FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.12.06  00:29

    « Bez nadpisu

    Diky a stastnou cestu na Vysocinu.
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 22.12.06  18:45

    « Re: Re: Re:

    ford-valoušek
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.12.06  17:29

    « Re: Re:

    Cau,dej pak vedet. Kdo Ti to opravoval? Pokud me odpalkujou tak bych jim rekl at si zavolaji do toho Tvojeho Fordu, ze s tim maji zkusenosti.Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 22.12.06  17:23

    « Re:

    taky ti přeju pěkný svátky. já si odtah platil , protže jsem si popletl telefon. naštěstí to nebylo daleko. jestli to máš v záruce těžko se v tom budou rejpat pokud to jede. no snad ti to dobře dopadne. zejtra jedu na vysočinu tak uvidim jak to pofrčí
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.12.06  16:54

    « Bez nadpisu

    Ahoj, gratuluju k uspesnemu dotazeni do konce a preji hodne startu a kilometru bez problemu. U ktereho Fordu ti to opravovali - u Valouska? Dej za nejakou dobu vedet jestli je to uz v pohode. I pres to zkusim zajet do Fordu odkud jsem to auto bral a uvidim. Kdyz tak je zkusim odkazat na Valouska, ktery uz s tim ma zkusenosti. I kdyz si myslim, ze mi reknou neco podobneho jako Tobe ze zacatku. Mam jeste do unora nejakou kartu Ford servis a myslim,ze odtah je zahrnuty ve sluzbach te karty, tak uvidim, ale po pravde receno budu nejradsi az to budu mit za sebou. Taky vozim malou dceru a nechce se mi zustat nekde trcet. Hezke Vanoce.
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 22.12.06  15:48

    « Re:

    už jsem doma , auto taky. ptal jsem se stojí to asi 5200kč jako ten ventil.
    jinak jsem to koupil když to mělo necelejch 18tis. najet a začalo když jsem se přiblížil k 20tis. km.
    /stalo se mě při teplotě asi minus dva stupně že motor dvakrát otočil a chcípnul. po dvacátém pokusu nastartovat jsem šel k Valouškovi pro radu. vyřešili mě rychle. za prvý : máme toho moc přezouváme gumy. za druhý : přimrzla vám vysrážená vlhkost dejte aditivum do nafty. bože valil jsem oči jak blázen auto v záruce, po prohlídce a takový zájem. smutně jsem pohlédl přes rameno k bazaru kde stojí naše bejvalka primera. no nic aditivum jsem koupil a na neustálé dotazy dcerky jestli pojedem k babičce jsem odvětil jdem to zkusit otepluje se . po desátém nastartování a běhu motoru stylem 3-4 nebo jen na dva se rozutíkal k běžným volnoběžným otáčkám a posléze se rozběhl.
    dnes se však situace opakovala pouze s tim rozdílem že motor naskočil ale běžel pouze na nějakých 500ot při volnoběhu a nešlo přidat.
    po asi šestém nastartování se motor rozběhl jako by nic a zase jel/
    potom to dalo pokoj a v podstatě se to dělo že jsem zastartoval a někdy chytil na poprvý nebo až na podruhý což bylo tak půl na půl při mém každodenním ježdění. a jednoho dne nic a odtah. jinak oprava v záruce zdarma a podle slov člověka , kterej má na starosti prodej už tam měl v těchto kilometrech auto z německa, taky předváděčku z už vyměněným egr ventilem
    jinak tu závadu zjistili až když to přestalo jet úplně jinak prej na to nepřijdou než když to zůstane mtvý. zjisti si levnej odtah a čekej až to přijde >:D >:D >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.12.06  14:18

    « Bez nadpisu

    ok, diky a cekam jak jsi vyridil. Presne to mi taky rekli, kdyz uz jsem tam byl jednou minuly tyden - nastartovali, projeli a vse pry je v naprostem poradku, tak nevim, asi mam pockat az to vubec nenastartuju na druhem konci republiky :-( Nechapu o co jde, auto nebylo zrovna nejlevnejsi a navic je jeste v zaruce takze z jejich kapsy to nejde. Jak dlouho ti to blblo? I v lete nebo se to zhorsilo az v zime? Diky za info.
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 22.12.06  06:51

    « Re: Re: Re: 2.0 TDCi

    jo tak to nevim co to stojí. nicméně se se mnou o těch problémech nechtěli bavit , protože vždycky jsem to nastartoval. až to jednou nechytlo vůbec a pak to teprve napíchli a řekli tuhle verzi. jejich oprava spočívala v tom že ho zaslepili a objednali a úterý přišel. dneska to tam vezu tak uvidim. cenu se teda zeptam doufám, že to nebudu platit když je to v záruce. jenom mě zaráži , že máme skoro stejně ujetý kilometry . aby to nebyla nějaká výrobní vada, ale ty píšeš , že máš 06 rok a já mam 05. ne že by mě to těšilo , ale jsem rád že je tu někdo se stejnou závadou. aspoň budem vědět. odpoledne jsem hodim jak jsem dopad.
    ted dopiju kafe a za chvíli vyrazim mam tam bejt v pul osmy
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.12.06  23:34

    « Re: Re: 2.0 TDCi

    Diky za tip. Hned po Vanocich jim zavolam a objednam se na kontrolu EGR ventilu, snad to odstrani. Prijde se na to na diagnostice? Nevis kolik stoji ten EGR mimo zaruku (jen pro zajimavost)?
  • 00 Reagovat !

    foto Juraj-S-

    Juraj S. 21.12.06  23:28

    « vyvazenie kolies

    Mne sa stalo presne to iste na novom Focuse. Tie kolesa asi neboli vzvazene uz od vyroby. Myslel som si, ze je poskodeny podvozok, ale az v tretom pneuservise mi to nakoniec vyvazili. :?
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 21.12.06  20:27

    « Re: 2.0 TDCi

    zřejmě naprosto stejnou závadu mě budou řešit výměnou EGR ventilu. kilometrů mam tušim asi 21tis. jinak se jukni na dieselpower forum tam jsem to popisoval, včetně toho co mě říkali v servisu. nechci se o tom znovu rozepisovat abych nechytnul zase nerva. stručně řečeno jednoho dne to nechytlo vůbec a poslal jsem jim ho na odtahovce
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.12.06  16:35

    « Bez nadpisu

    hans ja rika llomo presne tak ,treba se to nekdo "ucil". Klidne at ti to vyvazi znova potreti, stuj isi u toho. Jinak pokud je to neco jineho tak mas zaruku tak to neres jezdi a uvidis ono se to ukaze.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.12.06  14:52

    « Bez nadpisu

    hansg daj si vyvazit kolesa niekde inde este. mne prednedavnom obuvali v jednom pneuservise, bol som pri tom, ukazovalo to dobre hodoty ale kmitalo to, tak som to vzal do ineho servisu a tam sa pytali, ze kto to robil, ze nieco tak zle uz dlho nevideli.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.12.06  14:48

    « Focus II 1,6 16v / vibrace

    Všechny zdravím, mám asi 14 dnů nového Focuse 1,6 benzin / hatchback. Vše super až na to, že od začátku řeším lehké vibrace vozu od 120 km/h. Prostě při stotřicítce se volant a celé auto lehce klepe a navíc mírně táhne do prava. U forda mi dvakrát vyvažovali kola a kontrolovali geometrii a nic nepomohlo. Ještě se s tim prej u nového auta nesetkali. Tak mám jezdit dál a uvidí se. Docela mě to štve, že mám nové auto a hned s nim jsou starosti. Nesetkal jste se někdo s podobným problémem? Všem děkuji za případnou pomoc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.12.06  14:30

    « 2.0 TDCi

    Mate nekdo zkusenosti s chovanim motoru 2.0 TDCi po nastartovani? Stalo se mi, ze po nastartovani se motor chova jako by sel na min valcu (divny zvuk) a plynovy pedal nereaguje. Po chvili bud sam zhasne nebo po ridani plynu se zadusi. I po dalsim nastartovani se chova stejne. Kdyz se necha bezet delsi dobu (cca 3-4 min) tak pak najednou zacne reagovat a je v pohode. Naftu beru na Benzine. Nedela to pri kazdem nastartovani, ale objevuje se to. Vite nekdo cim by to mohlo byt? Rok vyroby 02/2006. Najeto 23 000. Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 21.12.06  10:10

    « Re: Focus II nebo Mondeo

    karbox: Taky jsem se rozhodoval podobně a nakonec vzal menší auto. Problém s místem nemám, jen ve focusu se člověk moc nevyspí (což mi nevadí), dvoumetrový letiště jako v mondeu to není. Zase se líp parkuje, takže je to něco za něco. Na 1.8 je o dost levnější povinný ručení. Možná focus se stejně výkonným motorem o něco líp pojede, protože je o trochu lehčí, ale nevím, v mondeu s tímhle motorem jsem nejel. Zkoušel jsem nějaký tdci 100kW. Přinejhorším si hoď korunou :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 21.12.06  05:26

    « Re: Focus II nebo Mondeo

    to nemáš jednoduchý . nicméně švagr má mondeo kombi , zatím teda najel asi 6tis aje spokojenej. předtim měl lagunu. akorát nevim jak výkon, motor, ale řikal 2.0tdci. jezdí za šest na sto a to je úplně syrovej. samozřejmně že mě to půjčil takže jako to v podstat je celkem slušný, ale na mejch 185cm/110kg i zbytečně velký. on to má jako služební a těch 6tis nalítá za měsíc ale na těch mejch 30tis ročně ten můj focus bohatě stačí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.12.06  13:16

    « Focus II nebo Mondeo

    Nabízí se mi koupe nového Focusu II 1.8 TDCI/85kw nebo Mondeo 2.0 TDCI/85kw, cenove to v akcích vychazí obdobne. Co byste doporucili???
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.12.06  14:56

    « Bez nadpisu

    mozne to je... ale cas ukaze.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.12.06  08:42

    « Bez nadpisu

    yoyo a nepomylil si sa ? ja ho v nemeckom konfiguratore stale vidim.. co ale prestali tusim predavat je vybava sport (tu nevidim ani v slovenskom cenniku ani v nemeckom konfiguratore)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…