FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.06  14:57

    « Re:

    misoo: No ja mozem tak do cca 17.00, potom uz mam program.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.06  14:54

    « Bez nadpisu

    lomo, viem o com hovoris, skoda...
    budeme tam s mrba-om od 15:30 a predpokladam, ze nebudeme kecat 5 minut a koniec. lepsie neskor ako nikdy, takze ak neskoncis o 20:00, tak este skus prist...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.06  14:49

    « Bez nadpisu

    no ja mozno pridem neskor, ak vobec... meetingy su svinstvo :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.06  09:30

    « Bez nadpisu

    mrba, lomo :
    oki, 14:50 sem kukam a ked nic, tak vyrazam :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.06  07:34

    « Re: Re:

    misoo, lomo: Stretnutie plati, keby sa nieco nepredvidatelne vyskytlo, tak do 14.45 to sem napisem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.06  21:57

    « Bez nadpisu

    geos :
    mne vypocitali cenu v czk ale platil som v skk, az po tyzdni sa ozvali ze ci by som to nemohol doplatit >:D
    lomo :
    ja som bral iba gumy, focusa treba mat na velkych diskoch a zimy su dlhe, tak si to budem radsej nechavat prezuvat... retaze som skusal a neni problem aj na 205/55/16, ved uvidime :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.06  21:26

    « Bez nadpisu

    misoo no ja som radsej bral 15ky - lacnejsie, retaze su na ne aj schvalene (narozdiel od 16tiek) a na slovenske jamy v zime to bude asi lepsie :)
    zajtra snad budem mat aj disky tak aspon zistim, ci sa mi tam zmestia tie ktore som objednal :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.06  20:55

    « Re:

    Ja som kupil 205/55 R16 Dunlop WS 3D, tiez index T, uvidime ci to bude stacit. Tiez som bral z aaa auto. Boli najlacnejsi a gumy mali DOT 3706. Co su relativne cerstve. :-) A navyse tiez boli nakoniec lacnejsie cca o 19% ako avizovali. Ze by o dph?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.06  18:48

    « Re:

    lomo, mrba :
    to zajtrajsie stretko 15:30 pri Lidli pri Bajkalskej plati jo ?
    ak by som nahodou nemohol ist tak skoro z roboty (co dufam ze sa nestane), tak sem napisem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.06  18:43

    « Bez nadpisu

    omik, lomo :
    gumy som mal minulu zimu na C4 Goodyear Ultra Grip 7 (195/65/15) a boli super. teraz mam 205/55/16 Pirelli Sottozero, som zvedavy ake budu... s GY UG7 som nemal ziadny problem, boli tiche a drzali jak kliest, ale neobjednal som si ich len preto, ze chcem vyskusat nieco nove. myslim si, ale ze ked sa budes drzat premiovych znaciek (Michelin, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Bridgestone, Continental), tak nemozes spravit krok vedla ! ;-)
    nejlevnejsipneu.cz poznam, ale su drahsi ako aaa-pneu.sk, kolega si od nich bral a nemal problem, tak som to riskol. nemam rad internetove predaje a pod., ale ked sa plati az kurierovi pri preberani tovaru v hotovosti, tak to ma presvedcilo. bral som uz od nich 2x a vzdy zatial 100% spokojnost. cez mail mi aj poradili a vzdy dodrzali dodacie lehoty. dokonca sa pri prvej objednavke pomylili (30% z ceny) v moj prospech, ale som im to samozrejme vratil... :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.06  15:09

    « Bez nadpisu

    omikja som vybral (ale este to nemam obute, lebo cakam na dodanie diskov) Dunlop WinterSport 3D 195/65 R15 (sice index som zobral len T, aj ked by mal byt asi vyssi).
    Myslim, ze v tej najtriede to mas plusminus jedno aku pneu kupis. Pozri nejake posledne testy, tie co som pozeral ja, tak 3Dcka od Dunlopu vychadzala velmi dobre.
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 25.10.06  15:04

    « Bez nadpisu

    misoo:
    zimne este vybrate nemam. Pouzijem asi www.nejlevnejsipneu.cz, ale to aaa-pneu.sk tiez nevyzera zle, este to prejdem...
    Mas nejaky tip na dobre zimne pneu? co konkretne pouzivas? predpokladam, ze nejake 195/65 R15... Jazdit budem prevazne dialnice, okresky a mesto, takze sucho, mokro a brecka. Nepocitam s nejakym velkym najazdom v cistom snehu....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.06  13:17

    « Bez nadpisu

    omik :
    tak to je super, drzim ti palce a rad ta uvidim na ff.cz ;-)
    zimne uz mas vybrate ? mozem odporucit aaa-pneu.sk mam dobre skusenosti ! :idea:
    a defend odporucim montovat priamo u vyrobcu v novom meste nad vahom (tusim ze tam som to bol montovat) :idea:
    s tym vinkom od radia netusim ako to je... :(
  • « 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 24.10.06  10:16

    « Re:

    a este ma napadla jedna otazka:
    ako je to so ziskanim kodu na radio Sony?? Ak sa niekde stratil a preukazatelne podla VINka dokaze predajca zistit, ze v tom aute naozaj to radio bolo a nie je kradnute, moze jeho kod zistit a poslat ho??
    kedy sa to radio zablokuje?
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 24.10.06  10:14

    « Bez nadpisu

    misoo:
    foki nie je rodina, foki sa tym zivi....ma kontakty a znalosti...
    .
    Ono to nie je 1.8TDCi, ale 1.6TDCI a ma to tym padom o 40nm mensi krutak, nie je to uplny sportovec, ale zase vcelku dobry kompromis. Teraz jazdim s 1.9TDI 90k a 190nm a pri porovnatelnej hmotnosti to bude posun k lepsiemu....Predbiehat sa s tym da svizne a dialnice viac ako 150 aj tak robit nebudem (cestovnu rychlost)...
    .
    tie eibachy mozno pridu neskor. Teraz este musim doriesit kopec takych "detailov" ako zimne obutie, nejaky defend-lock a pod... Su tam originalne 16ky co sa davaju ako seria na Ghiu... Na zimu hodim plechace s krytmi.
    .
    ak to cele vyjde bez komplikacii, tak tohtorocne vianoce budu super ;)).
    Do f-f.cz sa urcite zapojim, tak sa snad potom niekde stretneme na nejakej akcii...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.06  09:57

    « Bez nadpisu

    omik :
    mam otazku, foki je tvoja blizka rodina ??? :shock: alebo to on aj taketo sluzby ponuka ??? :shock: :shock: :shock: ty voe, parada, gratulujem !! >:D
    inac to auto budes mat super, motorcek ti bude tahat jak drak, ja som soferoval 2,0 tdci a tahalo to jak svina. 1,8 nebude az take silne, ale stale to bude az az ! ;-) dufam, ze sa potom zapojis do f-f.cz :-)
    nezabudni si dat u fokiho namontovat tie eibachy struny, za 10 tisic je to fakt je to dobra investicia !! ;)
    a jake kolesa tam budes mat ? ja mam 16 a je to s tymi eibach strunymi tak akurat, ale opticky by sa tam hodili aspon 17 !!
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 24.10.06  08:19

    « Bez nadpisu

    misoo:
    cez vikend som bol s fokim v DE obzriet jedneho focusa II. 1.6TDCi (80kW) v Ghii s automat.klimou, sony audio, a potom standard co sa daval do Ghie + sklapacie zrkadla...Nechal som tam zalohu :)). Este si to auto preverujem cez Cebiu,ale malo by to byt ok, predava to tam vraj seriozna firma...
    Ak to vsetko bude OK, tak cez vikend ideme ponho, foki to tu prihlasi, vybavi leasing a papiere okolo a fofo je moj!!!
    .
    Mas pravdu, foki do fofo II nevidi az tak ako do I, ale snad sa to casom spravi :)). A inak to ako ho opisovali je pravda ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.10.06  18:20

    « Re:

    omik : misoo je len jeden !! ;-) >:D
    ano som to ja, fokiho poznam len z netu, ale iba velmi malo... vraj super clovek a focusa I ma v malicku !! len neviem ci ma zmaknute aj nove focusy, ale rozdiely by tam nemali byt nejake priepastne... dufam, ze ich casom zmakne, potom k nemu zajdem na kus reci i ked je to daleko...
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 20.10.06  09:19

    « Bez nadpisu

    misoo:
    predpokladam, ze si ten isty misoo co je registrovany na ford-focus.cz....
    poznas fokiho osobne? alebo len z netu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.10.06  14:27

    « Re:

    lomo : tie fotky z islandu su paradne !!!!! :shock: :-! ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…