FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    12.10.06  18:29

    « Bez nadpisu

    K těm zimnim gumam - ja koupil na FoFo combi 2 tdci Bridgestone Blizzak 16", vysli dobre v testech a slusny ceny maji na www.pneu-shop.cz. Jinak doporucuju testy pneumatik na www.adac.de
  • 00 Reagovat !

    foto Tailor

    Tailor 11.10.06  18:41

    « Zacatek prodeje Focus II

    Ja jsem ho objednaval hned jak to bylo mozne (po zavolani dealera). Bylo to zacatkem prosince 2004. Dodavka byla na prelomu unora a brezna 2005
  • 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 10.10.06  09:55

    « Bez nadpisu

    Miles: Myslim, ze se prodaval od podzimu 2004.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.10.06  09:48

    « Bez nadpisu

    Miles Je to tusim zaciatok roka 2005, resp. koniec roka 2004. Na SK sa este aspon v januari 2005 nepredaval.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.10.06  09:44

    « Focus II

    Od kterého roku se vlastně dělal Focus II, v inzerátech se to nepíše... jak se to dá poznat?
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 07.10.06  23:08

    « Re: Re: C-MAX či Focus combi?

    Možná jsem to napsal špatně, kufr má větší Focus, variabilitou jsem myslel to vyndávání sedaček nebo posouvání apod. Ale myslím, že je potřeba se projet v obou a proto jsem se už asi rozhod pro Focus II combi
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.10.06  22:41

    « Re: C-MAX či Focus combi?

    Zdravim,
    skontroluj rozmery kufra.... po zadne sedadle a po predne sedadla, mozno budes prekvapeny...
    kombi:
    Maximálna výška batožinového priestoru 913
    Minimálna šírka medzi podbehmi kolies 1156
    Dĺžka batožinového priestoru po zadné sedadlá 1048
    Dĺžka batožinového priestoru po predné sedadlá 1658
    objem 520/1580
    C-MAX
    Maximálna výška 925
    Maximálna šírka medzi oblúkmi blatníkov 1050
    Dĺžka batožinového priestoru po zadne sedadla 855
    Dĺžka batožinového priestoru po predne sedadla 1734
    objem 550/1620
    Pri 1.6TDCi je udany rozdiel v kombinovanej spotrebe o 1 deci /100km v prospech kombi, pri vyssich rychostiach to bude asi viac
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 06.10.06  20:57

    « Re: C-MAX či Focus combi?

    ujel jsem teprve asi tisíc km a že bych seděl nízko mě nepřipadá oproti primeře , kterou jsou měl předtim. a jezdim tak okolo šesti.
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 06.10.06  19:39

    « C-MAX či Focus combi?

    O starým Focusu umím poradit, ale i když vím, že podobné téma tu existuje, chci položit otázku obráceně:
    Mám dát přednost Focusu combi před C-MAXem?
    Pro mě jsou + Focusu následující:
    nižší cena, větší rozměry, skladnější,větší kufr, nižší spotřeba, nižší aerodynamický hluk
    Mínusy Focusu jsou (pro mě)nižší posaz, menší variabilita kufru, Focus asi bude tuctovější auto, IMHO nudnější design.
    Radši bych FOcuse, pomůžete mi se přesvědčit, že dělám 100% dobře? :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 05.10.06  14:22

    « Bez nadpisu

    Mojí ženě jsem koupil Focus a nejlepší kamarádce jsem dohodil Astru. Obě auto jsou ok.
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 02.10.06  16:38

    « Re: Focus vs Astra

    statistiky hovoří pro focus i když opel na sobě hodně zapracoval. jeden známej má focuse nějakej rok 2002 1.8 nafta a je spokojenej jenom jezdí a dělá pravidelnou údržbu. víc nepomůžu a hlavně jsem zaujatej >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.06  14:07

    « Re:

    Já je tedy měl obě v benzínu 1,6 a u těch bych se paušálně rozhodnout neuměl. Mně ta auta přišla dost srovnatelná. Vlastníci a novináři více vychvalovali Focus, ale IMHO to byla spíš móda. Kup podle toho, co se ti bude více líbit a na jaký kousek padneš.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.06  14:01

    « Bez nadpisu

    miles oboje je myslim dobra volba, zalezi na co natrafis pri hladani kedze to bude ojazdene... myslim, ze focus I. ma kusok horsi interier (malo odkladacich priestorov) ale zasa lepsi podvozok..
    inac pozeral som prave pre znameho do cenniku a vybava sport sa na slovensko uz nedovaza ? akosi zahadne zmizla z cenniku a ani na webe nie je spominana.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.10.06  23:25

    « Focus vs Astra

    Zdravím. Rozmýšlím se, jestli koupit Ford Focus nebo Opel Astra. Chtěl bych v naftě a kombi. Na ročník bych měl podle cen tak maximálně 2001. Co mě radíte ve srovnání - spolehlivost, poruchovost, spotřeba, údržba, ceny náhradních dílů apod. Možná mě v tomto fóru budete radit Focuse, ale stejně mě zajímají jakékoli názory. Ještě koupit 1,6 nebo 1,8 motor? (max do 1850 ccm, kvůli ručení) Díky!
  • 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 01.10.06  19:52

    « motor 2.0tdci

    čus lidi. jsem tu tak nějak novej neboť jsem se tři roky vozil v nissanu. nicméně jsem v bazaru zakoupil focus 2.0tdci a jelikož jsem byl ve fofru tak mě nějak uniklo, jestli má tenhle motor ozubený řemen nebo řetěz na rozvodech. v podstatě jsem česky dostal ovládání autorádia a to je tak vše. jenom ty rozvody nemůžu nějak dohnat.
    pomůže někdo ???? jinak uvítám veškeré informace
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.09.06  17:57

    « Bez nadpisu

    K tej otázke na aut.klímu:
    Automatickú klímu mám a pochvaľujem si ju. Dobre funguje jednak samotná automatika, jednak rozdelenie na ľavú a pravú stranu.
    Ešte sa vrátim k spotrebe - holt, ak pri 130-ke na 5-ku musí motor točiť 4000 otáčok, spotreba je vysoká - je to daň sprevodovaniu (a sprevodovanie zasa daň vyššej váhe auta). Hovorím o 1,6/85 kW benzín.
    Môj bývalý FF I. (1,6/74 kW benzín) pri 4000 otáčkach na 5-ke šiel rýchlosťou 155 km/h....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.09.06  13:06

    « Re: Re: zimne pneu

    patl: V technicaku k autu 15' disky spomynane nie su :-(
    Takze si mal pravdu, diky za upozornenie :!:
    Tie 15' som mal v technicaku pre 1,6l 100k, na ktorom som jazdil predtym.
    Hmm, takze zese musim investovat do novych zimnych pneu... Oplati sa vlastne investovat do nejakych lepsich? Popripade by sa hodil neaky eShop s dobrymi cenami :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 27.09.06  16:42

    « Re: zimne pneu

    Poly: Urcite ze zeptej, ja se taky ptal primo u prodejce a tohle mi rekli. Je fakt, ze v Certificat de conformite ani v technicaku nemam 15' disky napsany. Mam dojem, ze predni brzdy maji vetsi kotouce nez u slabsich verzi, zkus nekde na netu pohledat rozmery.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.06  16:01

    « Re: Re: zimne pneu

    Tak si ma dostal :shock: Tento vikend som planoval kupit 15' plechy, lebo mam skoro nove zimne 15' pneu z minuleho auta.
    Dik za info, ale este si to pre istotu preverim. Zda sa mi, ze zadne diskove brzdy su dost mensie ako predne, tak neviem ako by mohol vzniknut taky problem... :?: :?: :?:
  • « 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 27.09.06  15:14

    « Re: zimne pneu

    Poly: Do 15tek se nevejdou brzdy, ptal jsem se u Forda, kdyz jsem kupoval plechovy kola pro zimni gumy.
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…