FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.02.07  12:40

    « Re: Re: Re: FF II

    Muj Focus - 2.0 TDCi - 02/2006 - vyroben v Koline (Köln) v Nemecku.
    Myslim, ze v Koline je hlavna Ford zakladna, ale Focusy tam nevyrabaju (ja som tam videl Fiesty). Vzdy ked som sa s ludmi z vyroby bavil o Focusoch, tak sa rozpravalo o Saarlouis a Valencii. V Saarlouis bezia hatchback-y, kombiky a C-Max a vo Valencii sedany + mozno hatchback (sedany viem urcite, ostatne neviem).
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 11.02.07  22:08

    « Re: Re: Re: FF II

    zdenekold: Myslim ze se musi menit cely sterac, protoze to je vlastne jen ta gumicka :-) (aspon to tak vypada)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.07  20:53

    « Re: Re: FF II

    Muj Focus - 2.0 TDCi - 02/2006 - vyroben v Koline (Köln) v Nemecku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.07  20:22

    « Stěrače

    chci se zeptat majitelů nových focusů, jestli se dají ve stíracích lištách vyměnit jenom samotné gumičky nebo se musí kupovat celá lišta. Finančně je to dost podstatný rozdíl.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.07  10:37

    « Re: FF II

    no moj bol vyrobeny v nemeckom Saarlouis-e. este sa vyraba v spanielsku vo valencii.
    predosla generacia sa vyrabala (a asi este i vyraba) i vo Wayne v Michigane, USA, v Mexiku, Argentinii a pri Sankt Peterburgu. ci sa tu vyraba i druha generacia, neviem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.02.07  22:17

    « FF II

    v ktorej krajine sa vyrabaju FOCUSY II ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.02.07  21:50

    « Re: "Svetlo na nohy"

    Nápodobně. :'-(
    Jinak jsem to rádio nakonec stejně nevytahnul, bo se bojím, že mi praskne nějaký plast. Asi to nechám na servis. Nerad bych si "vydělal".
  • 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 10.02.07  19:51

    « "Svetlo na nohy"

    Tak sem dnes hledal nize zminenou patitci a objevil sem pouze diru na patici :-(
    ...skoda, uz sem se docela tesil.
    ...no jeste se muzu jednou podivat poradne, az nebude venku takhle a ja se budu moct lip podivat :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.02.07  18:42

    « Re: Re: Re: ROZŠÍŘENÁ VÝBAVA TREND +

    Takže pánové,
    včera jsem seděl v salůnu v tom modernizovaném Trendu+ a musím vás zklamat, protože volant je sice 4.ramenný a s hliníkovými kryty věnce, ale není kožený, pouze starý známý plasťák z Ambiente a Trendu!! :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.02.07  14:56

    « Volant + rozšířenej trend

    patl: ten tříramenej má prej jinak řešenej airbag, takže výměna obyč čtyřramenýho za koženej tříramenej taky prej neni tak "easy", 4ramenej plastovej a 4ramenej koženej jde prostě jen prohodit (když pominu knoflíky na tempomat), ale když chceš měnit za 3ramenej, je komlikace s airbagem, takže taky neušetříš....info od dealera
    jo, nějakej odkaz na ten novej ceník by mě teda taky fakticky zajímal, zatim s tim rozšířenym trendem tak nějak vaříme z vody
  • « 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 10.02.07  11:18

    « Re: RE: Tempomat

    nickey: Zda se mi to nejaky divny, mam vybavu trend takze bez tempomatu a navic nejakej paket. Soucasti paketu byl i kozenej volant a v aute je krasnej triramennej :-) Takze myslim, ze by meli byt schopny ten plastovej vymenit i za tenhle.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.02.07  06:08

    « Re: Re: ROZŠÍŘENÁ VÝBAVA TREND +

    Nemate prosim nekdo link na ten novy cenik s obsahem vybavy trend+? Vetsina dealeru ma na svych strankach jeste srpnovy. Diky
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 09.02.07  21:12

    « Re: ROZŠÍŘENÁ VÝBAVA TREND +

    2 nickey: je to tak, ma i tempomat. a stribrny ramecek okolo radicky. jeste, ze jsem to neuspechal... na 2. stranu budu na auto cekat do dubna/kvetna :-( Ale za ty prachy je to paradni.
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 09.02.07  21:05

    « Re: Re: Nova vybava akcniho FoFo

    2 Focus: proste tam, kde maji auta obvykle mekke calouneni (treba moje elantra 2002) - nad madlem ve dverich. ale jak to tak pozoruji, stava se z tech tvrdych plastu Trend :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 09.02.07  18:42

    « Re:

    No výbojku se mi kupovat nechce...radši se poptám :-) On má totiž Fiestu z r. 92
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.02.07  16:57

    « Bez nadpisu

    Moik, vdaka za info. ale co ziarovky? odkedy som takto startoval so zapnutymi svetlami, tak mi do tyzdna odisli osramy silverstar. teraz tam mam bosch. tie mi ako jedine na 307ke vydrzali dlhsie ako pol roka...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.02.07  16:54

    « kozeny volant

    Titanum ma taky kozeny volat - triramenny bez tempomatu. Takze si myslim, ze pokud chces kozeny volant tak by mel byt i bez tempomatu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.02.07  16:14

    « RE: Tempomat

    Dodělání tempomatu:
    ptal jsem se na dodělání koženýho volantu v CZ a musí se tam dát právě ten kterej je s těma čudlema k tempomatu a i s prací to prej někomu dělali asi za 9tis kč a to tam ten tempomat nebude, jen tam od něj budou ty čudle, což mi přijde šílený, protože když na to budeš myslet při objednávání tak tě to vyjde na 12 i s funkčním tempomatem. A jestli chceš dodělat tempomat, tak teda i novej volant budeš v tom stejně určitě tak za deset (českejch).
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.02.07  09:10

    « Tempomat

    Zdravím . Chcem sa spýtať kolko stojí dorobenie tempomatu aj s robotou v Skk? Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 08.02.07  23:02

    « Re: ROZŠÍŘENÁ VÝBAVA TREND +

    nickey: Myslim, ze tempomat je jen s kozenym volantem, protoze volant s cudlikama ovladani je jen jeden.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…