FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.08.06  21:32

    « Re: Re: Navod na obsluhu

    mam to ale v papierovej forma
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.08.06  20:48

    « Re: Re: Re: Focus CoupeCabrio

    Tajne to nie je, len nemozem prilis rozpravat o detailoch z vyvoja :-( Firma dodava zariadenia pre autofabriky a ja robim soft, vratane komunikacii s autom a tak... Je len blbe, ked sa clovek prevezie autom pol roka pred prvym novinarom a nemoze o tom nikomu povedat... Aj svoje auto (FoFo2) som mal vybrane po prvom zvezeni v marci 2004, ale ku svojmu som sa dostal az po roku odvtedy...
  • « 00 Reagovat !

    foto Sranki

    Sranki 13.08.06  20:38

    « Re: Re: Focus CoupeCabrio

    Hmmm zaujimave. A kde to pracujes ak to nie je tajne ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.08.06  20:35

    « Re: Focus CoupeCabrio

    Minuly tyzden som bol v Merkenichu kvoli testom na novom Mondeu a vo vyvojovom centre na parkovisku stal jeden zaparkovany. V reale vyzera este omnoho lepsie ako v tom odkaze. Nie je to sice moja krvna skupina, ale fakt sa mi pozdaval.
  • 00 Reagovat !

    foto Sranki

    Sranki 13.08.06  20:28

    « Focus CoupeCabrio

    Co hovorite na novy Focus CoupeCabrio. Media sa mu zatial moc nevenovali :'-(
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.08.06  10:16

    « Re: Navod na obsluhu

    Super. Vedel by si mi ho poslat mailom? Ja, a este viac moj otec, budeme povdacni.
    I.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.06  21:15

    « Re: Navod na obsluhu

    ja ho mam :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.06  16:10

    « Bez nadpisu

    vecernicek to asi nenajdes, mozno tak anglicku, radsej si ju chod kupit k predajcovi. (ak to vobec je vec co sa da kupit)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.06  16:05

    « Navod na obsluhu

    Zdravim, nevie mi niekto z vas poradit, kde by som na nete mohol zohnat navod na obsluhu Ford Focus II v SK alebo CZ verzii? Vyhladavac zlyhal, tak skusam takto.. pripadne, ak by mi to niekto vedel poslat na mail.
    Vdaka.
    I.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.08.06  11:50

    « Servis Ford Rašíno Brno (pobočka Kuřim)

    Byl jsem na upravu svetel, tak aby se automaticky rozsvicovaly pri startu (FordFocus2, 1.6 tdci): dali mi tam nejake relatko za 800 (tipuju cenu tak 100-200) a nauctovali si 2 hodky prace ..400kc (odhadem to meli hotove tak do pul hodiny ani ne), pritom ho tam spatne upevnili, takze pri prejezdu nerovnosti drnci. Posahali me spojku, 9tis. km v pohode, jak vyjelo auto ze servisu, tak se ozyva pravidelne lupani/cvakani pri vymacknuti spojky a nezarazene rychlosti. A pak si automechanici jeste nastartovali motor a topili si v nem (min. tak pul hodky). Zapomeli stahnout topeni a prehodit klimu do automatickeho rezimu, a taky si neuvedomili, ze pritom klesa prumerna rychlost...klesla z cca 50km/h na 30km/h...takze to museli mit pustene celkem dlouho. Zitra jedu na reklamaci..tak uvidim.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.08.06  10:07

    « Bez nadpisu

    nemáte někdo zkušenosti s montáží turba do Focusu 1,6 16V rv04? Je-li to vůbec možné Popřípadě jaké. Díky za radu. giuda@seznam.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.08.06  09:58

    « Bez nadpisu

    opat suhlasim s lomom, tiez som na SHERON nadaval, je to asi najhorsia voda do ostrekovacov aku poznam !! stare dobre TESCO vody !! :-! ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.08.06  08:28

    « stierace a ostrekovacia kvapalina

    pegy overil som si minuly tyzden ze to zahmlievanie skla u mna sposobila kvapalina do ostrekovaca s nazvom SHERON (tusim) co predavaju na esso, predtym mi to nerobilo (mal som este povodnu od vyroby auta) a akonahle som dolial tuto tak ako keby som to sklo natrel maslom :(
    asi ju vypumpujem von a pouzijem osvedcenu okenu alebo jar :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.08.06  21:56

    « Bez nadpisu

    tak ako hovori lomo, podla vinka ti daju presnu farbu. teoreticky svoju pracu na poctivych 99% by si odviedla asi kazda cierna ceruzka... teda ja mam ciernu, u inych farieb to asi chce presnu farbu...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.08.06  17:22

    « Bez nadpisu

    hami normalne vo ford servise, resp. v predajni s orig. nahradnymi dielmi, podla VINka ti najdu prislusnu farbu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.08.06  17:13

    « Bez nadpisu

    to misoo:
    kde sa da pozhanat ta ceruzka na skrabance? su rozdelene podla kodu farby? doteraz som o tom nevedel a poskrabany som hodne (rom na parkovisku) :-( .dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.08.06  21:41

    « Re:

    Rasto : s tou rucnou mam podobnu avsak trochu usmevnu historku...
    strk, 90° zakruta, chcel som trochu zafrajerovat ze sa otocim na rucnej a zatiahnem a nic... auto islo takmer rovno... nastastie tam bola len trava a ne zvodidla... co dodat... cisty trapas... :*) >:D
    na asfalte sa asi nebude dat otocit vobec... :?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.08.06  21:29

    « Bez nadpisu

    hmm asi mi to odkleplo dva krat, tak radsej tu napisem toto ako mat cely prispevok dva krat...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.08.06  21:28

    « Bez nadpisu

    suhlasim s lomom, tiez mam par skrabancov, na ciernej biely podklad velmi vidno ! kupovat nove diely je blbost, uplne staci ceruzka. prekvapila ma jej cena, 300,- neni vobec vela :-)
    tiez mam so servisom v BA len dobre skusenosti, teda jednu :-) montovali mi tam jednu vec a auto som si nasiel umyte a malu sladku pozornost v interieri. ;)
    rastovi dakujem za postrehy, stotoznujem sa takmer vo vsetkom, a pridavam jednu vlastnu negativnu skusenost : mne sa na focuse nepaci vyska sedenia. i ked mam sedacku nastavenu na najnizsej polohe, stale som akosi vysoko. na toto sa stazovali aj viaceri novinari v testoch, bohuzial s tym musim suhlasit... dost to degraduje pocit z inac velmi dobreho sportoveho jazdenia a "psychicky" zvyraznuje naklony auta a znizuje zzitie s autom... :(
    na druhej strane som niekde cital, ze pri spravnom sedeni by nemali byt boky nizsie ako kolena, co je po focusovsky spravne, ale drviva vacsina aut umoznuje nastavit si sedacku omnoho nizsie a tym mat aj vyssie kolena. teraz neviem ci to spravili vo forde naschval v zaujme zdraveho sedenia, alebo je to "konstrukcny omyl"... ktovie...
    co vy na to ?
    dalej by som sa chcel opytat, ci nema niekto skusenosti s podlozkami pod kolesa pre nasho focusa II. pytal som sa na to "odbornej" tuningovej firmy, ale dostal som odpoved ze predavaju vela podloziek a nemam vahat si objednat... ale na moju otazku neodpovedali...
    problem mam v tom, ze v naprave su sroby napevno a koleso sa uchytava len pomocou matiek, cize ak dam podlozku, tak nenasrobujem matku, lebo srob bude malo trcat, resp. vobec... po demontazi kolesa som zistil, ze k vymene srobov za dlhsie bude treba asi rozobrat cely brzdovy system na naprave, ak vobec je taketo nieco mozne. neviete mi niekto s tymto helpnut ? :idea:
    diky moc
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.08.06  11:53

    « Bez nadpisu

    ved ano plasty su plasty, ked to nehrzdavie tak to tak neskre...
    ohladne servisov - myslim ze najlepsie je aj tak ked je auto v servise zobrat si volno a byt pri nich... alebo mat taky servis kde na nich vidis...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…