FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  10:56

    « Re: Nova vybava akcniho FoFo

    Diky za detaily a preji hodne stesti ve vyberu. Ja mam triramenny volant v kuzi a musim rict, ze je fakt dobry. Plastove vyplne dveri? Jak to myslis? Svetla na denni sviceni je pro me novinka :shock:
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 07.02.07  22:16

    « Re: Nova vybava akcniho FoFo

    16" ocel. Denni sviceni = vpredu svetlo, vzadu tma. A nevim, jestli je tam vpredu i jina/dalsi zarovka, nebo je to normalni potkavacka. U tempomatu je pro me nez tempomat dulezitejsi vzhled volantu :-) kuze + stribrne paprsky.
    Motory zrejme stejne, ale to nevim jiste, ja se s prodejci bavim jen o 1,6 74kW. Ale v podstate umej udelat podobny kouzla s cenou cehokoliv, nechaval jsem si pocitat vybavu Ghia a sleva byla podobna. Nizsi vybavy totiz maji plastove vyplne dveri, coz se mi dost ekluje. Rozdil v cene me vsak nakonec vylecil :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.07  21:33

    « Re: Nova vybava akcniho FoFo

    Motory nechali stejne? Tempomat + 16" kola (ocelova nebo lehka slitina ?) = jen 5tis navic? Svetla na denni sviceni - co to je?
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 07.02.07  21:28

    « Nova vybava akcniho FoFo

    Nevim, jak moc je to oficialni, dealerum to dorazilo nekdy v pondeli. Od 1 uz mam nabidku, jiny psal, ze ji posle do konce tydne. Jeste tam jsou svetla na denni sviceni, nova radicka, ramecek chladice v barve karoserie. Dodani nekdy koncem dubna :-( to je uz pomalu jak na Civica...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.07  21:17

    « Re: Re: 2Tafi - FoFo vs. Corolla

    Je to uz oficialni zmena akcniho Trend+ ? Ted jsem se dival na ford.cz a nic takoveho tam neni - tempomat, 16" kola :shock:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.07  21:12

    « Re: Radio Sony a bluetooth

    Moik - nikdy jsem nad tim nepremyslel. Jsem navykly na poslech hudby pri jizde. Ale napada me moznost prepnout radio na AUX. Zitra vyzkousim a napisu jestli to jde...pokud si vzpomenu ;-)
    Koukal jsem do ceniku a HF sada je za priplatek 9900,- :(
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 07.02.07  21:06

    « Re: 2Tafi - FoFo vs. Corolla

    Corollu uz s nejvetsi pravdepodobnosti nekoupis, jsou vyprodany. Pokud nejaka zbyva, tak to bude 1,4. Info stare cca 2 tydny, kdy jsem ji chtel koupit. Dost mi to ulehcilo rozhodovani mezi ni a Focusem :-).
    Nekdy od vcera je nova vybava u byvaleho Trend+. Pridali tempomat, 16" kola a nejaky esteticky drobnosti, akcni cena sla nahoru o 5 tis.
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 07.02.07  12:21

    « Re: Re:

    yoyo: a ještě mi řekni, že máš zatmavený skla s litýma kolama...jeden takovej s košickou značkou jezdil u nás..opravdu pěknej kousek
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.07  11:22

    « Re:

    ved viem.... najazdim vela. ale je to FOCUS!!! nevedel som im prist na chut, no stacilo sa zviest >:D aj pri farbe som nevyberal podla rozumu (cierna) :P
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.07  10:21

    « Bez nadpisu

    yoyo: 20 000 je sice v dnešní době málo, ale zase to bolí jenom člověka, který najezdí víc jak těch dvacet za rok. Já najezdím tak 18000, takže mě to nebolí.
  • 00 Reagovat !

    foto Nomadm

    Nomadm 07.02.07  09:02

    « Bez nadpisu

    oki...diky, uz si mozna vzpominam a myslim ze ta BT HF sada byla za priplatek...:(
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 07.02.07  08:40

    « Re: Radio Sony a bluetooth

    A je možné mít zapnuté rádio aby fungovalo jako BT HF a při tom neposlouchat hudbu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.07  08:32

    « Radio Sony a bluetooth

    Nomadm: nevim jestli standardne, ale ja mam Sony radio s MP3 a mam v nem zabudovanou bluetooth HF sadu. Uz jsem to tak kupoval z Fordu. Ford nabizi nejaky balicek bluetooth HF (koukni do nabidky) Vse se nastavuje primo na radiu - ma pamet na sest ruznych telefonu. Kdyz mi zvoni telefon, vidim cislo primo na displeji radia. samozrejmosti je, ze radio reaguje na prichozi a odchozi hovory. Jeste jedna vec - kdyz zapnu radio a mam bluetooth na mobilu aktivni tak se okamzite spoji s telefonem bez nejm. problemu. Na telefonu se mi hlasi jako Ford audio. Takze predpokladam, ze spojeni bluetooth HF sady a radia Sony je mozne....podle mych zkusenosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 07.02.07  07:50

    « Re: Re: TDCi vs Ti-VCT

    yoyo: :-)
    Stačí se podívat po technických datech :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.02.07  22:36

    « Re: TDCi vs Ti-VCT

    moik, cakal som taku reakciu... myslel som to vo vseobecnosti. nedavno som cital taku "analyzu" a mnohe dizlove auta sa najma z ohladu ich ceny neoplatia (ak nenajazdis rocne viac ako xxxxx km). 20.000 km pre benzin (ford) je podla mna malo. najma, ak uz par rokov existuju automobily, ktorym staci 30.000...
    tafi, spotreba zavisi od sposobu jazdy. ako zrychlujes, ako predvidas, ci ides na hranici maximalnej povolenej rychlosti, ci sa ponahlas... istotne to vies i sam. len som sa presvedcil teraz, ze trasu, koru som popisal za 7,5 l som vcera v noci absolvoval so spotrebou 6,6 l. jediny rozdiel - nesiel som rano v case spicky ale v noci, poloprazdna dialnica, ziadna zapcha, ziadne stop-and-go.
  • 00 Reagovat !

    foto Nomadm

    Nomadm 06.02.07  22:01

    « Bez nadpisu

    jo a nevite, jestli ma to autoradio sony s mp3 bluetooth? asi ne,ze?
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 06.02.07  16:03

    « TDCi vs Ti-VCT

    yoyo: To co píšeš jsou ale víc zažité "pravdy" než pravda.
    Například motor 1,6TDCi je po motoru 1,4 a 1,6 16V 74kW třetí nejlehčí motor pro Focus II. Náplň oleje je menší jak pro 1,6!!!
    Servisní intervaly pro diesel jsou 20000km
    Takže na nápravě netrůní nic težkého, oleje málo, spotřeba reálně o 1l nižší. A proč jsem já na hranici výhodnosti km zvolil diesel? Nižší spotřeba, lepší průběh Nm. a jak tu někdo psal, nerozhodí ho náklad v kufru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.02.07  16:02

    « Re: 1.6 Ti-VCT - vsetko dobre az na motor

    tafi:
    A čo Ti bráni jazdiť v rozsahu 3-6000, keď chceš jazdiť svižne a pružne?
    Ak chceš jazdiť pružne a s ťahom od 2000, treba kúpiť TDCI.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.02.07  14:55

    « 1.6 Ti-VCT - vsetko dobre az na motor

    tu su vynatky z dvoch testov:
    etrend:
    "...my sme si v prvom pláne všímali najmä pružnosť a výsledok zaostal za očakávaniami. Motor dobre ťahá až nad hranicou 3 000 otáčok..."
    auto.pravda.sk:
    "...pod kapotou sa ukrýval najžiadanejší benzínový agregát s objemom 1,6 litra a šesťnásťventilovou technikou s výkonom 85 kW/115 k a maximálnym krútiacim momentom 155 Nm. Presne dané hodnoty postačujú náture väčšine vodičov, výraznejšiu dynamiku však netreba čakať..."
    Dost odradzujuce. Co vy na to?
  • 00 Reagovat !

    foto Nomadm

    Nomadm 05.02.07  22:25

    « aktualni stav FoFo II 1.6 100k (2006)

    tak po dlouhe dobe se ozyvam, najeto skoro 9,5 tis. km, motor se pekne zajizdi, libi semi jeho zvuk, paradni auto, maximalni spokojenost :)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…