FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 08.02.07  22:57

    « Bez nadpisu

    Focus, dong: Zaklad auta mam taky Trend a nejakej paket navic (tusim connexion) a priprava na osvetleni spodku tam je. Pravda neni to ceskej Trend, vice najdetet tady www.ford.lu .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  22:16

    « Re: vytiahnutie radia, aux vstup

    lomo - velké díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  22:10

    « ROZŠÍŘENÁ VÝBAVA TREND +

    Kluci to mi nedělejte, neřikejte mi, že by dali tempomat s koženým volantem, sem nasranej, objednával jsem na konci ledna a tak to tam samozřejmě nebude. Někdo tu informaci prosím vyvraťte :-)
    Co vim já, že je v model řadě 2007 v trend+ volant s těma stříbrnejma paprskama (ale ne koženej) a zrcátka i kliky jsou už v barvě, to platí od začátku roku, ale tempomat? nechtějte mě *...
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 08.02.07  22:04

    « Re: Re: Re: Re:

    yoyo: denní světla:
    Mám kamaráda, zarytej slaboproudař a ten vždy startuje s rozsvícenými světly. Baterka prej neodstane takovej ráz a těma světlama se v ní prvně vzbudí činnost. Prej jí to startování se světlama škodí míň jak ráz od startéru. Tak jak tak, baterce to neuškodí. Já mám xenony, ty mají ještěmenší spotřebu, tak to neřeším
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  21:05

    « Bez nadpisu

    ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  21:05

    « Bez nadpisu

    ano ano, ten trik s tou ziarovkou mam od loma !!! >:D ;-)
    ja tam mam klasicku ciru bielu 2W, 5W bola dost silna, ta 2W sa asi najviac priblizuje tej origos v ghii :-! mal som tam aj zelenu (5W nafarbenu zelenou fixkou na CD-cka, bolo to zaujimave, ale iba tak na pobavenie, nakoniec som si tam nechal tu klasicku 2W bielu >:D )
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  20:09

    « Re: vytiahnutie radia, aux vstup

    online slovnik rusko - slovensky
    [odkaz]
    rusko - anglicky
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  20:02

    « vytiahnutie radia, aux vstup

    zdenekold radio ide v pohode vytiahnut, potrebujes na to ale specialne kluce, resp. kus plechu v tvare takeho trojuholnika, ktore tam zasunies, a potom vyberies radio (podpacis niecim makkym, napriklad plastovou bankovou kartou)
    pre vsetkych ktorych to zaujima, tu mate aj navod ako vybrat radio von, a aj ako si dorobit ten AUX vstup k Ford 6000 radiam - link
    undefined
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  19:47

    « Re: Re: Re:

    Moik, mam folie... (na prednych bocnych nie), ale kosicke ECV nie :-) kolesa mam take skarede Ghia... :-(
    Ad AUX IN - pripoji sa tak napriklad MP3 prehravac a zvuk ide z reprakov
    Ad OSVETLENIE priestoru pre nohy vpredu - mam tam cervene ziarovky... :-! LED nekupujte. mam rozptylove a svieti akoby to ani nesvietilo. ale mam len jednu LED, treba take s aspon tromi. (cervene mam aj v bocnych lamickach na citanie -svieti to slabsie a za jazdy to neoslepuje)
    Ad DENNE SVETLA - neviem, ci to je to iste, ale davnejsie som tu pisal o jednom rele. vo forde ho maju za 210 Sk (s DPH). pripoji sa na poziciu cislo 15 v poistkach pred spolujazdcom. ALE! funguje iba so svetelnym/dazdovym senzorom. po zapojeni rele a otoceni ovladaca na AUTO sa rozsvietia len predne stretavacky zaroven s nastartovanim (a to sa mi nejako nepaci. existuje nejaka moznost oneskorenia???). NESVIETIA predne ani zadne obrysove svetla, ani osvetlenie ECV, ani osvetlenie palubnej dosky. ked sa zamraci (podla citlivosti senzoru) alebo v tuneli sa vsetko ostatne zapne.
    zbehnem do auta a napisem cislo toho relatka. je to ale tzv. klaksonove.
    edit:
    relatko nema to cislo na sebe. ale nasiel som to na strankach ffcd.de, odkial som to vlastne i prevzal - 1425751
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  19:10

    « Re: osvetlenie priestoru pod nohami

    to fakt hledim...nechapu proc to tam pak nemontuji standardne...pokud jde jen o trik at se lip prodava vyssi verze tak je to trosku na nic, kdyz je to zapojene a jen chybi zarovky >:D
    patl -jakou mas verzi? Jak pise lomo tak u nizsich vybav to nemusi byt zapojene. Muj kamarad ma Trend tak mu to hned poradim ;-)
    Ja mam Titanium a tam je to uz i s zarovkama :-!
    Jeste jedna poznamka k "AUX in" konektoru v prihradce spolujezdce...jo jo, je tam..ani jsem to nevedel :-) a abych se priznal nevim k cemu ho budu pouzivat. Jake je vyuziti? Mam BT HF sadu zabudovanou uz v radiu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 08.02.07  19:09

    « Re: Re: osvetlenie priestoru pod nohami

    Zitra se taky podivam...i kdyz ja mam jen Trend+, tak sem zvedavy :-)
    Diky
  • « 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 08.02.07  18:03

    « Re: osvetlenie priestoru pod nohami

    Diky lomo, jak jsem se ohnul pod palubku, tak tam mam objimky i s dratama, az pojedu k pumpe koupim zarovky. To je mi teda vychytavka, to uz je tam mohli dat rovnou. No jo, holt ghia musi mit neco extra :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  18:00

    « Vytažení rádia

    A již jste někdo to rádio tahali?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  15:48

    « osvetlenie priestoru pod nohami

    ano ide iba o to zakupit si patricne ziarovky , misoo to odkukal odo mna :-)
    ked si posvietite pod nohy, tak z hornej strany pod palubnou doskou (u spolujazdca tusim viacmenej pri stredovom tuneli, u vodica viac pri volante) je objimka pre ziarovku a ide do nej aj kabel, staci zasunut spravnu ziarovku 12V, 5W alebo menej a je hotovo.. pre nedockavych - dve take mate aj v nahradnych ziarovkach :)
    odporucam ziarovku s mensim vykonom alebo potom rozptylove zelene (ci inej farby) led diody (kus asi za 80Sk, tie vyzeraju fakt lepsie)
    este dodam, ze pokial viem u slabsich vybav to nemusi byt (najde sa objimka ale kable do nej nejdu), ja mam sport a tam to je, v giha a titanium je to tusim uz od vyroby aj osadene ziarovkou
  • 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 08.02.07  15:38

    « Bez nadpisu

    misoo To by me docela zajimalo, opravdu staci tam jen namontovat dve zarovky? Mohl bys prosim upresnit jaky typ to je? Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 08.02.07  15:22

    « Re:

    misoo: Kde, kdy, jak? ...eee kam mam ty zarovky vrazit? :-)
    P.S: Je mi jasny ze dodelavka toho konektoru (nebo priplatek) bude aspon 1kkc
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  13:24

    « Bez nadpisu

    Dong : oni dobre vedia preco to robia, preto aby si si tu vybavu kupil, pre nic ine ;-)
    uz som to tu spominal, ale podobny pripad je aj osvetlenie priestoru noh. vyssie verzie to maju v cene a inac si za to musis priplatit nie male peniaze. pritom ten system osvetlenia ma kazdy focus, len tam chyba ziarovka... ja som si kupil dve ziarovky za 15,- a uz to mam aj ja... :-! :P :D
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 08.02.07  13:00

    « Re: Orig. rádio a AUX

    Slysel sem ze jde jen o to vytahnout ze zadniho konektoru radia draty a zabudovat do kasliku jack jako je to original :-)
    ...nechapu proc to nedelaji rovnou, ale jen u vyssich vybav, draty za 20 a konektor za 10kc je vytrhne
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  12:11

    « Orig. rádio a AUX

    V mé výbavě není vyveden externí vstup, ale tlačítko AUX tam je. Nevíte, je to jenom otázka konektoru na zadní straně rádia nebo se musí upravovat samotné rádio?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.07  11:00

    « Re: Re: Radio Sony a bluetooth

    Takze je to tak. Dneska rano jsem to vyzkousel. Pokud chces mit radio jako BT HF a nenechat se rusit tak se to da obejit tim, ze na radiu prepnes AUX. Nic ti nehraje, ale radio funguje jako BT HF se vsim vsudy.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…