radsej zmyzol z dohladu >:D
  • 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 12.06.06  17:42

    « Bez nadpisu

    jacques: na aute byly obute michelin pilot primacy a v porovnani s nokiany nre a michelin energy na predchozim aute jsou krasne tichy. po cca 10tkm se zda, ze i dlouho vydrzi, zatim skoro neubyly.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  15:49

    « Servis BA vs. TT

    mate niekto skusenosti so servisom s BA a v TT ?
    hlavne mi ide o odbornost a ochotu personalu riesit problemy.
    diky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  15:46

    « Re:

    jacques, ake mas gumy ? ja mam pirelli p7 a tiez registrujem ze su trochu hlucnejsie ako michelin energy. zato nejsu tak makke, v extremoch budu urcite lepsie ! ;-) 8)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  15:44

    « Re:

    poly, neni este priskoro po 2tis. km merat maximalku ? :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  13:49

    « Re:

    poly: mne sa tiez pred casom orosilo lave zadne svetlo, ked boli vlhke a studene noci. teraz je to ok. chcel som to rozobrat a pozriet sa na to, ale nemal som cas..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.06  13:45

    « Re: Re: Re: voda v kufri

    opravili mi to v bratislave, na zlatych pieskoch, tam som to aj kupoval. daj potom vediet ako si dopadol.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…