FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.02.07  10:06

    « 1,6 benzin

    ake mate skusenosti s benzinovym motorom a ake su Vase nazory:
    1. 1,6i DOHC 16V - 100k
    2. 1,6 TI-VCT- 115k
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.07  22:00

    « Re: Re: Re: Re:

    tak zo sicilie?! :):):)
    tam su vraj vynikajuce poistovne...
    :arrow: v britanii vdaka statistike poznaju presny pocet umrti v nasledujucom roku. na sicilii mena...
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 03.02.07  21:49

    « Re:

    Nikde sem nenasel...premyslel sem o tom, ze az budu mit cas tak ho naskenuji :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.02.07  20:06

    « Bez nadpisu

    uzivatelsky. dostal ale francousky :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.07  19:56

    « Bez nadpisu

    bobby aky ? uzivatelsky ? co si ho nedostal s autom ?
    alebo servisny ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.02.07  19:53

    « Manual

    Nevite kde jde stahnout manual na FoFoII? Predem dekuji
    ode dneska majitel 2.0 TDCi GHIA
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.07  17:36

    « Re: Re: Re:

    no jasan vypátrali ma a vyhrážali sa mi :-! :-!
    ...už Vám píšem zo Sicílie ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.02.07  16:57

    « Bez nadpisu

    oktávku bych nechtěl, Focus je jasná volba. www.new-ford.eu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.07  14:33

    « Re: Re:

    to teraz myslis vazne???
    keby sa radsej poucili na chybach tu popisanych... a nie kontaktovat ludi, ktori druhych radsej upozornia... :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.07  10:10

    « Bez nadpisu

    hehe >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.07  20:34

    « Bez nadpisu

    prestat ohovarat ??? >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.07  20:29

    « Re:

    volali mi zo summitu, aby som ich už prestal ohovárať, tak sa z antona salateka :idea: stal Antonio de Salla >:D
    Hasta Luego, amigos! >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.07  18:49

    « Bez nadpisu

    antonio de Salla : jasne ze dokazu, robia to pri pravidelnych kontrolach so standardnymi filtrami... ako hovori Jenyk, by som si to spravil aj sam, ale chcel som mat istotu zaruky, tak som to nechal za par stovak namontovat vo Forde. samozrejme mi to robili u Koisa, v BA by som sa nedivil keby ti povedali ze my take nerobime... >:D >:D
    tu identitu som nepochopil... je piatok, tak mi to menej zapaluje... :*) ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.07  17:56

    « Re: k&n air filter

    Nevím jak u FoFoII, do Mondea jsem si ho dal úplně v pohodě sám. Jsou k nim na webu hodne polopatické návody. Zkus se na něj podívat a odhadneš, jestli si to sám troufneš. Jen pak nezapomeň dát na airbox (jestli chceš filtr do airboxu) samolepky s upozorněním (jsou k filtrům přibalené), aby to nějaký moula v servisu nevyměnil zpátky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.07  17:24

    « k&n air filter

    misoo: dokážu mi v summite :-! dať pri najbližšej výmene namiesto "ford" filtra K&N Air filter? alebo si si ho tam dal sám?
    Prípadne, kde ho kúpiť?
    Nech Ťa nepopletie moja trochu zmenená identita ;-) >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.07  14:49

    « Bez nadpisu

    Moik : nemyslel som to tak, ze patris k tym "sialencom" >:D ja som mal ESP tiez stale zapnute, len pri sportovej jazde na hrane by som si ho radsej vypol... (v C4 sa bohuzial nad 50kmh zaplo samo) 8-s
    bezne jazdim tak, ze ESP nemam sancu vyuzit ani pri nahlych necakanych zmenach smeru jazdy (na C4 som kontrolku videl bliknut iba v zime na snehu a par krat na mokru a to som "chcel aby blikla"), a vo vyssich rychlostiach za necakanych situacii radsej uvitam citatelny podvozok a kontrolu nad autom ako nepredvidatelne zasahy do riadenia... :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 02.02.07  12:18

    « Re: Re: Re: Re:

    moik: To spravny pristup, ale bohuzel ne vsichni se takhle chovaji
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 02.02.07  11:48

    « Re: Re: Re:

    S tou posloupností naprosto souhlas. :-)
    Neberu ESP jako nástroj k tomu, abych mohl jezdit rychleji - stejně jako ABS, ABG ani pásy. Beru to jako nástroj, který mi doufám nikdy nebude muset pomoct zůstat na živu >:D Teda že ho pravděpodobně využiju pouze několikrát za životnost toho auta. Tlačítko na vypnutí ESP jsem na Maxovi nepoužil nikdy, protože je to ESP dotatečně chytrý (nechá klouzat kola, když se nemůžžeš odněkud vyhrabat) Vypínat ESP mi přijde jako nezapínat pásy. Vším tím chce říct, že rozdíl poznáš, až bude pozdě... :'-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.07  10:35

    « Re: Re:

    moik : jak druhy ? prvy je medziclanok medzi volantom a hl. opierkou, druhy volant, treti brzda, stvrty plyn... takze ESP moze byt tak najskor na 5. mieste... >:-[] no, robim si srandu... vazne, je to tak, ESP velmi vyrazne prispieva k aktivnej bezpecnosti, to je jasne. treba si vsak uvedomit ze ESP neni vsemocne a pomaha iba v okoli "hranice smyku", dalej uz ani ESP nepomoze... vyvstava otazka, ci je bezpecnejsi sofer co jazdi pomalsie vedomy si svojho "handycapu bez ESP", alebo sialenec co sa slepo spolieha na ESP a jazdi veselo nad schopnosti ESP... :roll:
    ja osobne to vidim cca tak, ako by som si v nejakej pocitacovej hre zapol automaticke zameriavanie. pomoze mi to vyhravat, ale nebuem mat z toho az taky dobry pocit... ;-)
    kazdopadne ked bude moznost, ESP si najblizsie asi kupim (vypinatelne) !!
    tu je zaujimave videjko :
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 02.02.07  09:45

    « Re:

    Někde jsem četl výsledky výkumu a vyplynulo z něj, že ESP je po bezpečnostních pásech druhý nejvýznamnější a nejužitečnější bezp. prvek v autě...po něm airbag.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…