FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.06  14:48

    « Re: Re: Re: Skipanie

    a ja ze cvrkov v aute predava len Reanult. To som z FFII dost sklamany, bol to moj favorit
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.06  14:13

    « Re: Re: Skipanie

    Ak by to bolo na pravych dverach, tak by to ani nejako nevadilo. Ale ked sa citim ako by mi pri uchu sedel cvrcek... :?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.08.06  13:46

    « zvuky v interieru

    Mam FII rok a problemy se zvuky mam od zacatku v obou prednich dverich. Nekolikrat to resili na reklamaci ale nevyresili. Je to nepatrne, ale pri prejezdu dlazebnich kostek je to slyset. Problem byl jak to v servisu prokazat. Na to uz jsem prisel, staci otevřít dveře bouchnout do nich rukou a poslouchat. Zadni dvere ticho, v prednich to zachrasti. Ted jsem znovu reklamoval a servis tvrdi ze jedinym resenim je objednat a vymenit cele vyplne, pry to uz delali a na garančku to neni problem tak jsem zvedavý.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.08.06  12:31

    « Re: Skipanie

    To mas este dobre, ze to robia len zadne dvere, mne to uz robia aj prave predne aj lave zadne a aj piate dvere (mam hatchback). Este k tomu mi nieco hrka v palubke a niekde nad prednym oknom, kde zacina calunenie. Auto ma rok a pol, toto som urcite necakal, ked som ho kupoval :-( Ked som bol v servise s ostatnymi vecami, co hrkaju, tak v jednom ma odbyli (Trnava) a robili zo mna *, a v druhom (Ba) sa im nieco podarilo (to bolo hrkanie v blatnikoch, maske, vonkajsie tesnie okna sa odlepilo a robilo pekny hluk vo vetre)... Cize zalezi len a len od ochoty servisaka, co je blbe...
    Predtym som mal C3, najazdil som za dva roky 130tisic km, ale taketo problemy som nemal a so servisom som bol velmi spokojny. Asi mam len podivnu smolu na focus a mal som asi stastie na C3 a servis, lebo je to proti vsetkym mytom v tunajsich diskusiach.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.08.06  12:16

    « Bez nadpisu

    Pvc_ Moct mozes :-) najskor to bude uzamykanie dveri alebo niekde okolo toho ale bez toho aby si im to v servise predviedol ti s tym asi nic nespravia..
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.08.06  12:08

    « Skipanie

    Caute,
    pred 2 tyzdnami mi zacalo skripat v lavych zadnych dverach. Ked prejdem cez vacsi vymol, tak sa ozve zvuk akoby o seba treli dve umelohmotne dielce. Pri tichsom radiu je to dost pocutelne, karamba!
    Mozem to ist reklamovat?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.08.06  22:02

    « Bez nadpisu

    yoyo no to je dost divne, pretoze ja tempomat nemam (SPORT), no asi sa pojdem spytat ked pojdem okolo zlatych pieskov...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.08.06  21:19

    « Re:

    vecernicek: keby si nieco potreboval z nemciny, pokojne sa so zadrhelmi obrat na mna :-)
    lomo: nestretol som sa s tym este na focuse, ale na 307ke to bol vraj spinac pre tempomat. resp. vypinac. mne to robilo na SW od zaciatku, hoci som tempomat nemal...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.08.06  12:07

    « Bez nadpisu

    Papierova forma je problem... nevadi, aj tak vdaka. Budem musiet prekladat nemecky manual.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.08.06  22:19

    « Cvakajuca spojka

    Ahojte
    prednedavnom mi zacala akosi cvakat spojka - taky zvuk akoby nieco spinalo, ked ju vytlacim, zhruba je to tak v polovici drahy pedalu... nie je to nic hlasneho ale pri vypnutom radiu to je pocut.
    netusite co by to mohlo byt ? ide o spojku - kebyze brzda, tak by som este pochopil spinac na svetla ale na spojke ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.08.06  21:32

    « Re: Re: Navod na obsluhu

    mam to ale v papierovej forma
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.08.06  20:48

    « Re: Re: Re: Focus CoupeCabrio

    Tajne to nie je, len nemozem prilis rozpravat o detailoch z vyvoja :-( Firma dodava zariadenia pre autofabriky a ja robim soft, vratane komunikacii s autom a tak... Je len blbe, ked sa clovek prevezie autom pol roka pred prvym novinarom a nemoze o tom nikomu povedat... Aj svoje auto (FoFo2) som mal vybrane po prvom zvezeni v marci 2004, ale ku svojmu som sa dostal az po roku odvtedy...
  • « 00 Reagovat !

    foto Sranki

    Sranki 13.08.06  20:38

    « Re: Re: Focus CoupeCabrio

    Hmmm zaujimave. A kde to pracujes ak to nie je tajne ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.08.06  20:35

    « Re: Focus CoupeCabrio

    Minuly tyzden som bol v Merkenichu kvoli testom na novom Mondeu a vo vyvojovom centre na parkovisku stal jeden zaparkovany. V reale vyzera este omnoho lepsie ako v tom odkaze. Nie je to sice moja krvna skupina, ale fakt sa mi pozdaval.
  • 00 Reagovat !

    foto Sranki

    Sranki 13.08.06  20:28

    « Focus CoupeCabrio

    Co hovorite na novy Focus CoupeCabrio. Media sa mu zatial moc nevenovali :'-(
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.08.06  10:16

    « Re: Navod na obsluhu

    Super. Vedel by si mi ho poslat mailom? Ja, a este viac moj otec, budeme povdacni.
    I.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.06  21:15

    « Re: Navod na obsluhu

    ja ho mam :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.06  16:10

    « Bez nadpisu

    vecernicek to asi nenajdes, mozno tak anglicku, radsej si ju chod kupit k predajcovi. (ak to vobec je vec co sa da kupit)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.06  16:05

    « Navod na obsluhu

    Zdravim, nevie mi niekto z vas poradit, kde by som na nete mohol zohnat navod na obsluhu Ford Focus II v SK alebo CZ verzii? Vyhladavac zlyhal, tak skusam takto.. pripadne, ak by mi to niekto vedel poslat na mail.
    Vdaka.
    I.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.08.06  11:50

    « Servis Ford Rašíno Brno (pobočka Kuřim)

    Byl jsem na upravu svetel, tak aby se automaticky rozsvicovaly pri startu (FordFocus2, 1.6 tdci): dali mi tam nejake relatko za 800 (tipuju cenu tak 100-200) a nauctovali si 2 hodky prace ..400kc (odhadem to meli hotove tak do pul hodiny ani ne), pritom ho tam spatne upevnili, takze pri prejezdu nerovnosti drnci. Posahali me spojku, 9tis. km v pohode, jak vyjelo auto ze servisu, tak se ozyva pravidelne lupani/cvakani pri vymacknuti spojky a nezarazene rychlosti. A pak si automechanici jeste nastartovali motor a topili si v nem (min. tak pul hodky). Zapomeli stahnout topeni a prehodit klimu do automatickeho rezimu, a taky si neuvedomili, ze pritom klesa prumerna rychlost...klesla z cca 50km/h na 30km/h...takze to museli mit pustene celkem dlouho. Zitra jedu na reklamaci..tak uvidim.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…