FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.06  15:04

    « Re: Re: zimne pneu

    Preco by na 1.8TDCi nemali ist 15' disky? Pokial ja viem tak v technicaku ich mam uvedene ako povoleny rozmer... :?:
  • « 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 27.09.06  12:31

    « Re: zimne pneu

    lomo: mam zimni 205/55/16 nokian w, na tdci 1.8 a 2.0 ani 15' kola dat nejdou. retezy jdou celkem dobre i na tyhle gumy, mista je tam dost, ale zatim jsem to nepotreboval :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.09.06  12:05

    « zimne pneu

    ake zimne pneu odporucate? vsimol som si, ze v technicaku su "odobrene" len 15ky na pouzitie spolu s retazami.. mate niekto na zimu aj 16?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.09.06  10:34

    « Bez nadpisu

    tieto "aero" stierace sa menia cele... su dost drahe, preto som sam pozeral ako vymenit iba gumicky... riesenie som nenasiel.
    mozno nietko iny???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.09.06  19:52

    « Stierace

    Zdravim,
    nevie mi niekto poradit ako sa daju vymenit gumicky stieracov na forde (stierac vyzera ako ohnuty ocelovy profil)? Pozeral som sa na stierac, ale nenasiel som sposob ako dat dole plastovy koniec (predpokladam, ze tak treba vymenit) Skusal som so srubovakom, ale bojim sa, ze sa ten plast - koncovka - zlomi a ani neviem ktorym smerom mam zapacit.
    Stierace maju na oboch koncch rovnake plastove koncovky ale gumicka je prichytena pevne len na jednej strane.
    Rad by som sa dozvedel ako gumicky menit, nove stoja vela.
    Za info dakujem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.09.06  19:31

    « Re: Vybava

    Zdravim majitele FF II. Momentalne ho mam na spici pelotonu aut, ze kterych vybiram nove. Chci vybavu Trend+ a zvazuji dovybaveni o automatickou klimu, el. zadni okna s globalnim zamykanim a sedadlo ridice s el. vyskou a bederni operkou. Mate nekdo s temito prvky zkusenost a muzete je doporucit? Nejvic me asi zajima autoklima, protoze Fordovu neznam. Ridi dobre automat rozdeleni vzduchu do jednotlivych vetraku? Diky.
    Máš pravdu t.č. je vynikající nabídka Fordu Focus 1.6 benzín Trend + za 399 tis.- to je za cenu sraček ala 307, C4, či Megane. Ale pravdou je, že nové auto bych si koupil pouze na leasing jako odpis z daní. Já sám mám 1.5 roku starého kombika 1.6 TDCI 80 kw, ve výbabě Sport. Ohledne vybavy musim rict , ze to jsou věci, které bych si tam nikdy nedal, rozumějte těch řádově 20 tis. bych investoval do např. ESP či xenonů, metalizy, zámku zpátečky či prodlouřené záruky. Ale co člověk, to názor. Tak to rozhodně neber jako kritiku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.06  16:25

    « Problémy s řazením zpátečky

    Mám FII kombi benzín 1.6 s 5 st manuálem durashift a občas mi nejde napoprvé zařadit zpátečka. Musím zařadit jinou rychlost a potom teprve jde. Nejdříve mě mechanik v autorizovaném servisu řekl, že je to normální u 80% Focusů což mě naštvalo vlezl jsem do předváděčky a auta na salonu nikde mě to neudělalo, tak jsem sjednal garanční opravu. Rozebrali převodovku a zpátečkové kolo mělo trochu omačkané plošky na čelním ozubení, viděl jsem ho prý nedokalené tak ho vyměnily. Převodovka nemá synchron na zpátečku a řadí se tam pomocí čelního ozubení s tím že zuby po sobě sklouznou. Nejdříve se mi to zdálo dobré, ale už se mi to asi 2x stalo znova. Než to budu řešit, máte ještě někdo podobnou zkušenost?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.09.06  14:45

    « Re: Vybava

    Zdravim, automat si to riadi po svojom (v prirucke to opisuju), ale je moznost si to nastavit aj manualne (ma rezim autoamat alebo manual)
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 17.09.06  08:41

    « Vybava

    Zdravim majitele FF II. Momentalne ho mam na spici pelotonu aut, ze kterych vybiram nove. Chci vybavu Trend+ a zvazuji dovybaveni o automatickou klimu, el. zadni okna s globalnim zamykanim a sedadlo ridice s el. vyskou a bederni operkou. Mate nekdo s temito prvky zkusenost a muzete je doporucit? Nejvic me asi zajima autoklima, protoze Fordovu neznam. Ridi dobre automat rozdeleni vzduchu do jednotlivych vetraku? Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.06  18:49

    « Re: Palubni pocitac FFII

    PP staci resetnut a zobrazuje normalne info dalej, len na konci menu je potom info o kvapaline.
  • 00 Reagovat !

    foto Tailor

    Tailor 15.09.06  16:00

    « Palubni pocitac FFII

    Palubni pocitac je jednou z nejmene pokrokovych zarizeni ve focusu.
    Docela je rozcilujici, kdyz vam dojde voda v ostrikovaci, pak jedinnou informaci na palubnim pocitaci, kterou se lze dozvedet je, ze nemate v ostrikovaci kapalinu. Stejna situace je, kdyz si vypnete ESP, pak na palubnim pocitaci sviti pouze upozorneni, ze nemate zapnute ESP a dalsi informace se nelze dovedet.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.09.06  10:01

    « Re: Palubní počítač FFII

    diky za info, celkem me to zklamalo 8-s , okamzitou spotrebu mel uz pp u mondea z 98, nechapu, ze to tam nesoupli kdyz uz to umi tu prumernou....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.06  21:39

    « Re: Palubní počítač FFII

    Ne, pouze prumernou, a to mam verzi z jineho statu EU.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.06  21:38

    « Re: Olej

    5W30- to tam dava muj mechanik, ja nejsem odbornik. :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.09.06  20:19

    « Olej

    Zdravim,
    mozem sa opytat aky motorovy olej pouzivate?
    Zaujima ma predovsetkym focus s 1.6 TDCi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.09.06  20:15

    « Re: Palubní počítač FFII

    nie neukazuje
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.09.06  18:31

    « Palubní počítač FFII

    Ukazuje vám palubní počítač u FF II okamžitou spotřebu? Poridil jsem FF II Kombi, 2.0 Tdci a nepodarilo se mi tuhle volbu nalezt. Nechce se mi verit, ze by to neumel... Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.09.06  10:07

    « Tak to sorac...

    :)
    Tak potom som nic nepovedal...
    Ale bolo by to pekne aj na beznine, nie? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.09.06  22:15

    « Re:

    omo
    Preco? Ja mam 1,8 TDCi a na dialnici mi toci pri 130 kmh cca. 2500 otacok, takze sa to da, aj dlhodobo

    Bavime se o benzinech 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.06  16:48

    « Bez nadpisu

    lomo
    Preco? Ja mam 1,8 TDCi a na dialnici mi toci pri 130 kmh cca. 2500 otacok, takze sa to da, aj dlhodobo :-)
    Druha vec je horsia, a sice ked pridam plyn , tak pri cca 2700-2800 rpm ma motor taky trosku neprijemny zvuk, vznika akasi vibracia motora, ktora sa ale po dosiahnuti tych tachometrovych 140-145 strati a dalej ide auto tusim coraz tichsie :shock:
    Z toho mame radost >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…